اگر چه ویژگی های شخصیتی افراد با هم متفاوت می باشد اما ویژگی هایی وجود دارد که بین برخی ها مشترک است. مثلا اینکه مردانی که در خانواده های سنتی پرورش یافته اند

اگر چه ویژگی های شخصیتی افراد با هم متفاوت می باشد اما ویژگی هایی وجود دارد که بین برخی ها مشترک است. مثلا اینکه مردانی که در خانواده های سنتی پرورش یافته اند
ممکن است در مورد احساساتشان صحبت نکنند. در اینجا برخی نکاتی وجود دارد که به رفع سوء تفاهمات میان زن و مرد و به طور کلی بهبود زندگی آنان کمک می کند.
او احساس نیاز شدید به شما می کند و دوست دارد که همیشه با او باشید
بیشتر مردان می دانند که اگر یک رابطه طولانی مدتی سردترشود زندگی ای که با هم ساخته اند کمتر لذت بخش تر می شود. اگر شما می خواهید ازدواجتان را محکم تر و رابطه تان را قوی کنید، بدانید که مردتان نیز ممکن است که به این کار علاقمند باشند.
مردان درمورد احساساتشان صحبت خواهند کرد
آیا مرد شما به صورت سنتی تربیت شده است؟ اگر اینطور است اجازه بدهید شما را از هجده راز ارتباطی که توسط روانشناسانی که به مطالعه نقش جنسیت می پردازند جمع آوری شده است، آگاه کنیم.
راز شماره ی یک: ممکن است برای مرد شما صحبت کردن در مورد احساساتش به صورت غیرمستقیم آسانتر باشد. از او در مورد آنچه که در یک آخر هفته رمانیک انجام می دهد یا آنچه که در زمان اولین دیدار شما فکر کرد، بپرسید. پاسخ او از احساساتش پرده خواهد برداشت و شما را به هم نزدیکتر خواهد کرد.
مردها با کارهایشان می گویند" که دوستت دارم".
برخی مردها ترجیح می دهند به جای اینکه احساساتشان را از طریق کلمات بیان کنند با کارهایشان بیان کنند.
مرد شما ممکن است با تعمیر و درست کردن لوازم منزل، جمع و جور کردن حیات منزل، یا حتی بیرون گذاشتن آشغال ها و به طور کلی هرچیزی که دنیای شما را مکان بهتری برای زندگی می کند، بگوید که "دوستت دارم".
مردان خیلی جدی متعهد می شوند
مردان به این شهرت دارند که از تعهد می ترسند. اما شواهد نشان می دهد که مردان به طور خیلی جدی متعهد می شوند. ممکن است خیلی طول بکشد که متعهد شوند زیرا می خواهند مطمئن شوند که آماده یک تعهد کامل هستند.
او واقعا گوش می دهد
زمانی که شما به صحبت های کسی گوش می دهید ممکن است او را با " بله" یا " متوجهم" و امثالش تایید کنید. این نحوه بیان شما است که در واقع می خواهید بگویید که " گوش می دهم".
اما برخی مردان این کار را انجام نمی دهند. تنها به این دلیل که مردی چیزی نمی گوید به این دلیل نیست که گوش نمی دهد. او ممکن است ترجیح دهد ساکت باشد و گوش دهد و به صحبت های شما فکر کند.
انجام فعالیت های مشترک
مردان روابطشان را ابتدا از طریق فعالیت های مشترک قوی می کنند تا اینکه بخواهند افکار و احساساتشان را درمیان بگذارند. برای بیشتر مردها، فعالیت هایی مانند ورزش و رابطه جنسی، آن ها را به شریکشان نزدیکتر می کند.
مردان زمانی را برای خودشان نیاز دارند
در حالی که فعالیت های مشترک مهم می باشند، مردان هم نیاز به چنین زمانی برای خودشان دارند. اگر مرد شما از گلف،باغچه کاری، یا باشگاه رفتن لذت می برد
در حالیکه زمانی را برای خودتان اختصاص می دهید، او را تشویق کنید که از سرگرمی هایش لذت ببرد. اگر هر دو فضایی برای رشد و پرورش فردیشان داشته باشند، چیز بیشتری برای دادن به هم دارند.
مردان از پدرانشان می آموزند
اگر شما می خواهید بدانید یک مرد در رابطه اش چگونه عمل خواهد کرد باید پدرش را بشناسید. برخی می گویند مردان با گوش فرا دادن و تماشای رفتارهای پدرشان در مورد رابطه شان یاد می گیرند.
اینکه آن ها رابطه شان با هم چگونه است و رابطه پدر و مادر چگونه است می توانید پیش بینی کنید که یک مرد چگونه با همسرش برخورد خواهد کرد.
مردان سریع تر از زنان تجربیات بد را فراموش می کنند
زنان تمایل دارند تجربیات منفی را برای مدت طولانی تری نگه دارند. برای همین ممکن است استرس داشته باشند، عصبی و غمگین باشند. برعکس، احتمال اینکه مردان در رخدادهای ناخوشایند بمانند خیلی کمتر است و تمایل دارند خیلی سریع از آن ها بگذرند.
بنابراین در حالی که شما ممکن است هنوز بخواهید در مورد آخرین شب جر وبحثتان بیاموزید مرد شما ممکن است قبلا آن را فراموش کرده باشد.
مردان سرنخ های زیرکانه را انتخاب نمی کنند
احتمال اینکه مردان نشانه های تن صدا یا مشخصات مربوط به صورت را نگیرند خیلی زیاد است. بنابراین آن ها خیلی مواقع نمی توانند ناراحتی را از چهره زنان تشخیص دهند. اگر می خواهید مطمئن باشید که مردتان پیام شما را گرفته صریح باشید.
مردان به قدردانی ها پاسخ می دهند
نشان دادن قدردانی از او ممکن است رابطه ی شما را بهبود بخشد. مطالعات روی والدین نشان می دهد زمانی که مادران مشارکت پدران را در تربیت فرزندان ارج می نهند ،پدران مشارکت بیشتر در پرورش و تربیت فرزندان می کنند و همسرانشان را به عنوان رقیب می بینند.
مردان به رابطه جنسی زیاد فکر می کنند
ممکن است این یکی راز نباشد. بیشتر مردان زیر شصت سال هر روز حداقل یک بار به رابطه جنسی فکر می کنند. این در حالی است که یک چهارم زنان اینگونه اند. این تمام قضیه نیست.
مردان تقریبا دوبرابر زنان در مورد رابطه جنسی رویابافی می کنند و تنوع رویابافی آن ها خیلی زیاد است. آن ها در مورد روابط جنسی اتفاقی هم خیلی فکر می کنند.
مردان رابطه جنسی را خیلی مهم می دانند
این تقریبا افسانه است که بیشتر مردان فکر می کنند رابطه جنسی را تنها رابطه جنسی می دانند. برای بسیاری رابطه جنسی یک عمل خیلی مهم بین دو فرد متعهد است.
و مانند بیشتر زنان، مردان صمیمیت رابطه جنسی را در یک رابطه متعهد خیلی خوشایند می دانند. یک دلیل این است که کسانی که به مدت طولانی باهم رابطه دارند نسبت به کسانی که با هم غریبه ترهستند، می دانند چگونه همدیگر را خوشحال کنند.
مردان دوست دارند که شما آغاز کننده رابطه ی جنسی باشید
واقعیت این است که مردان دوست دارند که شما رهبری کننده رابطه (جنسی) باشید. از اینکه مردتان بداند که شما در موقعیت خوبی برای رابطه هستید خجالت نکشید.
برخی مواقع آغاز رابطه جنسی از جانب شما ممکن است منجر به سطح بالایی از رضایت و خشنودی برای هر دو شما بیانجامد.
مردان دوست دارند که همسرشان را خوشحال کنند
خوشحالی و لذت بردن شما برای مردتان بسیار مهم است. اما او نخواهد دانست که شما چه می خواهید مگر اینکه به او بگویید. بسیاری زنان در مورد صحبت درباره آن چه که دوست دارند و آن چه که دوست ندارند،خیلی راحت نیستند.
اگر شما می توانید به روشنی به او بگویید البته به روشی که شیفتگی او از بین نرود، او گوش خواهد کرد. زیرا او می داند که اگر شما احساس خوبی داشته باشید او هم احساس خوبی خواهد داشت.
خونسردی همسر خود کمک کنید
بیشتر مردان با بالا رفتن سنشان عصبی تر می شوند. مرد شما ممکن است نگران جسم و بنیه اش باشد. اگر شما بتوانید به او کمک کنید که آرام و خونسرد باشد و به لذت ها در همان لحظه ای که رخ می دهند متمرکز شوند، رابطه ی جنسی استرس کمتری خواهد داشت.
مردان زمانی که نیاز دارند کنار شریکشان نباشند ممکن است به قدم زدن بی هدف بپردازند
اگر مردی احساس دوست داشته شدن در رابطه شان نداشته باشد، ممکن است برای اینکه خوشحال و راضی شود به جای دیگری برود.
این ممکن است برای یک مرد با غرق شدن در کارش باشد. یک مرد دیگر ممکن است به ورزش زیاد یا بازی های ویدئویی بپردازد. و برخی مردان تغلب می کنند. برای امتناع از این مساله بهتر است که زن و مرد کنار هم کار کنند تا از نیازهای هم دیگر آگاهی بیشتری داشته باشند.

18 راز درباره شخصیت مردان که زنان باید بدانند - همسران - خانواده - سلامت ...

http://www.salamatnews.com/news/89865/18-راز-درباره-شخصیت-مردان-که-زنان-باید-بدانند

نکاتی که به بهبود زندگی همسران کمک می کنند. 18 راز درباره شخصیت مردان که زنان باید بدانند. ۱۳۹۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۰ - کد خبر: 89865. 18 راز درباره شخصیت مردان که زنان  ...

۱۷ راز مردان که زنان باید بدانند - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/secret-17-men-that-women-should-know.html

ازدواج ازدواج موقت فال ازدوج اگر دختری در سنین ازدواج هستید، بهتر است مردان را بهتر بشناسید...شناخت روحیه مردان.

رازهایی که مردان در مورد زنان باید بدانند..! - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_1077.html

شود که زن به عشق واقعی مرد زندگیش پی ببرد و آن را احساس کند. ... مردها همواره باید بدانند که هر گاه زنی رنج و عصبانیت خود را بیرون بریزد و آشکار نماید، احساس آسایش و آرامش بیشتری می.کند. ... زبان عشق همسرتان را یاد بگیرید (رازهای موفقیت) .

همسرداری و ازدواج - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_cats_10.html

حقایق و اطلاعاتی درباره کاندوم های مردانه و زنانه ... هفت نکته که مردان آرزو می کنند خانم ها بدانند · رابطه جنسی در کشورهای ... اسباب بازی هایی که را که باید دور بیندازید.

رازهایی در مورد مردها که آقایان دوست دارند خانم ها بدانند-پرشین پرشیا

http://www.persianpersia.com/lifestyle/ldetails.php?articleid=19212&parentid=54&catid=83

22 نوامبر 2013 ... اگر می خواهید پیام خود را به او برسانید، باید مستقیماً در مورد پیامی که می خواهید بدهید، حرف بزنید. ... ۱۸ راز درباره شخصیت مردان که زنان باید بدانند.

رازهایی که مردان در مورد زنان باید بدانند!! - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/hamechiz/archives/201978.php

1 جولای 2013 ... به زبان آوردن دوستت دارم موجب می‌شود که زن به عشق واقعی مرد زندگیش پی ببرد و ... مردها همواره باید بدانند که هر گاه زنی رنج و عصبانیت خود را بیرون ...

کندو | دانستني هاي ضروي نسخه 1.0 برای اندروید

http://cando.asr24.com/app.jsp?id=3410607

11 ا کتبر 2014 ... 4- رازهای مالی که همسرتان از شما پنهان میکند! ... 17- کنار آمدن زنانه با تغییرات رابطه عاطفی‌ .... 9- 18 راز درباره شخصیت مردان که زنان باید بدانند

دنیای متفــــاوت زنان و مردان | پرشین وی - Vista News Hub

http://vista.ir/news/17953588/دنیای-متفــــاوت-زنان-و-مردان

4 روز پیش ... با توجه به آمار روزافزون طلاق در کشور که به شکل مرضی درآمده و پیامدهای ناخواسته آن که به‌صورت آسیب‌های ... هجده راز که زنان باید درباره ی مردان بدانند.

مجلات : به او بگویید دوستت دارم!14 کلید طلایی برای گشودن در خانه عشق

http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/4892/5143/46840

این احساس، زمانی در مرد ایجاد می گردد که زن از او قدردانی و تشکر کند. ... را در مقابل محبت های همسرتان، آشکارا ابراز کنید و بدانید که اگر مردها بدانند آنچه در زندگی و برای ... وقتی همسرت با تو در حال صحبت کردن درباره مسئله ای است و یا با تو در رابطه با یکی از ... هم مرد باید چشم بر زنان دیگر ببندد و هم زن باید نگاهش به مرد دیگری نباشد.

راز

http://1hamraz.blogfa.com/

راز - SECRET. ... مشکلات در این رابطه ممکن است به اختلاف میان زن و شوهر بینجامد و در ایران با توجه به روابط خانوادگی ... 12 راز که دخترها باید درمورد نامزدشان بدانند !

آنچه باید دختران بدانند!

http://www.matini2.blogfa.com/

آنچه باید دختران بدانند! ... از کجا باید بفهمیم که آیا این رابطه هم مثل خیلی از روابط دیگر که شروع خوبی داشته اند ... از آن هنگام به بعد زنان و مردان با یکدیگر اختلاف داشته اند. ... اما راز موفقیت، راز پیشرفت، راز افرادی که به قله های شهرت و ثروت رسیده اند ..... دوستان بنابر تعداد زیاد مشاوره هایی درب

کوچه پس کوچه های تفاهم - سایت | barbalentezar.ir

http://barbalentezar.ir/category/کوچه-پس-کوچه-های-تفاهم-1043

میشه مرد خونه ی من باشی؟ ... قهریم، ولی حرف که می زنیم! ... صلح عاشقانه در 6 قدم · با خانواده همسرتان اینطور برخورد کنید · 18 راز درباره شخصیت مردان که زنان باید بدانند  ...

رازهایی از مردان که زنان باید بدانند! - فرانشر

http://www.faranashr.com/news/11727.aspx

1 مه 2014 ... تا به حال فکر کرده اید که به عنوان یک زن چه چیزهایی باید در مورد ویژگی های جنسیتی ... پس این شما و این بعضی چیزهایی که می خواستید در مورد مردان بدانید اما روی آن را .... برچسب ها: راز، مردانه، زنان، جنسیتی، آشنایی، تفاوت، همسر ...

خانه ي مد فرزان نيا - راز انتخاب لباس مجلسي

http://farzan-nya.blogfa.com/category/21

رنگ قرمز نشانه انرژی است ولی باید توجه داشت که از آن دسته رنگ‌هایی نیست که ... رنگ‌ قرمز تیره حسی از بزرگی و قدرت را منتقل می‌كند كه مناسب پوشاك مردانه و .... به نظر می رسد که نارضایتی و ناخشنودی همیشگی و دائمی از اندام و ظاهر خود، بخشی از زن بودن است. .... اما این نکته درباره لباس‌های خانگی برخلاف تصور عموم مهم‌تر است چرا که این ...

رازهای تفاهم - فانگردی یعنی خبر، سرگرمی، زناشویی، مد، دکوراسیون ...

http://fabandar.com/cat/28/رازهای-تفاهم.php

زمانی که فاصله بین زن و مردی در زندگی مشترک زیاد شود، آن ها حرف یکدیگر را نمی .... 18 راز درباره شخصیت مردان که زنان باید بدانند مجموعه: کوچه پس کوچه های تفاهم ...

‫General Information (معلومات عمومی) | فیس‌بوک‬ - Facebook

https://fa-ir.facebook.com/findurinformation

18 راز درباره شخصیت مردان که زنان باید بدانند اگر چه ویژگی های شخصیتی افراد با هم متفاوت می باشد اما ویژگی هایی وجود دارد که بین برخی ها مشترک است. مثلا اینکه ...