به گزارش تکناز امروزه وقتی یک نفر لبخند می زند، یک حال بد تبدیل به حال خوب می شود، یک عذر خواهی پذیرفته می شود، اعتماد به نفسی بالا برده می شود،

● لبخند خوانی
به گزارش تکناز امروزه وقتی یک نفر لبخند می زند، یک حال بد تبدیل به حال خوب می شود، یک عذر خواهی پذیرفته می شود، اعتماد به نفسی بالا برده می شود، قراردادی بسته می شود و حتی ممکن است یک رابطه عاشقانه نیز شکل گیرد. اما اگر حال و هوای همین لبخند عوض شود: یک لبخند یا بهتر است بگوییم «نیشخند» می تواند روی اعصاب برود، سر کل کل و دعوا نتیجه را به کلی به رقیب واگذار کند، وسط یک دعوای زن و شوهری به معنای پایان یک رابطه به حساب آید و حتی نشانه تحقیر محسوب شود.
خالی از لطف نیست قبل از آن که به "لبخند خوانی" بپردازیم، بدانید که محققان می گویند که یک لبخند بسیار کوتاه مدت (حتی به اندازه یک چهارصدم ثانیه) کافی است تا یک نیروی حسی قوی ایجاد کند: به طور مثال باعث می شود مردم به اطراف خود نگاه مثبت تری داشته باشند و چه بسا مسایل خسته کننده مفرح و با نشاط شوند! حتی شاید بتوانید مزه بد یک غذا را با لبخند برای خودتان قابل تحمل کنید.
و اما در آخر: لبخند مسری است. به قول معروف «بخند تا دنیا به رویت لبخند بزند!»
● آقایان نیش تان را ببندید
مردان اصولا دوست دارند که همیشه خانم ها را به لبخند ببینند. و در اصل به سمت بانوانی جذب می شوند که چهره خندانی دارند. اما در بسیاری از موارد این لبخند ممکن است کار دست ما خانم های محترم بدهد. در واقع برخی از آقایان محترم این لبخند های خالص ما را ممکن است حمل بر این بگذارند که ما از آن ها خوشمان آمده است. و جالب است که بدانید خانم ها کاملا در نقطه مخالف آقایان در این امر قرار دارند: یعنی این که از مردانی که همیشه «نیششان باز است»! خوششان نیامده و آن را حمل بر «لوس بودنشان» می گذارند!
چهره افراد یک تئاتر سیار با نقش ها و حالات مختلف است. در زیر پنج تا از معمول ترین لبخند ها معرفی شده اند:
● لبخند اصیل:
خالص و شادی بی اختیار.
● چگونه به نظر می آید:
لب ها از بیرون و بالا به طرف استخوان های گونه کشیده می شوند، گونه ها به بالا برده شده، و پوست زیر پلک های پایین چشم باد می کند. گوشه های بیرون چشمان چین خورده و دو خط زیر چشم (معروف به خط های لبخند) پدیدار می شود.
● لبخند خشمگین:
یا واقعا طرف عصبانی است ومی خواهد لبخندش را با نیشخند پر کند و یا این که خوشحال است و تظاهر به غضب می کند.
● چگونه به نظر می آید:
دهان بسته و لب ها به هم دوخته شده اند. گوشه های داخلی ابرو ها پایین آمده و به سمت دهان کشیده شده اند.
● لبخند غمگین:
یا طرف تلاش می کند که ناراحتی خود را با یک لبخند پنهان کند، و یا این که سعی می کند تعمدا نشان دهد که درست است که کار ها خوب پیش نمی رود، اما وضع بهتر خواهد شد.
● چگونه به نظر می آید:
گوشه های دهان کمی به سمت بالا رفته، یک لبخند کوچک را نمایش می دهد. با ین که ابرو ها به سمت پایین نشانه رفته اند، گوشه های داخلی اشان به سمت بالا چین خورده، و گاهی چین و چروک هایی در وسط پیشانی دیده می شود.
● لبخند آرامش:
انگار که طرف تازه متوجه شده است که چه خطر بزرگی از سرش رد شده است.
● چگونه به نظر می آید:
به نظر یک لبخند معمولی می آید، اما انتهای ابرو ها به سمت پایین رفته که موجب به وجود آمدن چین و چروک هایی وسط دو چشم می شود. انگار که یاد آور یک تشویش و دلواپسی دیرینه است.
● لبخند شرمندگی:
این گونه لبخند ها معمولا غیر عادی هستند. و برای از بین بردن موقعیت های ناراحت کننده و آرام کردن حوادث ناگوار استفاده می شوند.
● چگونه به نظر می آید:
یک ریشخند اما کم قدرت! گوشه های دهان کمی به سوی بیرون کشیده شده، و لب ها گاهی به هم فشرده می شوند. چشم ها به سمت دیگری خیره شده: یا چپ و راست را نگاه کرده و یا از بالا به پایین دو دو می زند.
● روانشناسی لبخند
▪ امان از آدمهای چاخان
این که دوروغ گو ها معمولا بیشتر از راست گویان لبخند می زنند، چندان حقیقت ندارد! اما این گونه افراد لبخند تصنعی خیلی تحویل آدم می دهند. این در واقع حربه آن ها است برای این که فکر طرف مقابل را از کلاه بزرگی که قرار است بر سرش بگذارند منحرف کنند.
استثنا: اما این مسیله استثنا هم دارد: وقتی این چاخان گویان محترم گیر می افتند و مجبور میشوند که بدون آمادگی یک دروغی سر هم کنند. در این مواقع آنان بیشتر لبخند های نوع پنجم (لبخند شرمندگی) از خود نشان می دهند. که بسیار واضح و مبرهن است که خالی بندی است!
▪ کدام اول می آید : شور و هیجان یا لبخند ؟
شاید تصور کنید که حالت صورت در مرتبه اول نشان از احساسات درونی یک فرد است. اما این نکته تا اندازه ای درست است. در حقیقت، تحقیقات علمی نشان داده اند که حالات صورت همانند دگمه درجه صدای ضبط صوت عمل می کند. هر چه بیشتر و با شدت زیادتری لبخند بزنید احساسات و تلاطم درونی بیشتر خود را بروز می دهد. درجه لبخند خود را پایین آورده، و کمتر مردهم به شور و هیجان درونی شما پی خواهند برد.
                                           

کشف راز انواع لبخند زنان و مفهوم آن ! - تکناز

http://www.taknaz.ir/news_detail_23630.html

کشف راز انواع لبخند زنان و مفهوم آن ! ○ لبخند خوانی به گزارش تکناز امروزه وقتی یک نفر لبخند می زند، یک حال بد تبدیل به حال خو کشف راز انواع لبخ.

اس ام اس جدیدشعرهای عاشقانهدلشکسته...

http://kharaji2.mihanblog.com/

رازهای صمیمیت بین همسران (5) · مدل های مانتو دخترانه ... رازهای دخترها و پسرها (5) · طنز دختر و پسرها (9) ... کشف راز انواع لبخند زنان و مفهوم آن ! (2) · معنی حرکات بدنی ...

کشف رازهای زنان از پس لبخند - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/zanashoe/secrets-of-women-discovered-after-smile.html

لبخند خوانی:امروزه وقتی یک نفر لبخند می زند، یک حال بد تبدیل به حال خوب می شود، یک ... تفاوت ذهن زنان وذهن مردان ؛دیوار حائل ذهنی ! ... کشف رازهای زنان از پس لبخند ..... مفهوم مالکیت ,برداشتن وسایل دیگران,آموزش رعایت حق مالکیت دیگران به کودک ... آموزش انواع غذاها · آموزش شیرینی پزی · انواع مربا و ترشیجات · خواص مواد غذایی · غذاهای  ...

برترین مخترع زن جهان یک شیر زن ایرانی !+ عکس - سایت | itc2013.ir

http://itc2013.ir/برترین-مخترع-زن-جهان-یک-شیر-زن-ایرانی-عکس-656

برترین مخترع زن جهان یک شیر زن ایرانی !+ عکس. برترین ... عنوان برترین مخترع زن جهان در جشنواره ژنو را بخود اختصاص داد ... کشف راز انواع لبخند زنان و مفهوم آن !

خانواده - سایت | itc2013.ir

http://itc2013.ir/category/خانواده-1024

کشف راز انواع لبخند زنان و مفهوم آن ! حضور نخستین زن محجبه در مسابقات اسکیت روی ... دریافت انرژی کامل و راز خوشبختی !! حقیقتی کوچک اما جالب از نگرش صحیح  ...

مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

http://www.bartarinha.ir/

دکتر آقازاده - لبخند هالیوودی، ایمپلنت فوری با ضمانت مادام العمر .... bolet این زن داعشی ها را بدجوری تحقیر می کند! .... همراه د‌اشته باشد‌. اين حساسيت د‌رباره تجربه انواع راد‌يولوژي با اشعه ايكس نيز صاد‌ق است. ..... کشف اسرار قدیمی‌ترین DNA انسان. dot ...

رازهای جذب دیگران,چگونه جذاب باشیم

http://bose-va-eshgh2.blogfa.com/

اين مساله نشان‌دهنده پيچيده بودن مفهوم عشق و غيرقابل تبيين بودن آن است. ... مردم دوست دارند نسبت به تعريف و تمجيد، ابراز محبت و ساير انواع بيانات احساسي که از آنها ... چه چيزي باعث مي‌شود زنان و مردان از فرهنگ‌هاي مختلف، باوجود تفاوت‌هاي متعدد و ... کنید، سرتان را به نشانه تائید تکان دهید، لبخند بزنید و شادی خود را به او انتقال دهید.

رازهایی که مردان در مورد زنان باید بدانند..! - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_1077.html

یک زن هرگز از ابراز عشقهای مرد زندگیش خسته نخواهد شد به زبان آوردن دوستت ... در مقابل پیشنهادات یک زن از خود مقاومت نشان دهد، زن با این حال که مفهوم این مقاومت را درک می. ... به خود بیندیشند و توجه کنند و در خلال آن وجودشان را بهتر کنکاش و کشف کنند. ... از توانایی نامحدودی در شاداب ساختن دیگران برخوردار است اما وقتی آن زن لبخند می.

راز بلندی انگشت حلقه مردان از سبابه چیست؟! | مطالب جالب و خواندنی ...

http://www.persianfal.com/blog464-راز-بلندی-انگشت-حلقه-مردان-از-سبابه-چیست.html

10 سپتامبر 2011 ... زیست‌شناسان دانشگاه فلوریدای آمریكا موفق به كشف علت بلندتر بودن انگشت حلقه مردان از انگشت سبابه‌ آنها و عكس این موضوع در زنان شدند. ... آموزش عکاسی از لبخند کودکان .... غذاهای محلی · غذاهای فرنگی · انواع پیتزا و غذاهای فست فود · انواع نوشیدنی های سرد و گرم · انواع دسر و پیش غذا · انواع سالاد · انواع مربا و ...

از راز سلامت پیرمرد 111 ساله و چگونگی کشف اولین اسکناس ... - قدس

http://qudsonline.ir/detail/News/101065

31 ژانويه 2013 ... از راز سلامت پیرمرد 111 ساله و چگونگی کشف اولین اسکناس تقلبی در ایران و شگفت ... تقلبی در ایران، انواع بیمارهایی فیس بوکی، اطلاعاتی درباره دمای خانه اسکیموها و. .... پژوهشگران متوجه شدند که هم مردان و هم زنان برای آنکه نزد دوستان ... در کره عقیده و باور‌های مردمی این است که اگر داماد شب عروسی لبخند بزند بچه‌شان ...

راز خواب خوب کشف شد/ خاطره دیپلمات امریکایی از جاده چالوس/ هفته ...

http://www.shoma-weekly.ir/fa/news/12914

23 ا کتبر 2014 ... درست مثل مراسم افتتاح فروشگاه که انواع و اقسام ورزشکاران و هنرمندان در آن حضور داشتند. ... گرفت، «نمایشی تأثیرگذار از همبستگی با زنان ایران» توصیف کرد. ..... و یک نکته خاصی دارند زیرا شما باید برای هر لبخند پول بپردازید.

راز خوشبختی برای زوجهای جوان

http://dehani.persianblog.ir/

3 نوامبر 2010 ... در این گفتگو خجالت را کنار بگذارید و از هدف ازدواج، وظایف زن و شوهر نسبت به ... و اما راه های کشف اخلاق عبارتند از :‌الف- تحقیق از دوستان ب- بررسی اخلاق ..... صبح را با یکدیگر آغاز کنید و در ابتدای روز به روی یکدیگر لبخند بزنید. ..... در زبان یونانی برای انواع مختلف عشق کلمات متفاوتی وجود دارد و درواقع کلمه ...

راز لاغری مادران هالیوودی بعد از زایمان - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_6609.html

دلیل رانندگی بسیار عجیب برخی خانم ها کشف شد! .... در این مقاله راز موفقیت این ستارگان را از زبان خودشان می خوانیم. * جسیکا آلبا. راز لاغری مادران هالیوودی بعد از زایمان. این هنرپیشه جوان در نظرسنجی سال 2007 جذاب ترین زن جهان شناخته شد . ... بهترین سایه چشم برای انواع رنگ چشم ها (عکس) .... با دندان هایی درخشان و زیبا لبخند بزنید.

مشاوره نشان خرد

http://lovely1360.blogfa.com/

هم چنان که خداوند متعال، پس از بیان غسل، وضو و تیمم، می فرماید؛ راز این دستور آن است .... همانطور که اکثر زنان در طول تاریخ فهمیده اند، مد های دوست داشتنی اغلب کمی راحتی را از ما می گیرد. ... برای خانم ها به تجربه ثابت شده است که انواع کفش های پاشنه بلند، تاثیر عوارض .... یکی از آثار معنوی نماز آرامش است که راز آن بالاخره کشف شد…

‫آموزش رابطه عاطفی عاشقانه _ رهنمایی ها و راز موفقیت در زندگی زناشویی‬ ...

https://www.facebook.com/pages/آموزش-رابطه-عاطفی-عاشقانه-_-رهنمایی-ها-و-راز-موفقیت-در-زندگی-زناشویی/448047045336468

آموزش رابطه عاطفی عاشقانه _ رهنمایی ها و راز موفقیت در زندگی زناشویی‎. 248 likes · 20 talking ... ‎قسمت دوم چرا زنان به شوهرشان خیانت می کنند؟ 2 - گذشته بی‌بند و.

راز - شفاف سخن بگو

http://nilforoushan.persianblog.ir/tag/راز

لبخند خدا. لوئیز زنی بود با لباسهای کهنه و مندرس، و نگاهی مغموم وارد خواروبار ... زن نیازمند، در حالی که اصرار میکرد گفت آقا شما را به خدا به محض این که بتوانم پول تان .... گاهی مردم ازاندیشه های منفی شان که قبل از کشف راز داشته اند وحشتزده می شوند اما لازم ..... استفاده می کنیم اما به واقع معنا و مفهوم موفقیت حقیقی را به درستی نمی دانیم .