شناخت روحیه مردان نه تنها مشکلات زوجین را کم می کند بلکه باعث برقراری رابطه بهتر بین آنها می شود. روان شناسانی که نقش جنسیت را در برقراری ارتباط مطالعه می کنند، این 12 نکته را در مورد شناخت مردان با اهمیت می دانند.

اگر دختری در سنین ازدواج هستید، بهتر است مردان را بهتر بشناسید...
شناخت روحیه مردان نه تنها مشکلات زوجین را کم می کند بلکه باعث برقراری رابطه بهتر بین آنها می شود. روان شناسانی که نقش جنسیت را در برقراری ارتباط مطالعه می کنند، این 12 نکته را در مورد شناخت مردان با اهمیت می دانند.
1 - مردان در مورد احساسشان صحبت می کنند اما...
مردان ترجیح می دهند درمورد احساساتشان غیرمستقیم صحبت کنند. پس از نامزدتان بخواهید برنامه اش را برای تعطیلات آخر هفته بگوید یا اینکه فکر و تصور خود را در مورد شما و اولین باری که شما را ملاقات کرده است، بیان کند. پاسخ او روشن می کند احساسش چیست و این گونه خود را به شما نزدیک تر می بیند.
2 - مردان با کارهایشان دوست داشتن را بیان می کنند.
بیشتر مردان ترجیح می دهند احساسات و حس دوست داشتن را با انجام برخی کارها بیان کنند، مثلا وقتی وسایل خراب خانه را تعمیر یا حیاط را تمیز می کنند یا سطل زباله را بیرون می برند، دوست داشتن خود را نشان می دهند. حتی خرید کردن برای خانه و زیباسازی محیط آن هم بیانگر این است که شما را دوست دارد.
3 - مردان ازدواج را جدی می گیرند.
مردان معمولا از ابراز سریع نظر خود واهمه دارند. شواهد نشان می دهد آنها ازدواج را بیشتر جدی می گیرند ولی ممکن است مدت طولانی تری طول بکشد تا احساس خود را بیان کنند زیرا می خواهند مطمئن شوند کاری که انجام می دهند، درست است. نتایج یک بررسی روی مردان متاهل نشان داد وقتی مردی با اطمینان کامل تصمیم به ازدواج می گیرد، همه جوانب را بررسی کرده و بیشتر معیارها را مطابق میل خود می بیند. 90 درصد مردان می گویند اگر قرار باشد دوباره ازدواج کنند، با همین همسرشان ازدواج خواهند کرد.
4 - او یک شنونده واقعی است.
بیشتر ما خانم ها وقتی حرف های دیگران را گوش می کنیم معمولا با حرکات اشاره و بدن و گفتن کلماتی مثل بله یا نه یا می دانم به آنها نشان می دهیم به حرف هایشان گوش می دهیم. این اشاره ها، بخشی از نظر و درک ما را به فردی که در حال صحبت است، منتقل می کند اما این در مورد مردان صدق نمی کند. وقتی که با نامزد خود صحبت می کنید و چیزی نمی گوید یا حرکتی از او نمی بینید، به معنی آن نیست که گوش نمی دهد بلکه ترجیح می دهد ساکت باشد و درمورد آنچه شما می گویید، فکر کند.
5 - مردان بیشتر عمل می کنند.
مردان روابطشان را با عمل تقویت می کنند، نه احساس. بسیاری از مردان، با انجام فعالیت هایی مانند ورزش و پیاده روی همراه نامزدشان سعی می کنند به او نزدیک تر شوند.
6 - مردان زمانی را برای خود می خواهند.
اگرچه مردان سعی می کنند در بسیاری از فعالیت های خانواده مشارکت کنند اما همه آنها نیاز دارند زمانی مخصوص خود داشته باشند. زمانی که تنها در گوشه ای بنشینند و تفکر کنند. اگر چه مردان از انجام بازی شطرنج، باغبانی یا رفتن به باشگاه ورزشی لذت می برند اما مثل همه، گاهی دوست دارند کسی در کنارشان نباشد و به تنهایی به کارهای مورد علاقه شان بپردازند. وقتی هر یک از زوجین زمان و مکانی را برای تنهایی داشته باشند، بیشتر به هم علاقه مند خواهند شد.
7 - مردان مثل پدرانشان عمل می کنند.
اگر می خواهید بدانید مردی که قصد دارید با او ازدواج کنید چگونه مردی است و چه رفتاری دارد، به رفتارهای پدرش نگاه کنید. مردان نقش خود و رابطه با همسرشان را از پدرشان می آموزند. اگر می خواهید بدانید که چگونه با شما رفتار خواهد کرد، ببینید پدرش چه رفتاری با مادرش دارد.
8 - مردان زبان بدن را نمی دانند.
مردان کمتر درمورد زبان اشاره و حرکات بدن می دانند و تغییر لحن صدا و حرکات صورت برای آنها کمتر مفهوم دارد. همچنین ممکن است دیرتر ناراحتی زنان را که در چهره شان نمایان است یا پیام های اشاره ای و لحن صدا را تشخیص دهند، بنابراین اگر می خواهید مطمئن شوید پیام را دریافت کرده اند مستقیما آن را بیان کنید.
9 - واکنش مردان سریع تر است.
زنان در واکنش نشان دادن به برخی امور و کارها دیرتر از مردان عمل می کنند و مدت طولانی تری برای بیان واکنش و تفکر نیاز دارند. حتی ممکن است در مقابل مردان بیشتر احساس اضطراب و استرس داشته باشند اما مردان در مقابل حوادث واکنش سریع تری نشان می دهند بنابراین وقتی هنوز می خواهید درمورد مباحث شب گذشته صحبت کنید، ممکن است نامزدتان آن را از یاد برده باشد.
10 - مردان به قدردانی واکنش نشان می دهند.
قدردانی از همسر می تواند تفاوت زیادی در رفتارهای آنها و روابطشان ایجاد کند. مطالعه ها نشان می دهد وقتی از زحمات مردان قدردانی و به آنها ارزش گذاشته می شود، بیشتر سعی می کنند در انجام کارهای خانه و مراقبت از کودک خود را درگیر کنند و خود را تکیه گاه خواهند دانست.
11 - مردان، لذت بردن همسر خود را دوست دارند.
خوشحالی و شادابی یک زن برای همسرش بسیار بااهمیت است. یک مرد تا زمانی که همسرش درمورد احساسش صحبت نکند از آن باخبر نمی شود، بنابراین بهتر است احساسات و خواسته هایتان را بیان کنید. خواسته خود را صریحا بگویید، زیرا مردان طفره رفتن را دوست ندارند. اگر خواسته خود را واضح بیان کنید، نه تنها گوش می کند، بلکه از خشنود شدن شما احساس خوبی خواهد داشت.
12 - مردان نیاز دارند دوست داشته شوند.
اگر یک مرد احساس کند از سوی نامزد خود مورد بی محبتی قرار گرفته ، ممکن است به فرد دیگری متمایل شود تا رضایت او را جلب کند. برای پرهیز از این موضوع زنان باید نیازهای عاطفی نامزدخود را درک کنند و برای رفع نیازهای وی بکوشند.
                

12 (number) - Wikipedia, the free encyclopedia

http://en.wikipedia.org/wiki/12_(number)

12 is the natural number following 11 and preceding 13. The word "twelve" is the largest number with a single-morpheme name in English. Etymology suggests ...

12 (2007) - IMDb

http://www.imdb.com/title/tt0488478/

Directed by Nikita Mikhalkov. With Sergey Makovetskiy, Sergey Garmash, Apti Magamaev, Nikita Mikhalkov. 12 jurors must decide the fate of a Chechen ...

Football | Pac-12

http://pac-12.com/sport/football

Get all the information around Pac-12 Football including game highlights, interviews, team standings, and much more.

Pac-12 Arizona | Pac-12

http://pac-12.com/network/pac-12-arizona

Watch live Pac-12 games, shows, and events streaming online on Pac-12 Arizona. Requires a participating TV Provider to watch.

Pac-12 Blog - ESPN

http://espn.go.com/blog/pac12

2 days ago ... When the teams meet Saturday at Oregon in a critical Pac-12 North showdown, Hogan will not be in the secondary when Mariota is on the field.

Big 12 Blog - ESPN

http://espn.go.com/blog/big12

35 minutes ago ... Kansas CB JaCorey Shepherd: His biggest supporters say Shepherd is quietly having an All-Big 12 caliber season. Time to prove it against ...

12 & 12 |

http://www.12and12.org/

12 & 12 is funded by the Oklahoma Department of Mental Health and Substance Abuse Services. © 2014 All Rights Reserved - Designed by Asemio in ...

Spirit of 12 - Seattle Seahawks

http://www.seahawks.com/12th-Man/spirit-of-12/

Seahawks fan Chuck McGowan brings us a look at his '12th Fan View' video series, as he documents each Seahawks home game from his seat in the upper ...

US Code: Title 12 - BANKS AND BANKING - Legal Information Institute

http://www.law.cornell.edu/uscode/text/12

Current through 113–65 Chap. Sec. 1. The Comptroller of the Currency 1 2. National Banks 21 3. Federal Reserve System 221 4. Taxation 531 5. Crimes and  ...

News 12 Long Island

http://longisland.news12.com/

Find all the news, traffic, and weather for the entire Long Island community with News 12 Long Island.

12 Tomatoes | Facebook

https://www.facebook.com/12Tomatoes

12 Tomatoes. 1964159 likes · 499739 talking about this. 12 Tomatoes is an online cooking magazine. Hit "Like" to subscribe to our content!

Contact FOX 12 - KPTV - FOX 12

http://www.kptv.com/category/210054/contact-fox-12

Contact Us. KPTV -- FOX 12 14975 NW Greenbrier Parkway Beaverton, OR 97006-5731. Tel: 503-906-1249. Main line: 866-906-1249. Fax: 503-548-6920

Intellicast - 12-Hour Surface Forecast in United States

http://www.intellicast.com/National/Surface/Forecast12.aspx

The 12 hour Surface Analysis map shows current weather conditions, including frontal and high/low pressure positions, satellite infrared (IR) cloud cover, and ...

Top Stories - Local 12 WKRC-TV Cincinnati

http://www.local12.com/news/features/top-stories/

Local 12 WKRC-TV Cincinnati :: Twitter Local 12 WKRC-TV Cincinnati :: Facebook $station $stationNickName :: Contact $station $stationNickName :: See It ...

12PLUS

http://www.12plus.org/

12PLUS empowers students in underserved communities to achieve college access and completion.

12 chat - غرفة شات لكل بلد عربي

http://www.12allchat.com/

شات مصرى، وغرفة دردشة او اكثر لكل بلد عربي، شات السعودية، شات الاردن و شات سوريا ولبنان والكويت والمزيد.