مدلهای بخارشوی دستی که بسته به لوازم همراه عمدتا برای تمیز کاری در ، دیوار ، سینک ظرفشویی ،اجاق گاز، شیشه و پنجره و قسمتهایی که با راحتی در دسترس هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

امام علی علیه السلام: سرکه، خوب خورشتی است. زرداب را می شکند، صفرا را فرو می نشاند و قلب را زنده می کند.

 

به گزارش سرویس خانواده جام نیوز، مدلهای طی بخار که صرفا جهت تمیز کاری سنگ ، سرامیک و پارکت طراحی شده و از آنها نمی توان برای تمیز نمودن اجاق گاز ، و یا شیشه و پنجره استفاده نمود .


مدلهای چند منظوره که دارای سری های متنوع جهت تمیز کاری کف و همچنین در و پنجره ها می باشد .توجه کنید که طبق پیشنهاد ما هیچ بخارشویی مناسب تمیز کاری فرش ، موکت و سطوح الیافی نمی باشد .

 

بخارشوها فقط مناسب تمیز نموده سطوح صاف و صیقلی هستند ولی شاید بتوان از دستگاههای بخارشو جهت اتوکشی پرده و ... استفاده کرد اما استفاده از این دستگاه جهت تمیز نمودن پارچه و الیاف و فرش اصلا کارایی ندارد.


چگونه بخار شوی مناسب را انتخاب کنیم؟
قبل از هرچیز به میزان هزینه ای که برای خرید بخارشو کنار گذاشته اید توجه کنید . ضمنا باید بدانید که از این دستگاه درچه کاربردی می خواهید استفاده کنید. همیشه خرید بخارشوی گران تر به معنای خرید بهترین کالا نمی باشد و اما تمیزنمودن سطوح مختلف توسط بخار با استفاده از دستمال و یا برس کامل می شود .

 

پس پرتاب صرفا بخار نمی تواند تمیزی را در حد مطلوب فراهم کند . دستمال بخارشو نباید بیش از اندازه مرطوب شود چرا که لک حاصل حرکت بخارشو مانع تمیزی کامل خواهد بود . درصورتی که بخارشو آماد به کار نباشد و یا در اولین سری استفاده ممکن است به جای خارج شدن بخار حجم بیشتری آب از دستگاه خارج شود .

 

در این حالت اجازه دهید تا بخارشو آماده شده و سپس از آن استفاده نمایید .در استفاده از بخار شو نکات ایمنی را در نظر بگیرید . در بسیاری از مدلها مخزن بخارشو تحت فشار می باشد . در حین استفاده و گرم شدن از باز کردن درب مخزن خودداری نمایید .

 

پس از هربار استفاده برای افزایش عمر دستگاه حدود نیم ساعت به دستگاه استراحت داده و سپس مجددا در مخزن آب ریخته و آنرا روشن نمایید . تمامی این موارد جهت افزایش ایمنی و عمر بیشتر دستگاه شماست پس توجه بیشتری را مبذول فرمایید .

 

مدلهای بخارشوی دستی که بسته به لوازم همراه عمدتا برای تمیز کاری در ، دیوار ، سینک ظرفشویی ،  اجاق گاز، شیشه و پنجره و قسمتهایی که با راحتی در دسترس هستند مورد استفاده قرار می گیرد .


مدلهای طی بخار که صرفا جهت تمیز کاری سنگ ، سرامیک و پارکت طراحی شده و از آنها نمی توان برای تمیز نمودن اجاق گاز ، و یا شیشه و پنجره استفاده نمود .مدلهای چند منظوره که دارای سری های متنوع جهت تمیز کاری کف و همچنین در و پنجره ها می باشد .


توجه کنید که طبق پیشنهاد ما هیچ بخارشویی مناسب تمیز کاری فرش ، موکت و سطوح الیافی نمی باشد . بخارشوها فقط مناسب تمیز نموده سطوح صاف و صیقلی هستند ولی شاید بتوان از دستگاههای بخارشو جهت اتوکشی پرده و ... استفاده کرد اما استفاده از این دستگاه جهت تمیز نمودن پارچه و الیاف و فرش اصلا کارایی ندارد.


چگونه بخار شوی مناسب را انتخاب کنیم؟
قبل از هرچیز به میزان هزینه ای که برای خرید بخارشو کنار گذاشته اید توجه کنید . ضمنا باید بدانید که از این دستگاه درچه کاربردی می خواهید استفاده کنید. همیشه خرید بخارشوی گران تر به معنای خرید بهترین کالا نمی باشد و اما پیشنهاد ما...


در صورتی که کف منزل بیشتر از سنگ و سرامیک تشکیل شده اولین اولویت خرید مدلهای کف شوی یا در اصطلاح طی بخارشو می باشد . مدلهای طی بخارشوی مجیک ساخت کره بوده دارای بخار100درجه با قابلیت تمیز نمودن کف و از نظر عملکرد بسیار عالی هستند .

 

استفاده از این سری دستگاهها با توجه به طراحی خاص جهت کف شویی بسیار آسان و با نتیجه مطلوب است . ضمنا  اگر کف منزل بیشتر سنگ ، سرامیک وپارکت است و علاوه بر آن می خواهید از بخارشو در تمیزی پنجره و دیوارها نیز استفاده کنید پیشنهاد ما خرید یک طی بخارشوی + یک دستگاه بخارشوی دستی است توجه کنید که معمولا در این حالت هزینه خرید دو دستگاه کمتر از خرید یک دستگاه بزرگ و چند منظوره است .


درصورتی که کف منزل زیاد از سنگ و سرامیک تشکیل نشده و شما نیز هزینه زیادی برای بخارشو در نظر نگرفته اید مدلهای بخارشوی دستی پیشنهاد ما است و درهمین حالت اگر هزینه برای شما مطرح نیست مدلهای کامل و چند منظور گزینه مناسب خرید می باشد .

 

نحوه تمیز کاری توسط بخارشو:
تمیزنمودن سطوح مختلف توسط بخار با استفاده از دستمال و یا برس کامل می شود . پس پرتاب صرفا بخار نمی تواند تمیزی را در حد مطلوب فراهم کند . دستمال بخارشو نباید بیش از اندازه مرطوب شود چرا که لک حاصل حرکت بخارشو مانع تمیزی کامل خواهد بود .


درصورتی که بخارشو آماد به کار نباشد و یا در اولین سری استفاده ممکن است به جای خارج شدن بخار حجم بیشتری آب از دستگاه خارج شود . در این حالت اجازه دهید تا بخارشو آماده شده و سپس از آن استفاده نمایید .


در استفاده از بخار شو نکات ایمنی را در نظر بگیرید . در بسیاری از مدلها مخزن بخارشو تحت فشار می باشد . در حین استفاده و گرم شدن از باز کردن درب مخزن خودداری نمایید . پس از هربار استفاده برای افزایش عمر دستگاه حدود نیم ساعت به دستگاه استراحت داده و سپس مجددا در مخزن آب ریخته و آنرا روشن نمایید . تمامی این موارد جهت افزایش ایمنی و عمر بیشتر دستگاه شماست پس توجه بیشتری را مبذول فرمایید .


تهران کالا/ 2014

جام نیوز :: JamNews - استفاده با کیفیت از بخار شو

http://jamnews.ir/detail/News/401675

9 ا کتبر 2014 ... استفاده با کیفیت از بخار شو. مدلهای بخارشوی دستی که بسته به لوازم همراه عمدتا برای تمیز کاری در ، دیوار ، سینک ظرفشویی ،اجاق گاز، شیشه و ...

راهنمای خرید و استفاده از بخارشوی خانگی - بیتوته

http://www.beytoote.com/housekeeping/skill/guide-buying-using-home-bkharshvy.html

بخارشوی اگر دارای کیفیت و استاندارد خوبی باشد معمولا نتیجه کارش لذتبخش است. ... تمیز کردن سطوح مختلف توسط بخار با استفاده از دستمال یا برس کامل می‏شود.

بخارشوي (6) - تبیان

http://fisher-co.tebyan.net/default.aspx?TopicID=40680

اصل كلمه steam cleaner است و به معني "تمييز كننده با بخار" است. مصدر كلمه ... در بهترين حالت دو دقيقه طول مي كشد تا شما بتوانيد از بخارشوي استفاده كنيد. توان؛ شرط لازم يا كافي؟ توان دستگاه نشاندهنده ميزان قدرت و كيفيت توليد بخار آن است.

بخار شوی H2O Mop - فروشگاه اینترنتی تی وی شاپ

http://www.tv-shop.ir/بخار-شوی-h2o-mop.html

بخار شوی H2O Mop آخرین پدیده جهانی برای تمیز کردن منزل با قدرت جذب گرد بخار برای ... نیست بسائید و بشوئید بلکه با استفاده از سیستم بخارشوی بخار شوی H2O Mop که فقط از آب .... عرضه بهترین کالاهای اصل درجه ۱ تبلیغاتی با کیفیت در.

خرید بخار شو H2O Mop Ultra اصلی|بخار شو هاش 2 او ماپ الترا درجه 1

http://www.tv-shop.ir/خرید-بخار-شو.html

با خرید بخار شو می توانید به وسیله آن نواحی مختلفی چون سطوح آشپزخانه و سینک ... بسائید و بشوئید بلکه با استفاده از سیستم بخارشوی H2o Mop که فقط از آب برای شستشو استفاده .... عرضه بهترین کالاهای اصل درجه ۱ تبلیغاتی با کیفیت در.

استفاده مفیداز بخار شو در خانه - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/khanedari/archives/018243.php

9 ا کتبر 2014 ... قارچ سالم و با کیفیت تهیه کنید .... تمیزنمودن سطوح مختلف توسط بخار با استفاده از دستمال و یا برس کامل می شود . پس پرتاب صرفا بخار نمی تواند تمیزی ... در استفاده از بخار شو نکات ایمنی را در نظر بگیرید . در بسیاری از مدلها ...

راهنمای خرید بخارشوی

http://www.dalano.com/Pages/?PageId=36

بخارشوی های مختلف از نظر تنوع لوازم جانبی با هم متفاوت هستند. ... برای تمیز کردن لوازم و اثاثیه یا سطوح مختلف علاوه بر فرش نیز، از بخارشوی استفاده می کنید؟

بخارشو - تن تاک

http://tantak.ir/index.php?route=product/product&product_id=56

بخار شور شستشوی سطوح شیشه تمیز کردن پرده گرد گیری بخارشو. ... جویی در برق مصرفی خانوار می شود و در ضمن ایمنی کاملی در استفاده از نیروی بخار ارائه می کند. ... شوند دستگاه قدرت خروج بخار با کیفیت بالا را حتی در حالت برعکس داشته باشد.

بخارشور / بخارشور خانگي / بخارشوي صنعتي / بخارشو آلماني

http://www.pishtazco.net/1388-10-14-12-06-06.html

بخارشور صنعتي ، بخارشو ، بخارشوی ، شستشو با بخار ، دستگاه بخارشور ، دستگاه ... این دستگاه ها با مدل های مشابه خود در بازار ایران از نظر کیفیت کار، طراحی ... 3 قرص ضد رسوب آب (این قرص ها با توجه به آب مصرفی در ایران نیاز شما را به استفاده از ...

بخارشوی فیشر

http://fisher-co.rozblog.com/

15 مارس 2014 ... توان دستگاه نشاندهنده میزان قدرت و کیفیت تولید بخار آن است. ... البته زمان خرید بخارشوی های حرفه ای حتما دقت کنید که مدلی با بالاترین قدرت ... به جای آنها می توانید از بخارشوی استفاده کنید که یک روش سالم برای محیط زیست ...

بخارشوی کارشر مدل SC 1402 - فروشگاه می شاپ فارسی

http://www.meshopfa.ir/بخار-شوی-کارشر-مدل-SC1402

توضیحات ویژگی های محصول راهنمای استفاده مشخصات فنی نظرات (0). بخارشو کارچر ، با توجه به کارایی و کیفیت مناسب افرادی می باشند که برای خرید بخارشو ...

بخارشوی خود را با اطمینان انتخاب کنید

http://www.fisher.ir/اخبار-و-مقالات/بخارشوی-خود-را-با-اطمینان-انتخاب-کنید

در بهترین حالت دو دقیقه طول می کشد تا شما بتوانید از بخارشوی استفاده کنید. توان ؛ شرط لازم یا کافی؟ توان دستگاه نشان دهنده میزان قدرت و کیفیت تولید بخار آن ...

ماشین لباسشویی جدید ال جی مجهز به تکنولوژی بخار شوی True Steam ...

http://lgblog.ir/1391/09/ماشین-لباسشویی-جدید-ال-جی،-عملکرد-بهتر/

3 دسامبر 2012 ... ال جی به دلیل استفاده ازاین تکنولوژی، توسط سازمان هایی مانند AAFA و ASL ... از طرف دیگر تکنولوژی بخارشوی ال جی تازگی و طراوت خاصی با پخش بخار به .... قرار گرفت و یا تکنولوژی ضبط تصاویر تلوزیونی با کیفیت بالا و ...

بخارشوی کن وود (KENWOOD) مدل - فروشگاه اینترنتی ارادو

http://www.orado.com/item-بخارشوی-کن-وود-KENWOOD-2546.htm

بخارشوی با قدرت زیاد; کاملاً سبک; حمل و نقل آسان ... بطوریکه وقتی از این بخار شوی در جهت شستشوی دیوار استفاده می کنیم از شدت تمیزی مانند آن است که قلم رنگ ...

پكيج بخارشوي صنعتي-جديد - ديگ آبگرم

http://www.mboiler.com/steam-wash.html

پکیج کارواش بخاریا پکیج بخارشوي صنعتي. ... استفاده از بخار برای شستشوی ماشین ها در کارواش ها از چند سال گذشته رونق گرفته است و ... توجه : افرادی بدون توجه به اهمیت استاندارد و ایمنی دستگاه فقط با ساخت دیگ های غیر استاندارد ... بررسی کندانس (چگالش) در خطوط انتقال دیگ بخار · بررسی كيفيت بخار -بخش اول · روش اندازه ...

بخار شو H2O Mop هاش دو او ماپ اصل > تله شاپینگ و کلیه کالاها

http://www.makhsos.com/452p_h2o-mop.html

H2o Mop که فقط از آب برای شستشو استفاده می کند خیلی سریع و آسان هر لکه ایی را به شکلی حیرت آور از بین ببرید و نگران تاثیرات منفی مواد ... اطلاعت تکمیلی در رابطه با بخارشوی اچ دو او ماپ H2O MOP ... عرضه کالاهای اصلی با کیفیت در.