كمپاني جنرال الكترونيك اديسون اولين اجاق خوراك پزی ماكروفر را برای مصارف عمومي توليد كرد و از آن زمان به بعد مصارف تجاری و خانگي اين اجاق‌ها در حال افزايش بوده است.

امام علی علیه السلام: سرکه، خوب خورشتی است. زرداب را می شکند، صفرا را فرو می نشاند و قلب را زنده می کند.

 

 

به گزارش سرویس خانواده جام نیوز،  اين اجاق‌ها غذا را بوسيله عمل اصطحكاك مي پزند بدين ترتيب كه با توليد امواج كوتاه راديويي كه طول موج های آن از يك ميلي متر تا سي سانتيمتر مي باشد و نفوذ اين امواج در غذا و با به ارتعاش در آوردن مولكولهای آن و ايجاد گرما، غذا را طبخ ميكنند.

 

- اگر می‌خواهید قرص نانی را که به اندازه سنگ سخت شده است گاز بزنید، آن را در ماکروفر بگذارید.- پیتزا هم مانند نان پس از قرار گرفتن در ماکروفر و نرمی خود را از دست داده و در جریان هوای آزاد به سرعت سفت می‌شود.
 


- ورود مرغ پوست کنده به ماکروفر مساوی با تبخیر کامل آب موجود در بافت‌های گوشت است و حاصل کار یک مرغ خشک شده خواهد بود.- گاهی صبر کردن برای آب شدن یخ بستنی طاقت فرساست. اما هیچ وقت برای یخ زدایی بستنی از ماکروفر استفاده نکنید، چون نیمی از بستنی در حالی که نیمی دیگر از آن همچنان یخ زده است، ذوب می‌شود.- هیچ‌گاه برای گرم کردن کیک از ماکروفر استفاده نکنید بلکه آن را در فر قرار دهید.

 


- میوه‌های پوست کنده هم در ماکروفر و به میوه خشک تبدیل می شوند.- گذاشتن تخم مرغ در ماکروفر مساوی با منفجر شدن آن است.

 

- نتیجه استفاده از ماکروفر برای گرم کردن ماهی و میگو هم به هیچ‌وجه رضایت بخش نخواهد بود.

 

 

بیتوته / 2020
 

پایگاه تحلیلی خبری تیار - اخبار > به‌خاطر موهایتان این روغن‌ها را بخورید

http://www.teare.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=24&pageid=331&newsview=184523

12 ا کتبر 2014 ... موهاي‌تان را برق بیندازید اگر دل‌تان مي‌خواهد موهايي ... علاوه بر اين در تقويت، كنترل ريزش مو و رشد موهاي جديد هم نقش دارد. پس يك روغن همه‌كاره است كه ...

تخم مرغ - جام نیوز :: JamNews

http://www.jamnews.ir/Keywords/5305/تخم مرغ

ورود ممنوع اجاق گازهای جدید. كمپاني جنرال الكترونيك اديسون اولين اجاق خوراك پزی ماكروفر را برای مصارف عمومي توليد كرد و از آن زمان به بعد مصارف تجاری و خانگي اين  ...

نکات ایمنی | شرکت ملی گاز ایران

http://rajanews.com/gaz.htm

... كشي داخلي و اضافه نمودن وسايل گاز سوز بدون اطلاع شركت ملي گاز ممنوع مي باشد. ... شيلنگ گاز هرگز نبايد در معرض حرارت اجاق گاز و ساير وسايل گاز سوز قرار داشته باشند. .... 6-تا مطمئن نشده ايد كه گاز كاملاً تخليه شده به نفرات اجازه ورود به منزل ندهيد. ... هر خانوار بهره مند از گاز طبيعي در هر روز،روزانه مي توان 619 خانوار جديد از هم ميهنان ...

ورود بی جنبه ها اکیداا ممنوع

http://www.besharte-khandeh.blogfa.com/

ورود بی جنبه ها اکیداا ممنوع - بخوووووووووو رررررررررررررررررررر - ورود بی جنبه ها اکیداا ممنوع. ... زمانی هم که داره پشت اجاق گاز غذا میپزه باس رفت بغلش کرد

لیست کالاهایی که ثبت سفارش واردات آنها ممنوع شد - عصر ایران

http://www.asriran.com/fa/news/240303

7 نوامبر 2012 ... ورود ممنوع. فهرست کامل کالاهای لوکس و غیرضرور وارداتی که ثبت سفارش آنها با تصمیم جدید دولت متوقف شده، به شرح ذیل است: 1. لوازم خانگی 2. پوشاک 3. لوازم بهداشتی ... اجاق گاز و فر 48. رادیاتور 49. ابزارهای دستی (انبردست، دم ...

پسرک شیطون

http://mythoughts.blogfa.com/

حساب کنید اجاق گاز را ! 25688.aspx ... جزیره مار در برزیل که ورود به آن ممنوع است + تصاویر. جزیره مار در ... آهنگ تیم ملی · دانلود آهنگ جدید عجم باند به نام گل ایران.

اخبار پارسیک - اگر چشم و گلویتان درد می کند حتما بخوانید

http://news.parseek.com/Url/?id=9755111

11 ا کتبر 2014 ... دانلود آهنگ جدید مهدی یراحی به نام "مادر" · بازی جالب طناب بازی · ورود ممنوع اجاق گازهای جدید ... تاکتیک جدید داعش در برابر حملات به این گروه.

ورود میکروب ها مطلقا ممنوع! -آکا - شستشو و نظافت و خانه تکانی و لکه ...

http://khanehdar.akairan.com/khanehdari/nezafat1/20131017182846.html

17 ا کتبر 2013 ... ورود میکروب ها مطلقا ممنوع! -آکا ... بهترین راه این است که در اولین مرحله، اجازه ورود آلودگی ها را به خانه ندهید. ... راهنمای خرید اجاق گاز .... ادامه مطالب جدید ...

جرایم تخلفات رانندگی - پلیس

http://www.police.ir/uploads/4-_جدول_جرايم_راهنمايي_و_رانندگي.pdf

ساعت(. عبور از محل ممنوع )ورود. ممنوع(. تجاوز به چپ از محور راه. 500/000. 500/000. 2/ 000/000 .... جدید مالك وسیله نقلیه در. مهلت تعیین ... اجاق گاز، پیك نیك، بخاري و.

مقاله - سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

http://www.tceo.ir/pdf/Bargh3.pdf

ﻘﺪم و ﺗﺎﺧﺮ اﻧﺠﺎم آزﻣﺎﻳﺶ در ﺗﺎﺳﻴﺴﺎت ﺟﺪﻳﺪ ..... ﻣﺘﺮي ﭘﺮﻳﺰ اﺟﺎق ﮔﺎز ﺟﻬﺖ ﻋﺪم ﻣﺠﺎورت ﭘﺮﻳﺰ ﺑﺎ ﻓﺮ اﺟﺎق اﺳﺖ ..... ﻣﻤﻨﻮع اﺳﺖ . -5. در ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﭘﻴﺎم رﺳﺎﻧﻲ ﻣﺠﻬﺰ ﻣﻲ ﺷﻮﻧﺪ، ﻋﻼوه ﺑﺮ ﻣﺤﻞ ﻫﺎي ﻧﺼﺐ.

اولین ربات آشپز/عکس - بازتاب زندگی

http://www.baztabezendegi.com/Pages/News-اولین_ربات_آشپزعکس_-5630.aspx

4 آگوست 2014 ... ... هدف‌های جدید می‌رود که باعث می‌شود ربات‌ها چشمگیرتر باشند و رشد کنند. ... و افراد است؛ قادر به استفاده از اجاق گاز و ظروف آشپزی است و با مشاهده یک ...

کد تخلفات رانندگی و جریمه های آنها - راسخون

http://rasekhoon.net/article/show/781647/کد تخلفات رانندگی و جریمه های آنها/

عدم اعلام نشانی محل سکونت جدید مالک وسیله نقلیه در مهلت تعیین شده از تاریخ تغییر ... استفاده از وسایل آتش زا از قبیل اجاق گاز، پیک نیک، بخاری و امثال آن در داخل .... ورود و تردد وسایل نقلیه غیر مجاز در معابر، محدوده ها و مناطقی که ممنوع اعلام شده است.

سازمان حج و زیارت استان آذربایجان شرقی > عمره مفرده > قوانین و مقررات ...

http://azsharghi.haj.ir/Default.aspx?tabid=145

ورود با کفش و یا دمپایی به صحن حرمین شریفین ممنوع می‌باشد. ... آبگرم کن; اجاق گاز; دوچرخه; فرش ماشینی و موکت; موتور برق; کولر گازی ... سعودی (16 هزار دلار) یا معادل آن (به ارزهای دیگر) در اختیار داشته باشد، باید پرسشنامه‌ی جدیدی را تکمیل کند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود - اداره امور خوابگاهها

http://www.iau-shahrood.ac.ir/fa/page/1481/اداره-امور-خوابگاهها

فریزر. پرده و موکت در داخل اتاقهاو فرش. سالن ورزش عظیما و لوازم ورزشی. اجاق گاز ... دانشجو هنگام ورود به خوابگاه بايد كارت سكونت خود را همراه داشته باشد و درصورت لزوم آن را به ... قفل اتاق ها و یا ساير وسايل ، بدون موافقت كتبي سرپرست خوابگاهها ممنوع است . .... رئیس دانشگاه در مراسم جشن ورودی های جدید : تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی به ...

آخرین قیمت انواع اجاق گاز توکار +جدول - صبحانه آنلاین ...

http://sobhanehonline.com/fa/news/15142/آخرین-قیمت-انواع-اجاق-گاز-توکار-جدول

12 ا کتبر 2014 ... اجاق توکار استیل البرزمدل G-4602 به قیمت 868 هزار تومان به فروش می ... مجوز دولت جهت ورود 36 مرسدس بنز برای وزارت خارجه +سند ... به گزارش صبحانه،قیمت انواع اجاق گاز توکار به شرح زیر است: .... تردد خودروهای پلاک مناطق آزاد خارج از محدوده ، ممنوع · آخرین قیمت انواع پورشه +جدول · نسل جدید ماسک‌های ضد خروپف +عکس.

خوابگاه دانشجویی دانشگاه واحد تفرش

http://www.khabgahdanshjooe.blogfa.com/

نوشته شده در چهارشنبه ششم مهر 1390ساعت 22:39 توسط مهندس محمود جدیدی ... 5) ورود و خروج خواهران دانشجو با ظاهر و پوشش مناسب به درون خوابگاه. ... ممنوع است. سرپرستی امور خوابگاهها. نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم شهریور ... *پس از استفاده از از اجاق گاز از بستن شیرهای اجاق گاز اطمینان حاصل نمایند و شعله های گاز را خاموش کنند.