خانمها معتقدند که می توانند بعضی از کارها را به نحو احسن انجام دهند، ولی بهتر است این ادعاها، استدلالی را هم در بر داشته باشند. تحقیقات انجام شده

خانمها معتقدند که می توانند بعضی از کارها را به نحو احسن انجام دهند، ولی بهتر است این ادعاها، استدلالی را هم در بر داشته باشند. تحقیقات انجام شده در آمریکا ثابت می کند که اکثر بانوان در انجام این ۸ کار از مردان بهترند.
رهایی از شکست عشقی
بر طبق تحقیق انجام شده از ۱۰۰۰ فرد مجرد در مجله Journal of Health and Social Behavior مشخص شده که مردان در هنگام شکست عشقی، زمان بیشتری را نسبت به زنان در ناراحتی و غم ناشی از جدایی و شکست سپری می کنند.
رانندگی در شهر
تحقیقات ترافیکی انجام شده در سال ۲۰۱۰ نشان می دهد که ۸۰٪ عاملین تصادفات شهری مردان بوده اند. زنان به سبب رعایت احتیاط کمتر از مردان دچار حادثه می شوند.
تحصیلات آکادمیک
بر طبق آمار Bureau of Labor ، دانشگاه ها به ازای هر ۱۰۰ مردی که فارغ التحصیل می شوند، ۱۸۵ زن را فارغ التحصیل می کنند. آنها تخمین می زنند که تا سال ۲۰۱۶ میلادی، ۶۱٪ لیسانس ها، ۶۳٪ فوق لیسانس ها و ۵۸٪ فارغ التحصیلان مقطع دکترا زن باشند.
آدرس دادن و راهبری
محققان دانشگاه سنت جوزف در فیلادلفیا گروهی از مردان و زنان را تحت آزمایش قرار دادند تا آدرس مکان های توریستی محبوب را بدهند و به طور کامل شرح دهند که چگونه می توان به آنجا رسید. آنها به این نتیجه رسیدند که خانمها خیلی دقیق تر از آقایان انجام می دهند. محققان معتقدند که بانوان هنگام آدرس دادن پس از اندکی مکث و بررسی کل مسیر آنرا به زبان می آورند و این در حالی است که آقایان به محض اینکه از آنها سوال می پرسید، شروع به پاسخ دادن می کنند و در حین پاسخ دادن مدام خود را تصحیح می کنند.
سرمایه گذاری
مردها بیشتر از زنان در فروش سهام خود دچار اشتباه می شوند و ضرر بیشتر شامل حالشان می شود. مطالعه در سال ۲۰۰۹ نشان می دهد که سرمایه بانوان شرکت کننده در بازار بورس بین سالهای ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ با ۱۰٪ رشد همراه بوده و این رقم ۳٪ از رشد کل شاخص بورس و ۴٪ از میزان رشد متوسط سرمایه مردان بالاتر بوده است.
حافظه‌ی بهتر
۲ مطالعه جدید اثبات کردند که زنان ۵ درصد بیشتر از مردان قدرت به خاطر سپاری کلمات و چهره ها را دارند. همینطور تحقیقات انجام شده در سال ۲۰۰۸ که در سوئد انجام شد، نشان داد که زنان قدرت بیشتری در حفظ کلمات، اشیا و تصاویر در ذهنشان دارند.
چکش زدن
زنان ۱۰٪ از مردان در وارد کردن ضربه توسط چکش دقیق تر اند و ضربه را با نیروی متناسب وارد می کنند. این نتایج را دانشگاه ماساچوست پس از انجام تحقیقات بر روی زنان و مردان اعلام نمود.
گویندگی اخبار
محققان سوییسی بر این باورند که اخباری که توسط گویندگان زن گفته می شوند، اعتبار بیشتری را نزد بینندگان به نسبت اخبار گفته شده توسط مردان کسب می کنند
                 

۸ کار که زنان از مردان در انجامش بهترند ( خانم ها بخواننند ) . مطالب خواندنی ...

http://susawebtools.ir/?b=390

1 ژانويه 2012 ... ۸ کار که زنان از مردان در انجامش بهترند. زناتن بدنساز, قدرت زن, زن ورزشکار, بازو. خانمها معتقدند که می توانند بعضی از کارها را به نحو احسن انجام دهند، ...

فرهنگی و اجتماعی

http://nojanews.com/?Itemid=66

برای تازه عروس ها این که همسرشان روز به روز عاشق تر شود، موضوع بی… منتشرشده در خانواده ... 8 کار که زنان از مردان در انجامش بهترند... نوشته‌شده توسط فیاضی.

آیا زنان نسبت به مردان رانندگانی ضعیف تر هستند ؟ | انجمنهای پرشین ...

http://forum.persiantools.com/threads/آیا-زنان-نسبت-به-مردان-رانندگانی-ضعیف-تر-هستند-؟.484606/

البته این بدان معنی نیست که همه ی زنان از همه ی مردان به اصطلاح دست فرمون ضعیف .... تلقی میشه بخاطر همین کارهای مهمی که زن ها استعداد انجامش رو بهتر از مرد دارند (مثل درک ..... قبول دارم تو بعضی کارها زنها بهترند شاید یک درصد کارها

آذر ٩۱ - چیدان

http://cheddan.persianblog.ir/1391/9/

19 دسامبر 2012 ... کارهایی که زنان از مردان در انجامش بهترند. نویسنده ... تحقیقات انجام شده در آمریکا ثابت می کند که اکثر بانوان در انجام این ۸ کار از مردان بهترند.

مطالب جالب - اکلیل شمالی

http://aklileshomaly.persianblog.ir/tag/مطالب_جالب

24 مه 2012 ... ظ روز سه‌شنبه ۸ فروردین ،۱۳٩۱. مطالب جالب. زن انگلیسی ... کارهایی که زنـــان از مـــردان در انـــجامش بهترند. نویسنده : مهشاد ا ... تحقیقات انجام شده در آمریکا ثابت می کند که اکثر بانوان در انجام این 8 کار از مردان بهترند. کارهایی خانم ها در ...

مغز مردان واقعا بزرگ‌تر از مغز زنان است! - خبرآنلاین

http://www.khabaronline.ir/detail/338708/science/medical

16 فوریه 2014 ... در مقایسه با زنان، مغز مردان به طور متوسط 8 تا 13 درصد بزرگ‌تر است؛ فضای ... مقایسه با زنان، هشت تا 13 درصد بزرگ‌تر است؛ مردان همچنین دارای فضای داخل جمجمه، ماده ... مردان و زنان در سیستم لیمبیک که با عواطف سر و کار دارد و سیستم زبانی .... بهتره آدم رو یه کار تمرکز کنه و درست انجامش<

بازنشستگان آئينه تمام نماي شاغلين است

http://1340695.blogfa.com/

در ۲۰ سالگی یاد گرفتم که کار خلاف فایده ای ندارد، حتی اگر با مهارت انجام شود. ..... ۸ کار که زنان از مردان در انجامش بهترند دوشنبه بیست و یکم فروردین 1391 15:15.

داستان خوشبخت ترین آدم! - بزرگترین سایت طنز و سرگرمی ...

http://www.alireza690.blogfa.com/category/207

مطلب خفن (4). » آخرین سیگار» ترانه هایم » مردان واقعی» خدایا خیل (4) ... دروغ های متداول برخی پسران به دختران همراه با معان (1) ..... ۸ کار که زنان از مردان در انجامش بهترند.

بزرگترین سایت طنز و سرگرمی (alireza1111) - په نه پ تصویری

http://www.alireza690.blogfa.com/category/101

مطلب خفن (4). » آخرین سیگار» ترانه هایم » مردان واقعی» خدایا خیل (4) ... دروغ های متداول برخی پسران به دختران همراه با معان (1) ..... ۸ کار که زنان از مردان در انجامش بهترند.

بزرگترین سایت طنز و سرگرمی (alireza1111)

http://alireza690.blogfa.com/

18 ژوئن 2014 ... عشقت اینه که یکی بهت اعتماد داشته باشه و بهت تکیه کنه . . . آره من پسر بودم...با همه ... کاری میکنم که... . ..... ۸ کار که زنان از مردان در انجامش بهترند.

بزرگترین سایت طنز و سرگرمی (alireza1111) - عکس خنده دار

http://www.alireza690.blogfa.com/tag/عکس-خنده-دار

مطلب خفن (4). » آخرین سیگار» ترانه هایم » مردان واقعی» خدایا خیل (4) ... دروغ های متداول برخی پسران به دختران همراه با معان (1) ..... ۸ کار که زنان از مردان در انجامش بهترند.

بزرگترین سایت طنز و سرگرمی (alireza1111) - چیستان و معما!!!

http://www.alireza690.blogfa.com/category/30

ﺳﺨﺘﻪ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﮐسی رو ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻨﯽ،ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﺴﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﻣﺎ ﻧﺨــــــــــــﻮﺍﺳـــــــﺖ... ... آخرین سیگار» ترانه هایم » مردان واقعی» خدایا خیل (4) ...... ۸ کار که زنان از مردان در انجامش بهترند.

سبک زندگی : مردان ، زنان ، کودکان ، زندگی امروز - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/hamechiz/archives/2012_08.php

آقایان ،مشکلات مردانه ،بیماری های مقاربتی مردان، بیماری مردانه،پسر ،مرد ، مشکلات جنسی ،پدرخانمها ،مشکلات زنانه ... 8 اشتباهی که با انجامش شوهرتان را از دست می دهید! ... با بچه ای که جیغ می زند چه کار کنیم؟ ... بچه های تابستونی بهترند یا زمستونی.

وبگاه لینک‌زن » زنان خانه نَدار!

http://linkzan.ir/archives/26417/زنان-خانه-نَدار

6 ا کتبر 2014 ... آدم‌ها از دور بهترند؟ ... و تصورم این بود که یک زن بالباس آستین پفی و دامنی چین‌دار و کفش‌های ... هستند و اگر توانایی کار در خارج از خونه رو داشته باشند قطعاً انجامش میدن و نه ... بعدش هم زنی که خانه داری رو بعد از ۸ سال درس خوندن انتخاب میکنه باید ... ای که در اون زنان همپای مردان کار میکرد

زندگی(۸) - رویای زیبا

http://ruyayabi.persianblog.ir/tag/زندگی

یک زن... زن که باشی. گاهی کم می آوری. دست هایی را که. مردانگی شان امنیت می آورد ... عطر تلخ و گس مردانه اش. لا به لای انگشتانت ... you will feel much better when they know ... قرار ملاقات و یا کار مهمی که قراره فردا انجامش بدین، به نظر نمی رسه که تا قبل

میگنا - کسانی که بی‌اختیار موهای خود را می‌کنند

http://www.migna.ir/vdcjxaev.uqe8mzsffu.html

22 جولای 2012 ... به طور معمول فرد پیش از کندن مو تنش و اجباری را برای انجام این کار در خود احساس ... این بیماری در زنان 3 برابر بیشتر از مردان دیده می شود. ..... میرم روان پزشک روزی 4تا فلوکستین مخورم اما از قبل بهترم برای پرپشت شدن هم روغن ..... بره هر چند دفعه که لازمه انجامش بدین 4-هر روز از خودتون عکس بگیرید چند تا مزیت داره ...