به گزارش جذاب به نقل از برترین ها، پژوهش ها نشان می دهد که خانم ها توانایی های جالبی دارند که آقایان از آنها محروم هستند. در این قسمت می خواهیم ۱۲ مورد از این نقاط قوت را به شما معرفی کنیم.

به گزارش جذاب به نقل از برترین ها، پژوهش ها نشان می دهد که خانم ها توانایی های جالبی دارند که آقایان از آنها محروم هستند. در این قسمت می خواهیم ۱۲ مورد از این نقاط قوت را به شما معرفی کنیم.
۱.خانم ها تمیزترند
پژوهشی که در دانشگاه سن دیگو انجام شد نشان می دهد که میز و اتاق کار آقایان نسبت به میز و اتاق کار خانم ها به هم ریخته تر و کثیف تر است. در واقع تعداد باکتری هایی که در اتاق آقایان وجود دارد حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد از تعداد باکتری های اتاق خانم ها بیشتر است.
۲. خانم ها در مصاحبه های شغلی عملکرد بهتری دارند
تحقیقات جدید حاکی از آن است که در مصاحبه های کاری خانم ها بهتر از آقایان استرس خود را کنترل می کنند. اگرچه قبل از مصاحبه میزان استرس خانم ها بیشتر است، اما آنها در حین مصاحبه واقعی آرام تر هستند و بهتر عمل می کنند. چرا؟ چون قبل از مصاحبه بیشتر تمرین می کنند.
۳. تعداد زنان زیبا به مروز زمان افزایش پیدا می کند
طبق پژوهش های اخیر با گذشت زمان تعداد خانم های زیبا بیشتر شده است ولی این قضیه د رمورد مردان صادق نیست. در جریان تحقیق ۲۰۰۰ نفر در طول ۴ دهه زندگیشان مورد بررسی قرار گرفتند و مشخص شد که زنان جذاب ۱۶ درصد بیشتر از زنان متوسط صاحب فرزند شده اند. همچنین احتمال اینکه اولین فرزند افراد جذاب دختر باشد ۳۶ درصد بیشتر از افراد معمولی است، و این معنایی ندارد جز افزایش تعداد زنان زیبا در نسل های آینده.
۴. خطر تصادف خانم ها را کمتر تهدید می کند
واقعیتی تلخ برای آقایان : میزان مرگ و میز مردان در تصادف اتومبیل ۷۷ درصد بیشتر از خانم ها است. در واقع آقایان به جای اینکه همسران خود را به غر زدن محکوم کنند، باید از آنها بابت جمله "کمربندت را ببند!" تشکر کنند.
۵. خانم ها راحت تر در مورد مشکلاتشان صحبت می کنند
تحقیقاتی که بر روی ۲۰۰۰ نفر انجام شد نشان داد خانم ها بسیار بیشتر از آقایان در مورد مشکلات و مسائلشان صحبت می کنند. ۵۳ درصد از زنان در مورد آنچه باعث استرس و ناراحتیشان می شود با دوستان خود صحبت می کنند، در حالی که این درصد در مورد مردان فقط ۲۹ درصد است.
۶. زنان کمتر از مردان در معرض خطر از دست دادن شغل قرار دارند
آمار حاکی از آن است که از سال ۲۰۰۷ تا به حال ۸۰ درصد کسانی که شغل خود را از دست داده اند مرد بوده اند. علت این امر می تواند این باشد که رکود اقتصادی بر شغل های مردانه تاثیر بیشتری داشته است. شاید زمان آن رسیده باشد که آقایان به شغل هایی مثل معلمی و پرستاری بیشتر فکر کنند.
۷. تعداد خانم هایی که از دانشگاه فارغ اتحصیل می شوند بیشتر است
آمار نشان می دهد نه تنها تعداد خانم هایی که در دانشگاه ثبت نام می کنند بیشتر است، بلکه آقایان بیشتر از خانم ها از ادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند. همچنین دوره تحصیل آقایان در دانشگاه بیشتر از خانم ها طول می کشد.
۸. گرایش خانم ها به غذاهای سالم بیشتر است
تحقیقی که بر روی ۱۴۰۰۰ نفر صورت گرفت نشان داد غذاهایی که خانم ها انتخاب می کنند بسیار سالم تر از غذاهایی است که آقایان انتخاب می کنند. مردان پیتزا و گوشت قرمز را ترجیح می دهند در حالی که زنان بشقاب غذای خود را بیشتر با میوه و سبزی پر می کنند.
۹. سیستم ایمنی بدن خانم ها قوی تر است
وجود هورمون استروژن در بدن زنان در واقع سلاحی است در مقابل عفونت ها، چراکه استروژن با آنزیم هایی که معمولاً اولین خط دفاعی بدن را ضعیف می کنند مبارزه می کند.
۱۰. طول عمر خانم ها بیشتر است
۸۵ درصد از جمعیت بالای ۱۰۰ سال جهان خانم هستند. در واقع میانگین طول عمر خانم ها ۵ تا ۱۰ درصد از میانگین طول عمر آقایان بیشتر است.
۱۱. خانم ها مدیران بهتری هستند، به خصوص در شرایط اقتصادی امروز
اگرچه هنوز بر سر این ادعا اختلاف نظرهایی وجود دارد، ولی بسیاری از کارشناسان معتقدند که چون خانم ها شنوندگان بهتری هستند، می توانند همزمان چند کار را با هم انجام دهند و در تدریس و آموزش بهتر عمل می کنند، پس می توانند مدیران بهتری باشند. اقتصاد جهان امروزه بر پایه خدمات استوار است، بنابراین لازم است کارمندان شما از انگیزه کافی برخوردار باشند. خانم ها با کارمندانشان ارتباط بهتری برقرار می کنند و می توانند در آنها انگیزه بیشتری ایجاد کنند.
۱۲. خانم ها سرمایه گذاران بهتری هستند
بررسی ۱۰۰۰۰۰ سهام نشان داد که درصد موفقیت زنان در سرمایه گذاری نسبت به مردان ۱۸ به ۱۱ است. دلیل این امر شاید این باشد که زنان نسبت به مردان محتاط تر عمل می کنند، محتاط تر تصمیم می گیرند و بیشتر فکر می کنند.

     

میگنا - ۱۰ چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند

http://www.migna.ir/vdcf1xd0.w6dtxagiiw.html

26 مه 2014 ... وقتی از خانم‌ها می‌پرسید که از چه چیزهایی درمورد مردها بدشان می‌آید، لیستی بی‌انتها جلو ... ۱۳۹۳-۰۳-۲۱ ۰۰:۳۵:۱۲ ... 12 نقطه قوت که آقایان از آن محروم هستند.

میگنا - 10 تفاوت عمده بين مغز زنان و مردان!

http://www.migna.ir/vdcftmd0.w6d0jagiiw.html

16 فوریه 2014 ... اين تفاوت‌ها مشخص مي‌سازند که چرا زنان گاهي از لحاظ ارتباط دچار مشکل‌اند و چرا ... ۱۳۹۳-۰۷-۰۵ ۱۳:۱۲:۳۵ ... 12 نقطه قوت که آقایان از آن محروم هستند.

ورود خانمها ممنوع - بازتاب زندگی

http://www.baztabezendegi.com/Pages/Cats-ورود_خانمها_ممنوع_-138-1.aspx

۱۳۹۳/۱/۳۱. ۱۱ ویژگی که مردان از آن محروم اند پژوهش‌ها نشان می‌دهد که خانم‌ها توانایی‌های جالبی دارند که آقایان از آنها محروم اند. اینجا، ۱۱ مورد از توانایی های زنان را که نقاط قوت آنان محسوب می شود، معرفی می کنیم. ۱۳۹۳/۱/۱۶ ... جدید مردان چینی! /عکس ۱۳۹۲/۱۲/۲۴.

سایت دختر ایران، پایگاه دختران ایرانی » ۱۱ ویژگی که مردان از آن محروم اند

http://www.irangirl.ir/13930113/11-qualities-that-men-are-deprived-of.html

2 آوريل 2014 ... ... آنها محروم اند. اینجا، ۱۱ مورد از توانایی های زنان را که نقاط قوت آنان محسوب می شود، معرفی می کنیم. ... تحقیقات جدید، حاکی از آن است که در مصاحبه‌های کاری، خانم‌ها بهتر از آقایان، استرس خود را کنترل می‌کنند. ... مرداد ۱۸م, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۱ ق.ظ.

عکس های فتوشاپی - گالری تصاویر کبود

http://www.persianwet.ir/photo/list/178

1. پر بیننده. ۱۲ نقطه قوت زنان که آقایان از آن محروم هستند · تصاویر جدید از جنیفر لوپز وقتی که احساس سرما می کند! چرا زنان بعد از ازدواج اضافه وزن پیدا می کنند؟

گالری تصاویر کبود

http://www.persianwet.ir/photo/list

پر بیننده. ۱۲ نقطه قوت زنان که آقایان از آن محروم هستند · تصاویر جدید از جنیفر لوپز وقتی که احساس سرما می کند! چرا زنان بعد از ازدواج اضافه وزن پیدا می کنند؟

جویندگان عشق - Love seekers - شبکه اجتماعی وزین فیس نما

http://facenama.com/Love_seekers

25 سپتامبر 2012 ... 12 نقطه قوت زنان بر مردان. پژوهش ها نشان می دهد که خانم ها توانایی های جالبی دارند که آقایان از آنها محروم هستند. می خواهیم ۱۲ مورد از این نقاط قوت را به شما ...

توضیح‌ وزارت بهداشت به اعتراض زنان متخصص - شهدای ایران

http://shohadayeiran.com/fa/news/39385/توضیح‌-وزارت-بهداشت-به-اعتراض-زنان-متخصص

28 مه 2014 ... یکی از این سهمیه ها، سهمیه زنان است که به موجب آن افرادی که از این سهمیه ... به دو برابر کاهش پیدا کرده است ولی تعهدات قانونی به قوت خود باقی است. ... از سهمیه مناطق محروم وارد دوره تخصص شوند اما متعهد می شدند که ۱۲ سال در مناطق محروم خدمت کنند . ... آقایان قبول شده از طریق سهمیه مناطق محروم پس از قبولی با استن

اخبار : جدیدترین خبرها و رویداد های مهم خبری در ایران و سراسر جهان

http://www.niksalehi.com/newspaper/view/2012_06.php

گزارش تکان دهنده ازسایت صیغه درباره زنانی که تن به ازدواج موقت می دهند. گزارشی ... احتمال انسداد تنگه هرمز قوت گرفت ..... ۱۲ نقطه قوت زنان که آقایان از آن محروم هستند ...

فمینیسم لیبرال - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

http://fa.wikipedia.org/wiki/فمینیسم_لیبرال

فمینیسم لیبرال خواستار حقوق شهروندی مساوی برای زنان و مردان است و با قوانین یا سنت‌هایی ... سوزان جیمز یادآور می‌شود که تفاسیر زیادی از زنان و ظلم وارد بر آنان تحت .... سازمان ملی زنان و لیگ زنان برای اقدام منصفانه لیبرال فمنیست به شمار می‌آیند. ... جای دیگر جستجو کرد و این نقطه عبارت است از آموزش متفاوتی که دختران و پسران چه  ...

پردرآمدترین شغل‌های ایران را بشناسید - نشریه سراسری سایه تهران

http://www.sayehtehran.com/Show.php?SID=238

این موضوع را با پردرآمدترین اشخاص ایران اشتباه نگیرید که آن حکایت دیگری دارد. حتی موضوع مورد بحث ما مربوط به .... ۱۲ نقطه قوت زنان که آقایان از آن محروم هستند.

قدرت جالب و عجیب زن جوان هندی +تصویر - جذاب

http://www.jazzaab.ir/news_detail_22744.html

مرد عجیبی که با 150 دختر مرده زندگی می کرد+عکس · باران کوثری و سحر ... قتل هولناک صاحب خانه به دست زن مستاجر .... ۱۲ نقطه قوت زنان که آقایان از آن محروم هستند !

روانشناسی خانواده

http://www.khoshbakhti20.blogfa.com/

هنگامی که زن نامه می نویسد ، به شوهرش اعتماد بیشتری پیدا کرده ، او را می پذیرد و .... چشم های درشت ( دایره بزرگ ) که وسط آنها نقطه گذاشته می شود ، بیانگر ترس کودک می باشد. .... نکته مهم دیگری که آقایان باید به آن اهمیت دهند ، بیان احساسات خود نسبت به .... نمایید ، از ساز و کارهای بازدارنده ، به ویژه محرومیت استفاده نمایید( رجوع کنید به ...

رابطه جنسی و عشق : پزشکان ایران

http://www.pezeshkan.org/?cat=46

29 سپتامبر 2014 ... در واقعیت ما شاهد مردان و زنان زیادی هستیم که در رابطه ی جنسی خود اضطراب زیادی را متحمل می شوند. ... هدف، رساندن تعداد شنا ها به سه ست ۱۲ تا ۱۵ تایی است. .... هم خانم‌ها و هم آقایانی که به مدت طولانی از دوچرخه یا دوچرخه‌های ثابت استفاده ...... این نوع بسیار بیشتر از اسپرمهایX است و این جبران کننده نقطه ضعف آنهاست . و موجب ...

بخش اول/ نقد و بررسی دیدگاه‌ها در زمینه وجوه برتری مردان بر زنان - فارس

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13920321000171

12 ژوئن 2013 ... ۱, ۲, ۳, ۴, ۵, ۶, ۷, ۸, ۹, ۱۰, ۱۱, ۱۲ ... گاه چنین باورداشتی چنان به افراط می‌گراید که زنان تا سرحد نوکران ... 4ـ محرومیت زنان از برخی احکام شرعی، نظیر محرومیت از جهاد یا محرومیت ... «به خاطر آنکه خداوند مردان را به خاطر کمال عقل، حسن تدبیر و فزونی قوت ..... این سه دیدگاه دارای یک نقطه اشتراک اصلی‌اند و آن اینکه مردان بر زنان

ازدواج به سبک ایرانی: از سیاسی تا رومانتیک! - کیوسک نیوز

http://kiosknews.ir/ازدواج-به-سبک-ایرانی-از-سیاسی-تا-رومان-2/

1 روز پیش ... آیا کسی که بیش از حد به خانواده اش وابسته است، می تواند تشکیل خانواده ... مثلا ازدواج پسری از خانواده مردسالار با دختری از یک خانواده زن سالار، می تواند .... ۱۲ نقطه قوت که آقایان از آن محروم هستند · حضور فعالان اقتصادی ترک در اتاق ...