شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

نکاتی برای انواع سس ها

بطور کلي سس براي تکميل طعم غذا است و بايد براي تهيه آن نهايت دقت را نمود تا نتيجه مطلوب بديت آيد ، آب گوشت و اسانسي که براي خشمزه تر کردن سس ها مصرف مي شود بايد طعم و عطر غذا را تغيير ندهد ، مثلا سسي که روي گوشت يا مرغ داده مي شود نبايد بوي ماهي بدهد و برعکس .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس یونانی

سير را در هاون بکوبيد و سپس پوره سيب زميني را به آن اضافه کنيد و آنگاه بادام کوبيده را در آن ريخته و خوب بکوبيد و بتدريج روغن زيتون و سرکه ، در آن بريزيد و اين مخلوط را همچنان مرتب بکوبيد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس هویج با خامه

پوست هويجها را کنده حلقه حلقه اش بکنيد و انها را در کمي آب بپزيد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس هلندی

زرده هاي تخم مرغ ، نيم سير کره ، نشاسته و شير را با هم مخلوط کنيد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس های ویژه برای خوره های چیپس

ساخت انواع سس برای چپس توضیح داده شده است

سس نعناع

برگ گل نعناع را از ساقه اش جدا نموده آنرا خيلي ريز کنيد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس مایونز

دو زرده تخم مرغ را مدت 15 دقيقه خوب هم بزنيد و در حين هم زدن 4 قاشق سوپخوري روغن زيتون را قطره قطره در آن بچکانيد و نمک و فلفل بريزيد . پس از اينکه 15 دقيقه ديگر سس را زديد.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس گوجه فرنگی

کره را داغ کرده ، رب گوجه فرنگي و آرد و نمک و فلفل در آن ريخته ، هم بزنيد تا کمي سرخ شود .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس قهوه ای

پياز و هويج را خرد کرده در کره سرخ کنيد و رويش آب بپاشيد همينکه آرد باندازه کافي سرخ شد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس قند

کره را داغ کرده فلفل قرمز نرم بهمراه تخم گشنيز بو داده نرم قدري نمک داخل آن ريخته .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس قند یک دقیقه ای

موادبرای سس قندآماده کردیم را با هم مخلوط نموده و آنها را در ظرف سس ريخته سر سفره ببريد . در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس شکلات

شکلات را خرد کرده در نصف فنجان آب حلش کنيد و روي آتش ملايم بگذاريد سپس آرد ذرت و نمک را در بقيه آب سرد حل نموده آن را در شکلات حل شده که روي اجاق است.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس سیب

سيب هاي مناسب را انتخاب کرده پوستش را بکنيد و خردش کنيد در قابلمه سر پوشيده در آب مختصر ، بپزيد تا نرم شود .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس سوبیز

پيازها را ريز خرد کرده با کره مدت پانزده دقيقه در کماجدان بپزيد ، وقتيکه آبش تمام شد.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس سفید

اول نصف کره را در قابلمه آب کرده آن را از روي آتش برداشته و داخلش آرد بريزيد . در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس رایگوت

آرد را در نصف قاشق سوپخوري کره سرخ کنيد ولي نه باندازه ايکه رنگ بياندازد . آبگوشت مخلوط آن بکنيد و بگذاريد بجوشد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس خردل شیرین سوزی

سرکه را با شکر و خردل مخلوط نموده و انرا بصورت خمير نرم در آوريد.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس چاقی

زرده تخم مرغ را خوب زده نمک و پاپريکا را با آن مخلوط نموده سه قاشق سوپخوري کره آب کرده را قطره قطره در آن بريزيد و هم بزنيد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس پرتقال

شکر را در آب پرتقال ريخته سپس پوست پرتقال را ميزنيم و در يخچال مي گذاريم تا کماجدان يخ ببندد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

سس پاریسی

زرده تخم مرغ ، خامه و پوره گوجه فرنگي را مخلوط نموده روي آتش بگذاريد و هم بزنيد تا کمي سفت شود .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه