طرز تهیه غذا با مرغ

شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

بشقاب مرغ

ابتدا سیب زمینی را کامل شسته و به همان شکل با پوست داخل فر از قبل داغ شده قرار دهید. در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

بال مرغ با سس سير

بال مرغ را با ساير مواد نام برده مخلوط کرده و آنها را به مدت سه ساعت در يخچال مي گذاريم تا به خوبي مزه دار شود. سپس مخلوط مورد نظر را درون ظرف فر گذاشته تا کاملاً سرخ بشود. دماي فر بايد دويست درجه ي سانتي گراد باشد.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

آموزش درست کردن مرغ سرخ کرده با سس قارچ

مرغ سرخ کرده، خود به تنهایی دارای طعم مطبوعی است چه برسد به آنکه با سس قارچ هم همراه باشد.

اموزش درست کردن تخم مرغ ساده در ماهیتابه

کف یک ماهیتابه را کره مالیده و روی آن نمک و فلفل بپاشید . چند تخم مرغ در آن بشکنید . ماهیتابه را در یک ظرف بزرگتر آب جوش قرار داده و آن را در فر بگذارید .چند دقیقه صبر کنید تا سفیده آن بگیرد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

آموزش تهیه سینه مرغ سوخاری تراوا

سينه مرغ را كوبيده و كمي نمك و فلفل به آن مي‌زنيم. سپس يك ورق ژامبون را روي آن مي‌گذاريم و بقيه مواد را روي آن قرار مي‌دهيم. آن‌گاه مرغ را به آرامي پيچيده و به آرد سفيد و پس از آن به مخلوط تخم‌مرغ و شير آغشته مي‌كنيم. در مرحله بعد مرغ را در آردسوخاري مي‌غلتانيم .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

اسنک تخم مرغ و ماهی

تخم مرغ و شیر را با هم مخلوط کنید. پنیر رنده شده، نمک و فلفل را نیز بیفزایید. سپس در تابه ای کمی کره بریزید و با مخلوط تخم مرغ و پنیر، خاگینه درست کنید.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه