شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

روش تهیه‌ی آبگوشت کرمانی

آبگوشت کرمانی مثل آبگوشت معمولی درست می‌شود فقط به جای نخود و لوبیا، لپه را از شب قبل خیس می‌کنیم و با گوشت و پیاز می‌گذاریم، بپزد.

4 نکته که در مورد شکلات نمی دانستید

اگر كه شبیه زنهای دیگر باشید كلاً با خوردن شكلات خودتان را هلاك می كنید. سالیان زیادی است كه ذهن مردم درگیر این غذای تندرستی است. ( قبیله مایان ها Mayan شكلات را به عنوان اكسیر و دوای همه دردها می دانستند و قبیله آزتك Aztech از شكلات به عنوان پول در معاملات خود استفاده می كردند ). و همه این مشغولیت ذهنی موجب به بار نشستن مطالعات و یافته های شگفت انگیزی شده است . در این مقاله كوتاه به عنوان 5 نكته جالب در مورد این خوراكی خوشمزه خواهیم پرداخت .

استیك مرغ زعفرانی و نان سنگك

در ایران بهتر است ران گوسفند در خورش استفاده شود و مرغ و گوشت گوساله برای تهیه كباب مصرف شود.

آبگوشت فلفل همدان

نخود را از چند ساعت قبل با مقداری آب خیس کنید و طی این مدت چند بار آب روی آن را عوض کنید. بعد آبکش کنید و کنار بگذارید.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

آبگوشت آب انار

گوشت را پس از پاك كردن و شستن، چند تكه كرده و با پياز خرد شده و روغن كمی تفت دهيد. نخود و لوبيا را از قبل خيس كنيد. بعد از خيس خوردن، آنها را با زردچوبه و 2 ليوان آب داغ روی شعله ملايم بپزيد.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

طرز تهیه آبگوشت هویج

گوشت نخود و لپه را بار کنید. نیم پز که شد هویج را پوست کنده.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

طرز تهیه آبگوشت مرغ با لپه

مرغ را پس از پوست کندن چهار قسمت کرده و آن را سرخ کنید تا طلایی شود. پیاز را در روغن سرخ نمایید و لپه خیس داده شده را به پیاز اضافه کرده و لپه را هم کمی تفت دهید. مرغ سرخ شده را با 4 لیوان آب ، زردچوبه ، لپه و پیاز داغ با شعله ملایم بپزید. سپس مغز لیمو عمانی را به آبگوشت اضافه کنید. در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

روش تهیه آبگوشت کشک

گوشت را به همرا نخود، پیاز، ‌زردچوبه و نمک و فلفل در آب می‌پزیم.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

ابگوشت هویج

پیاز را خرد کرده به همراه گوشت و حبوبات که از شب قبل خیس کرده ایم با اب و نمک و فلفل گذاشته تا بپزد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

ابگوشت نعناع جعفری

گوشت را شسته با پیاز و لوبیا قرمز و مقداری اب داخل ظرف ریخته و روی حرارت بگذارید و بعد از نیم پز شدن نعناع و جعفری خرد شده را به ان اضافه کنید هسته.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

ابگوشت میوه ی خشک

نخود و لوبیا را از شب پیش خیس کنید پیاز را بسیار خرد کنید و با گوشت سرخ کنید.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

آبگوشت مرغابي

ابتدا پياز را بعد از خرد کردن در روغن سرخ نموده، گوشت مرغابي را قطعه قطعه کرده کمي با پيازداغ و با حرارت ملايم سرخ مي کنيد.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

آبگوشت مرغ

ابتدا مرغ، سير و پياز خلالي شده را در كره تفت داده و لپه را نيز اضافه كرده و مجددا تفت مي دهيم نمك، فلفل و زردچوبه را نيز مي افزاييم. سپس آب اضافه كرده مي گذاريم تا بپزد. نيم پز كه شد.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

ابگوشت ماش

گوشت را با لوبیا چشم بلبلی و پیاز سرخ شده و 4 لیوان اب گذاشته تا نیم پز شود.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

ابگوشت لپه

ابتدا پیاز را در مقداری روغن تفت داده سپس لپه را هم اضافه کرده و کمی تفت می دهیم گوشت را هم به ان ها اضافه می کنیم و نمک و فلفل و زردچوبه را هم به انها می افزاییم و با 4 لیوان اب گذاشته تا به نرمی پخته شود.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

ابگوشت گندم

پیاز را پوست کنده و خرد می کنیم به همراه گوشت و حبوبات و گندم و اب گذاشته تا بپزد.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

ابگوشت کله پاچه

نخود را 10 ساعت زودتر در اب خیس کرده پیاز وسیب زمینی را پوست گرفته و بشویید جعفری را نیز خوب تمیز کرده و بشویید کله پاچه را تمیز و با دقت پاک کرده .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

ابگوشت کلم قمری

گوشت را با پیاز و نخود و لوبیای پاک کرده و مقداری اب داخل ظرف ریخته و روی شعله قرار می دهیم چند لحظه که جوش امد کف روی ان را گرفته و به تکه های درشت خرد کنید.در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

آبگوشت کشک بادمجان با پیاز و شربت نعنا

آبگوشت از آن غذاهایی است که ما ایرانی ها علاقه خاصی به آن داریم. آنقدر خوشمزه است که توریست های خارجی هم علاقمندش هستند. یک توریست فرانسوی به ایران آمده بود و بعد از دو هفته گشت و گذار در ایران، در فرودگاه امام خمینی (ره) می گفت به عنوان سفیر آبگوشت به کشورهای دیگر سفر می کند. امروز اما یک آبگوشت ویژه داریم؛

آبگوشت كلم قمري ( آبگوشت فصل بهار )

كلم قمري را پس از شستن به قطعات ريز به اندازه حبه قند خرد كرده و با ريجان خرد شده و كمي روغن تفت دهيد .در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه