شکلات و شکر و تخم مرغ و وانیل مواد اصلی تشکیل دهنده این مدل کیک ایرلندی می باشد که در واقع نوعی کیک است که روی ورق کاغذ درست شده و به صورت گرد می باشد و دو رنگ کرم (وانیلی و شکلاتی ) روی آن قرار می گیرد و نیمی از آن شکلاتی و نیمی وانیلی می باشد و به کرم ایرلندی معروف است.بعد از آماده شدن کیک ها کرم روی آن ها به صورت دو رنگ ریخته می شود و در نهایت کیک دورنگ ایرلندی آماده ی سرو می گردد.

شکلات و شکر و تخم مرغ و وانیل مواد اصلی تشکیل دهنده این مدل کیک ایرلندی می باشد که در واقع نوعی کیک است که روی ورق کاغذ درست شده و به صورت گرد می باشد و دو رنگ کرم (وانیلی و شکلاتی ) روی آن قرار می گیرد و نیمی از آن شکلاتی و نیمی وانیلی می باشد و به کرم ایرلندی معروف است.بعد از آماده شدن کیک ها کرم روی آن ها به صورت دو رنگ ریخته می شود و در نهایت کیک دورنگ ایرلندی آماده ی سرو می گردد.

طرز تهیه غذاهای ایرانی,آموزش آشپزی,طرز تهیه انواع کیک,طرز تهیه انواع نان,طرز تهیه کیک ایرلندی,

مواد لازم برای 28 نفر :
 کره نصف پیمانه
سفیده تخم مرغ 4 عدد
 شربت لیمو یک قاشق
 آرد سفید  2 پیمانه
 بکینگ پودر  1 قاشق چای خوری
جوش شیرین یک دوم قاشق چای خوری
 نمک یک دوم قاشق چای خوری
 شکر یک و سه چهارم فنجان
 کرم ایرلندی 3 قاشق غذاخوری
وانیل 1 قاشق چای خوری
شکلات ذوب شده ی شیرین 3 گرم
شیر یک و یک چهارم فنجان

طرز تهیه :
1 - در ابتدا کره و سفیده تخم مرغ را به مدت 30 دقیقه می زنیم تا کاملا یکدست شوند و در یک کاسه ی متوسط آرد و بکینگ پودر و جوش شیرین و نمک را هم به هم می زنیم تا کاملا با هم مخلوط شوند.
2 - از قبل فر را در درجه ی 350 فارنهایت گذاشته تا گرم شود و کره و سفیده را به شکر و آب و وانیل اضافه کرده و 30 ثانیه خوب می زنیم تا کاملا یکدست شود .کم کم شیر را هم اضافه می کنیم و مدام آن را می زنیم تا کاملا ترکیب یکنواخت شود.
3 - خمیر آماده شده را در یک کاسه ی متوسط می ریزیم و شکلات ذوب شده را هم می زنیم و بعد از زدن به اندازه ی دو سوم آن را به خمیر اضافه می کنیم.
4 - خمیر آماده شده را در ظرف کیک می ریزیم . به مدت 6 دقیقه در فر می گذاریم تا کاملا پخته شود .
5 - بعد از آماده شدن باید به مدت 1 ساعت آن را در دمای اتاق گذاشت تا خنک شود و یا اینکه به مدت 15 دقیقه در یخچال نگه دارید و سپس کرم ایرلندی که دو طعم وانیل و شکلاتی دارد را روی کیک می ریزیم .

کرم ایرلندی روی کیک (دو رنگ ):

مواد لازم برای کرم وانیلی :
پودر شکر یک فنجان
 شربت لیمو یک قاشق
 وانیل یک چهارم قاشق چای خوری

طرز تهیه :
برای تهیه ی این کرم باید شکر و شربت و وانیل را با هم خوب بزنیم تا کرم بدست آید.

مواد لازم برای کرم شکلاتی :
 شکلات خرد شده 6 گرم
 شربت لیمو  یک قاشق
 پودر شکر یک فنجان
طرز تهیه :
در یک قابلمه ی کوچک و در حرارت ملایم شکلات و شکر و شربت را می ریزیم تا کاملا ذوب و یکدست شوند.

تهیه و گردآوری : گروه آموزش پرداد / منبع : تک آشپز

کیک ایرلندی با موس شکلات - سانازسانیا

http://www.sanazsania.ir/recipes/184-کیک-ایرلندی-با-موس-شکلات/

صفحه اصلی دستورات غذایی شیرینی و دسر کیک کیک ایرلندی با موس شکلات ... طرز تهیه. کیک: فر را روی حرارت 350 درجه فارنهایت (175 درجه سانتی گراد) روشن ...

طرز تهیه کیک کرمی ایرلندی برای روز مادر - آکا - شیرینی پزی - آکاایران

http://shirinipaz.akairan.com/shirinipazi/cake1/201441621923.html

انواع کیک و بیسکوئیت و شکلات,این کیک ایرلندی را برای روز مادر درست کنید و از خوردن آن بذت ببرید.

طرز تهیه کیک ساده - سایت | golgot.ir

http://www.golgot.ir/tag/طرز-تهیه-کیک-ساده-2416

طرز تهیه کیک کرمی ایرلندی برای روز مادر ,شکلات و شکر و تخم مرغ و وانیل مواد اصلی تشکیل دهنده این مدل کیک ایرلندی می باشد که در واقع نوعی کیک است که روی ورق ...

انواع کیک و شیرینی - سایت | behtarintasvir.ir

http://behtarintasvir.ir/category/انواع-کیک-و-شیرینی-1029

آخرین مطالب و نوشته ها در موضوع انواع کیک و شیرینی. ... مخصوص نوروز · طرز تهیه سوهان کنجد عسلی برای نوروز · طرز تهیه نان شیرمال · طرز تهیه کیک ایرلندی.

کیک - سیمرغ

http://www.seemorgh.com/lifestyle/4055.html

پیتزا و ساندویچ-طرز تهیه پیتزای تخم مرغی، بدون نیاز به خمیر .... کرمی ایرلندی برای روز مادر. این کیک ایرلندی را برای روز مادر درست کنید و از خوردن آن بذت ببرید.

شیرینی پزی - مجله اینترنتی تصویرنما

http://www.tasvirnama.ir/archive/cookery/49956

آموزش طرز تهیه چیز کیک – میتونید خودتون با آب انار هم ژله درست کنید در این صورت ژله .... این کیک ایرلندی را برای روز مادر درست کنید و از خوردن آن بذت ببرید.

Irish Cream Chocolate Mousse Cake Recipe | Epicurious.com

http://www.epicurious.com/recipes/food/views/Irish-Cream-Chocolate-Mousse-Cake-502

Find the recipe for Irish Cream Chocolate Mousse Cake and other egg recipes at Epicurious.com. ... Preparation .... The Genius Way to Keep Avocados Fresh

Irish Cream Chocolate Mousse Cake Recipe | Epicurious.com

http://www.epicurious.com/recipes/food/views/Irish-Cream-Chocolate-Mousse-Cake-103235

Find the recipe for Irish Cream Chocolate Mousse Cake and other liqueur recipes at Epicurious.com. ... This rich chocolate mousse cake was created by Geri Gilliland, the ... Preparation .... The Genius Way to Keep Avocados Fresh

Honey Preparation - Federation of Irish Beekeepers

http://www.irishbeekeeping.ie/honeyshow/waxprep.html

The class for a cake of beeswax for show is probably one of the most difficult in the ... The preparation is so difficult that there is no point in being disqualified over a ... into which you put your Pyrex jug, fill with water to about half way up the jug.

Original Irish Coffee Recipe : Food Network

http://www.foodnetwork.com/recipes/original-irish-coffee-recipe.html

Get this all-star, easy-to-follow Original Irish Coffee recipe from Follow That Food. ... Make a Cake That Looks Like a Candy Bucket.

Irish Stout Cake Waffle Recipe | Rachael Ray Show

http://www.rachaelrayshow.com/recipe/17603_Irish_Stout_Cake_Waffle/

Mar 17, 2014 ... 1 box chocolate cake mix; 1 12-ounce bottle dark Irish beer, such as Guinness, ... PREPARATION ... Roast Any Winter Squash The Right Way.

Irish Coffee and Caramel Cake - The Vegan Woman

http://www.theveganwoman.com/irish-coffee-and-caramel-cake/

Sep 20, 2012 ... Vegan Caramel Irish Coffee Cake by Natalie Houlding. I would like to introduce ... Making this cake, you will never guess it would look the way it looks at the end. It's also incredibly tasty! ... Preparation of 1st layer: Mix all these ...

Bailey's Caramel Irish Cream Cake – Recipe by Suburban Grandma

http://suburbangrandma.com/recipes/baileys-caramel-irish-cream-cake-recipe/

Nov 16, 2010 ... The challenge was to shop for Bailey's Caramel Irish Cream liquor (I'm not exactly an .... the same way as before, and the cake does not come out the same way. ... Please look preparation method at :suburbangrandma […].

La Merenda's Irish Car Bomb Cake - JSOnline

http://www.jsonline.com/features/recipes/215999441.html

Katie Gassenhuber, West Allis, requested the recipe for Irish Car Bomb Cake from La Merenda. ... We already had perfected the tres leches cake that still is on our menu and took some inspiration from the way you soak the cake ... Preparation:.

Irish Tea Barmbrack - Edible Ireland

http://edible-ireland.com/2011/10/31/barmbrack/

Oct 31, 2011 ... Barmbrack (or báirín breac in Irish, from báirín, a loaf, and breac, speckled, due to the ... I took the easy way out with this more cake-like one.

Irish Stout Cupcakes for St. Patrick's Day | Martha Stewart

http://www.marthastewart.com/1057572/irish-stout-cupcakes-st-patricks-day

Mar 14, 2014 ... Irish stout is a well-known and beloved beverage, especially on March 17. ... Irish Stout Chocolate Cake with Whipped Mint White Chocolate Ganache ... but didn't have a dependable, sustainable, and stylish way to do so. Baking is an art, from preparation to presentation, and the element of transportation ...