شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

10 روش برای عیب‌یابی شبکه

استفاده از مدل هفت لا‌یه‌ای OSI شناخت لا‌یه‌های مختلف شبکه و نحوه ارتباط آن‌ها و همچنین دانستن این که هر وسیله یا ابزار شبکه در کدام لا‌یه از شبکه قرار گرفته است و با کدام لا‌یه و تجهیزات دیگر مستقیماً در ارتباط است، کمک شایانی به تشخیص و پیدا کردن محل عیب می‌نماید. به عنوان مثال، چنانچه Cabling در یک نقطه از شبکه قطع یا شل شده باشد.

آموزش عیب یابی شبكه

حتما گاهی اوقات به هنگام راه اندازی شبكه خانگی یا شبكه كوچك تجاری خود برای اولین بار با مشكلات متعددی مواجه شده اید. بسیاری از این مشكلات به سادگی برطرف می شوند. اما به شرط آن كه قبلا” با راه حل ها آشنا شده باشیدپس در این ماه چند مرحله اصلی عیب یابی و نیز چندین ابراز موجود برای یافتن مشكلات پشت صحنه را شرح خواهم داد.

آموزش ساده عیب یابی شبکه در ۷ گام

امروزه، بسیاری از ما با شبکه‌های کامپیوتری سر و کار داریم. به طور معمول بیشتر ما از تجربه و تخصص کامل برای کار با شبکه‌ها برخوردار نیستیم و به همین دلیل، به یک ابزار ساده و با استفاده آسان برای مقابله با مشکلات شبکه‌ای خود نیاز داریم.

آموزش عیب یابی شبکه و راهنمای عیب یابی شبکه های کامپیوتری

اولین چیزی که باعث می شود تکنسین شبکه بتواند ایراد احتمالی را تشخیص دهد ، بررسی این موضوع است که پیش از این شبکه در چه شرایطی به طور صحیح کار می کرده است

آسانترین راه های عیب یابی شبکه

راهنمای عیب یابی اولین چیزی كه باعث می شود تكنسین شبكه بتواند ایراد احتمالی را تشخیص دهد ، بررسی این موضوع است كه پیش از این شبكه در چه شرایطی به طور صحیح كار می كرده است

راهنمای عیب یابی شبکه

چنانچه در هنگام راه اندازی شبکه به مشکلاتی برخورده اید،رهنمودهای زیر راه گشا خواهد بود” حتما گاهی اوقات به هنگام راه اندازی شبکه خانگی یا شبکه کوچک تجاری خود برای اولین بار با مشکلات متعددی مواجه شده اید. بسیاری از این مشکلات به سادگی برطرف می شوند. اما به شرط آن که قبلا” با راه حل ها آشنا شده باشید،پس در این ماه چند مرحله اصلی عیب یابی و نیز چندین ابراز موجود برای یافتن مشکلات پشت صحنه را شرح خواهم داد.

آموزش عیب یابی و رفع اشکال شبکه چگونه مشکلات اتصال به شبکه را برطرف کنیم؟

برای بسیاری از کاربران عبارت مشکلات اتصال، بسیاری از مسائل را به یاد می آورد که شامل کانکشن ناموفق شبکه، برنامه ای که به دلیل فایروال نمی تواند متصل شود و مشکلات جدی در اجرای برنامه ها است.

عيب يابي شبکه هاي اترنت

مقدمه پيکربندي و برپائي شبکه هاي اترنت کاري تقريباً ساده است که پيشتر نحوه آن توضيح داده شد (ادامه مطلب...). با پيکربندي يک شبکه کار آن شبکه به پايان نرسيده است. پشتيباني و رفع عيب شبکه گام مهم ديگري است که متخصص شبکه بايد با آن آشنا باشد. دقت کنيد مسائل مربوط به امنيت شبکه هم در زمان برپائي و هم در زمان پشتيباني بايد با آن آشنا باشيد.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه