وزیر ارتباطات: پهنای باند تا 3 سال دیگر 30 برابر می شود

فناوری اطلاعات > اینترنت - تسنیم نوشت:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه پهنای باند در پایان دولت یازدهم به ۳۰ برابر افزایش می‌یابد، گفت: امسال برای ۳۰ هزار نفر در بخش "آی تی" اشتغال زایی ایجاد شده و در سال آینده این رقم به ۱۰۰ هزار نفر در گستره کشور می‌رسد.

محمود واعظی در مراسم افتتاح پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی، گفت: با توجه به اینکه آذربایجان غربی از جمله استان‌های مرزی کشور محسوب می‌شود، دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سیاستی که در این زمینه اتخاذ کرده، بنا دارد توجه ویژه‌ای به این استان و دیگر استان های مرزی داشته باشد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هم اکنون "آی سی تی" یا ارتباطات و فناوری اطلاعات در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا به عنوان زیرساخت توسعه مطرح شده و همگام با آن، توانمندسازی سایر بخش ها نیز مطرح است.

واعظی گفت: خوشبختانه مجلس شورای اسلامی و دولت در این مقطع زمانی توجه ویژه ای به"آی سی تی" نشان داده است یعنی در یک سال گذشته وزارت ارتباطات هر آنچه را که از مجلس شورای اسلامی درخواست کرده آنها همواره کمک و یاری نموده و هیچ لایحه و طرحی در ارتباط با بخش ارتباطات نبوده که تصویب نشده باشد.
او گفت: خوشبختانه چنین فضایی نیز در دولت تدبیر و امید وجود دارد و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با این پشتوانه ای که در ارتباط با فیبر، انتقال و پهنای باند و هر آنچه به این وزارت خانه مربوط می شود، در آخر این دوره برخی از آنها حتی 20 تا 30 برابر می شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در اصل مخابرات و آی تی باید به غیر از بحث زیرساخت و مباحثی که به امنیت کشور ارتباط دارد، بقیه مباحث آن را در اختیار بخش خصوصی قرار دهد، پس این سیاستی است که وزارت خانه آن را دنبال می کند و در آذربایجان غربی نیز خواهان فعالیت جدی بخش خصوصی هستیم.
واعظی گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امیدوار است که بتواند در آینده ای نزدیک برای این بخش و در این استان حرف های بیشتری برای ارائه داشته باشد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت یازدهم در سایه اعتمادی که مردم در 24 خرداد سال گذشته انجام داده و عهدی که آقای روحانی با مردم و مقام معظم رهبری بست بنایش بر این است که آرامش، همدلی و وحدت در این دوره الگو و نمونه باشد.


45231

 

وزیر ارتباطات: پهنای باند تا 3 سال دیگر 30 برابر می شود - خبرآنلاین

http://www.khabaronline.ir/detail/371110

21 آگوست 2014 ... وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه پهنای باند در پایان دولت یازدهم به ۳۰ برابر افزایش می‌یابد، گفت: امسال برای ۳۰ هزار نفر در بخش "آی ...

پهنای باند اینترنت کشور به 190 گیگابیت بر ثانیه می رسد

http://www.khabaronline.ir/detail/370552

18 آگوست 2014 ... به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به تاکید مسوولان سال 92 سال، ... ارتباطات: پهنای باند تا 3 سال دیگر 30 برابر می شود · وزیر ارتباطات: ...

وزیر ارتباطات: ۶۰۰۰ روستای کشور اینترنت‌ دارند/ واگذاری مجوز نسل ...

http://www.khabaronline.ir/detail/370874/ict/comunication

19 آگوست 2014 ... وزیر ارتباطات همچنین به سرمایه‌گذاری که توسط اپراتورها در زمینه ورود نسل‌ها ... وزیر ارتباطات: پهنای باند تا 3 سال دیگر 30 برابر می شود · واعظی: ...

"واتس اپ"/ ظرفیت پهنای باند اینترنت 10 برابر میشود - مهر

http://www.mehrnews.com/news/2270558/توضیحات-وزیر-ارتباطات-در-مورد-فیلتر-واتس-اپ-ظرفیت-پهنای-باند

14 آوريل 2014 ... توضیحات وزیر ارتباطات در مورد فیلتر "واتس اپ"/ ظرفیت پهنای باند ... اینکه آمارها نشان می دهد که استفاده از ICT در صنایع مختلف 30 درصد بهره وری را ... داد و گفت: این حوزه پتانسیل آن را دارد که تا 3 برابر وضعیت فعلی در مدت زمان کوتاه رشد کند. ... تا دو سال آینده زیرساختها برای ارائه این شبکه در کشور فراهم می شود.

ظرفیت اینترنت کشور تا یک سال و نیم آینده ۱۰ برابر میشود - زومیت

http://www.zoomit.ir/it-news/14290-4-times-more-internet-capacity

28 سپتامبر 2014 ... ظرفیت اینترنت کشور تا یک سال و نیم آینده ۱۰ برابر می‌شود ... محمود خسروی می‌گوید اجرای پروژه امید موجب توسعه پهنای باند اینترنت بین الملل به ۴ ترابیت ... در این صورت فکر کنم استیضاح وزیر ارتباطات هم در دستور کار قرار بگیره . .... اینترنت صد مگابیت برثانیه،پهنای باند 30 گیگابایت فقط 20 هزارتومان

اقتصاد ایران آنلاین - وزیر ارتباطات: پهنای باند ۳G داخلی است/ دکل های ...

http://www.eghtesadeiranonline.com/vdciwzar3t1aqv2.cbct.html

11 ا کتبر 2014 ... وزیر ارتباطات گفت: پهنای باندی که در اختیار موبایل و نسل های سوم و چهارم ... وعده وزیر ارتباطات: پهنای باند تا 3 سال دیگر 30 برابر می شود.

افزایش 30 برابری پهنای باند اینترنت - نمناک

http://namnak.com/8078-افزایش-پهنای-باند.html

21 آگوست 2014 ... وزیر ارتباطات با اشاره به افزایش پهنای باند اینترنت در کشور اظهار داشت: در پایان ... زایی ایجاد شده و در سال آینده این رقم به ۱۰۰ هزار نفر در گستره کشور می‌رسد. ... کرده ، بنا دارد توجه ویژه‌ای به این استان و دیگر استان های مرزی داشته باشد. ... خانه مربوط می شود، در آخر این دوره برخی از آنها حتی 20 تا 30 برابر می شود.

از اعطا وام ۳۰۰ میلیونی تا توضیحات وزیر ارتباطات در مورد واتس اپ

http://www.yjc.ir/fa/news/4804438/از-اعطا-وام-۳۰۰-میلیونی-تا-توضیحات-وزیر-ارتباطات-در-مورد-واتس-اپ

ظرفیت پهنای باند اینترنت 10 برابر می‌شود، راه اندازی سیستم جامع پستی 193 تا ... آمارها نشان می دهد که استفاده از ICT در صنایع مختلف 30 درصد بهره وری را افزایش می دهد افزود: این ... ارتباطی کشور خبر داد و گفت: این حوزه پتانسیل آن را دارد که تا 3 برابر ... دسترسی به سرعت و کیفیت دلخواه باید تا یک سال و نیم دیگر صبر کنند.

رمزگشایی از رتبه 105 ایران در توسعه دولت الکترونیکی

http://itanalyze.com/news/2014/08/30/25808.php

30 آگوست 2014 ... تا به‌حال هم این قانون نقض نشده و پیش‌بینی هم می‌شود که تا یک دهه دیگر هم ... این جایگاه 5 رتبه پایین‌تر از سال ۲۰۱۲ و 3 رتبه کمتر از سال ۲۰۱۰ است. ... می‌کند: با نسل 3 و 4 تلفن همراه، انتقال دیتا از طریق موبایل چند برابر شده به ... آنچنان که نصراله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات می‌گوید: سران

ali - علیرضا قاسم پور - شبکه اجتماعی وزین فیس نما

http://facenama.com/ali

صفحه اختصاصی وب سایت آپلود رایگان و دائمی عکس آپلود7 با 3 سال سابقه در .... از نشست با وزیر ارتباطات اعلام کرد که هفته گذشته در جلسه ای با وزیر ارتباطات 20 ... که فیبرنوری مسیر اصفهان به شیراز دو هفته دیگر تکمیل می‌شود و مسیر بوشهر به .... باند رو یکم سمت اینورم باز کنند تا ما بلکه از این 30 برابر شدن پهنای باند 1 % ...

خدمات اینترنتی در شان ملت ایران نیست » eIRIB - اراده ملی

http://eirib.ir/tv2/35849-گفتگوی-ویژه-خبری-با-حضور-وزیر-ارتباطات-و-فن-آوری-اطلاعات.html

1 دسامبر 2013 ... گفتگوی ویژه خبری با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات. ... براساس این برنامه ، تا یک سال آینده وضع کنونی پهنای باند و سرعت اینترنت 2 تا 3 برابر می شود. ... وی افزود: البته تا کنون 10 گیگابیت از این اضافه پهنا بین شرکت ها توزیع شده و از دو روز قبل هم تصمیم به توزیع 30 گیگابیت دیگر گرفته ایم.

افزایش پهنای باند دوای درد اینترنت ایران است؟ - ایستنا

http://www.ictna.ir/id/059284/

6 دسامبر 2013 ... این درحالی است که برخی از مسوولان کشور در چند سال گذشته در برابر اختلالات اینترنتی ... موجود تا یک سال آینده، وضعیت کنونی 2 تا 3 برابر شود و در 2 تا 3سال آینده پهنای ... وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پهنای باند کنونی اینترنت را 110 ... شده و از چند روز قبل هم تصمیم به توزیع 30 گیگابیت دیگر

ايتنا - قیمت اینترنت پرسرعت ایران 16 هزار برابر اینترنت ... - ایتنا

http://www.itna.ir/vdcizwau.t1a352bcct.html

مطابق بخشنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات 128 کیلوبیت در ثانیه برای ... است تا سال ٢٠١٠ به هر كاربر خانگي يك گيگابيت در ثانيه پهناي باند اختصاص يابد. ... يك سرويس256K در ايران تقريبا 2 برابر امارات، 3 برابر مصر و 12 برابر تركيه است! ... وقتی وضعیت تهران این چنین است می‌شود وضعیت سایر نقاط کشور را حدس زد.

قیمت اینترنت پر سرعت ایران 16 هزار برابر اینترنت پر سرعت مالزی

http://www.reporter.ir/archives/87/01/005507.php

در قیمتهای خرده فروشی، هزینه پهنای باند در ایران تا بیش از 50 برابر قیمت جهانی مي‌رسد. ... بر ارایه اینترنت رایگان به دانشگاهها در مهر ماه سال 1386 تا کنون اجرا نشده و دو وزارت ... وقتی وضعیت تهران این چنین است می شود وضعیت سایر نقاط کشور را حدس زد . ... سليمانی وزير ارتباطات و فناوری اطلاعات ايران معتقد است « کاهش پهنای باند ...

توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات زمینه ساز ارتقاء حقوق شهروندی - ایرنا

http://www.irna.ir/fa/News/81165894/امور_زیر_بنایی/توسعه_ارتباطات_و_فناوری_اطلاعات_زمینه_ساز_ارتقاء_حقوق_شهروندی

17 مه 2014 ... ... کرده است که در حوزه ICT ظرفیت رشد تا 3 برابر وضعیت فعلی وجود دارد و از این رو ... نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات نیز سال گذشته سرانه پهنای باند ... زمینه ساز ارتقاء حقوق شهروندی روز شنبه 27 اردیبهشت ماه برگزار می شود که ... گذاری شود و توسعه یابد بخش های دیگر جوامع از رشد بیشتری برخوردار خواهد شد.

فناوری اطلاعات - شاخه سبز آنلاین

http://shakhesabz.ir/social/it

روباتیکی به کارگران معرفی می شوند که نباید به آنها صرفا به . ... که در سال های گذشته توسط محققان ایرانی ساخته شد تا دو هفته دیگر وارد داروخانه ها می شود. ابوالقاسم ...