مدیرعامل مخابرات: باعث افتخار است که تهرانی‌ها مخابرات را برای Adsl انتخاب می‌کنند/ من هم راضی نیستم

فناوری اطلاعات > اینترنت - ایسنا نوشت:

مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران صبح امروز در قالب نشستی خبری به ارائه توضیحاتی درباره فعالیت‌های شرکت مخابرات استان تهران پرداخت.

علیرضا صیدی در این نشست به ارائه توضیحاتی درباره تعداد مشترکان تلفن ثابت در استان تهران پرداخت و افزود:‌ ما در سال گذشته برای توسعه شبکه خود برنامه ریزی‌های مختلفی صورت دادیم تا عقب ماندگی‌هایی که در سال‌های گذشته به واسطه تحریم ها در تامین تجهیزات ایجاد شده بود را جبران کنیم.

وی ادامه داد: طی چند ماه گذشته تا حدی این مشکل حل شد و اکنون در حوزه زیرساخت امکانات خوبی فراهم کرده‌ایم که این امکانات برای ورود اپراتورهای موبایلی به نسل‌های سوم و چهارم ارتباطی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدیر عامل مخابرات تهران همچنین عنوان کرد: ‌اکنون ظرفیت بسیار خوبی در تهران ایجاد شده تا بتواند پاسخگوی سه اپراتور موبایل در زمینه نسل‌های سوم و چهارم باشد.

وی همچنین عنوان کرد: ما در حوزه تلفن ثابت هم برنامه‌ریزی مفصلی صورت داده‌ایم که طی شش ماه اول امسال مشکلات سال‌های قبل را برطرف کنیم. به همین دلیل اکنون دیگر مشکلاتی مانند در صف انتظار ماندن برای مشترکان وجود ندارد و به غیر از دو منطقه مشکلی در واگذاری تلفن ثابت وجود ندارد.

صیدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود عنوان کرد: در حوزه اینترنت پرسرعت خانگی بیشترین تلاش ما بر روی بحث پشتیبانی مشترکان متمرکز شده است. در واقع استان تهران بزرگترین اپراتور ارائه‌کننده اینترنت در استان تهران و البرز است و تعداد مشترکان با شرکت‌های دیگر ارائه کننده اینترنت قابل مقایسه نیست به همین دلیل با توجه به گستردگی مشترکان قاعدتا مشکلات ما هم بیشتر می‌شود اما با این وجود افتخار ما است که تهرانی‌ها مخابرات استان تهران را برای تامین تجهیزات adsl خود در نظر می‌گیرند.

مدیر عامل مخابرات تهران عنوان کرد: طی شش ماهه اول امسال پهنای باند مخابرات استان تهران نسبت به سال ۹۱ رشدی سه برابری و نسبت به سال ۹۲ رشدی دو برابری داشته است.

وی همچنین به برنامه‌ریزی‌های این شرکت برای کاهش زمان انتظار مشترکان در تماس با مرکز ۲۰۲۰ خبر داد و افزود:‌ در حال حاضر حدود ۹۶ درصد از پرداخت‌های مشترکان استان تهران به شکل غیر حضوری صورت می‌گیرد که این آمار ظرف سال‌های گذشته بی سابقه بوده است.

صیدی به افزایش هزینه‌ها اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به درآمد ثابت مخابرات افزایش هزینه‌ها گاه مشکلاتی ایجاد می کند که ما درصدد هستیم تا با ارائه سرویس‌های ارزش افزوده این مشکلات را به حداقل ممکن برسانیم.

مدیر عامل مخابرات تهران در ادامه صحبت‌های خود به بحث IPTV اشاره کرد و درباره آخرین وضعیت اجرایی شدن این طرح گفت: پیش از این با چند ارائه‌کننده خدمات جلسات مختلفی را برگزار کردیم تا آن‌ها پس از فراهم شدن به ارائه این سرویس بپردازند اما سال قبل سازمان تنظیم مقررات ارتباطات در قالب مصوبه‌ای اعلام کرد که ارائه کنندگان این خدمات از جمله صدا و سیما ملزم به دریافت مجوز از این سازمان هستند و به همین دلیل تا زمان اخذ مجوز این شرکت‌ها از رگولاتوری جلوی کار را گرفتیم البته در حال حاضر به صورت آزمایشی این طرح برخی نقاط انجام شده است و تجهیزات آن در حال نصب و تست قرار دارد و پس از اخذ مجوزهای لازم به ارائه آن پرداخته می‌شود.

وی در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به سوالی که درباره محدودیت اینترنت و قانونی مبنی بر عدم واگذاری اینترنت بالای ۱۲۸ کیلوبایت اظهار کرد:‌ سال گذشته سازمان تنظیم مقررات مصوبه‌ای در خصوص adsl صادر کرد و در قالب آن تعرفه‌ها به شکل حجمی در نظر گرفته شد بر همین اساس دیگر ارائه کنندگان اینترنت به فروش حجم می‌پردازند و بحث سرعت حذف شده است.

مدیر عامل مخابرات تهران ادامه داد: البته ما در این حوزه به طور مستقیم فروش نداریم و پیمانکاران ما به ارائه اینترنت می‌پردازند اما حتی براساس خود مصوبه سازمان تنظیم مقررات ارائه اینترنت با سرعت بیشتر برای مرکز علمی و آموزشی هیچ محدودیتی ندارد و همکاران ما هم برای ارائه اینترنت بالای دو مگ سعی می‌کنند حتما این موارد را رعایت کنند.

صیدی یادآور شد: در این زمینه شرکت‌های ندا مانند هم هستند و ما امیدواریم وزارت ارتباطات برای این مشکل راهکاری ریشه‌ای و اساسی در نظر بگیرد و قانونی در این زمینه تصویب شود تا دیگر شرایط به گونه‌ای نباشد که شرکت‌ها بخواهند قانون را دور بزنند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در ارتباط با بدهی‌های مشترکان مخابرات تهران اظهار کرد: متاسفانه مقدار ناوصولی‌های ما بالا است و حتی اگر ۱۰ درصد مشترکین ناوصولی داشته باشند رقم بالایی ایجاد خواهد شد.

صیدی در زمینه بدهی‌های مشترکان به مخابرات اظهار کرد: باید اطلاع رسانی در این زمینه بیشتر شود چرا که اکنون یک مشترک با پرداخت ۵۰ هزار تومان خطی را خریداری می کند و به عنوان مثال صد هزار تومان از آن استفاده می‌کند و بعد به سراغ خرید خط دیگری می‌رود که پیگیری حقوقی این مسائل هم سختی‌های خاص خود را دارد. حال اگر چند درصد مشترکان به این شیوه برخورد کنند قطعا مشکلات متعددی برای مخابرات ایجاد خواهد شد.

مدیر عامل مخابرات تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود به بحث‌هایی که مبنی بر ورود اپراتور دوم تلفن ثابت مطرح می‌شود اظهار کرد: ما نباید از آمدن رقیب ترس داشته باشیم. در حوزه تلفن همراه هم با آمدن اپراتورهای بعدی رقابت ایجاد شد و خدمات بهتری به مشترکان ارائه شد؛ به هر حال آمدن رقیب جدید بد نیست و قطعا ما هم در این حوزه برنامه‌هایی در حوزه تغییر تکنولوژی و توسعه شبکه انجام داده‌ایم و امسال بالای ۳۱۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای ورود به طرح‌های جدید مخابراتی صورت خواهد گرفت.

وی همچنین در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر پایین بودن کیفیت اینترنت مخابرات و گلایه‌های متعدد کاربران اظهار کرد:‌ امسال نسبت به سال‌های قبل با وجود افزایش مشترکان پهنای باند خوبی دریافت کرده‌ایم و درحال حاضر یکی از بزرگترین مشتریان شرکت ارتباطات زیرساخت مخابرات تهران است.

وی ادامه داد: به واسطه تعامل خوبی که با شرکت زیرساخت داریم سعی می شود نیازهای ما برطرف شود و تاکنون در زمینه تامین پهنای باند مشکل حادی با شرکت زیرساخت نداشته‌ایم اما با این وجود خود من به عنوان یک کاربر از اینترنتی که ارائه می‌شود راضی نیستم.

صیدی همچنین یادآور شد: خود من به طور پراکنده سرویس را در بخش‌های مختلف مورد نظارت قرار می‌دهم و براساس بررسی‌ها می‌توانم این را اعلام کنم که در ماه‌های گذشته نسبت به سال‌های قبل سرویسی به مراتب بهتر ارائه شده است اما با این وجود همچنان در این حوزه جای کار وجود دارد.

مدیر عامل مخابرات تهران همچنین عنوان کرد: اکنون ما برای گذر ipv4 به ipv6 مشکلات متعددی داریم که اگر این مهاجرت انجام نشود و ظرف سال‌های آتی وزارت ارتباطات فکر جدی برای این حوزه نکند قطعا برای کل کشور مشکلات متعددی ایجاد خواهد شد.

رضا خلیلی، معاون فنی مخابرات تهران، نیز در ارتباط با این که با وجود یکسان بودن پهنای باند و افزوده شدن تعداد مشترکان مخابرات چگونه اظهار می‌شود کیفیت مشترکان اینترنت مخابرات با کاهش مواجه نشده توضیح داد: ما از گذشته فضای خالی داشتیم که برای مشترکان جدید باقی مانده بود و در دوره‌های آتی نیز برای تامین پهنای باند برنامه‌ریزی‌های متعددی صورت گرفته است و امیدواریم ظرف یک تا دو هفته آینده پهنای باند ما افزایش پیدا کند.

 

45503

مدیرعامل مخابرات: باعث افتخار است که تهرانی‌ها مخابرات را برای Adsl ...

http://www.khabaronline.ir/detail/369688

12 آگوست 2014 ... مدیرعامل مخابرات: باعث افتخار است که تهرانی‌ها مخابرات را برای Adsl انتخاب می‌کنند / من هم راضی نیستم. فناوری اطلاعات > اینترنت - ایسنا نوشت:.

مدیر عامل مخابرات استان تهران بابت قطعی‌ها و اختلالات اینترنت خسارت ...

http://www.khabaronline.ir/detail/370720

19 آگوست 2014 ... با این وجود مدیر عامل مخابرات استان تهران این نوید را می‌دهد که در آینده‌ای نه چندان دور ... شرکت‌های اینترنتی پرداخت کند تا آنها هم این رقم را به کاربران خود بپردازند. ... با این وجود خود من به عنوان یک کاربر از کیفیت اینترنت راضی نیستم. ... باعث افتخار است که تهرانی‌ها مخابرات را برای Adsl انتخاب می‌کنند/ من هم راضی ...

شرکت مخابرات

http://www.khabaronline.ir/tags/172/شرکت-مخابرات

مدیرعامل مخابرات: باعث افتخار است که تهرانی‌ها مخابرات را برای Adsl انتخاب می‌کنند / من هم راضی نیستم. ایسنا نوشت: دوشنبه 20 مرداد 1393 - 06:50:00 ...

فناوری | پایگاه خبری پارسی ِمن

http://myparsi.com/blog/category/technology

پلتفرم موسوم به miCoach قرار است نقش واسط بین سلامت شما و سایر دستگاه‌ها و ابزار ... است. برای این کار نیازی به تأییدیه نیست و حالا محققان امنیت اطلاعات در دانشگاه استنفورد متوجه شده‌اند که گوشی‌های اندرویدی (به خصوص . ... مدیرعامل مخابرات : باعث افتخار است که تهرانی‌ها مخابرات را برای Adsl انتخاب می‌کنند/ من هم راضی نیستم ...

هنوز مزاحم تلفنی وجود دارد؟ / چگونه از شر آن راحت شویم؟

http://www.shahrekhabar.com/science/1410578520711229

13 سپتامبر 2014 ... اقلیتی که در مسایل فرهنگی اقلیت نیست · از دریا تا جنگل و شالیزارهای برنج/ محل تخلیه ... و اختلالات اینترنت خسارت می دهد · مدیرعامل مخابرات: باعث افتخار است که تهرانی‌ها مخابرات را برای Adsl انتخاب می‌کنند/ من هم راضی نیستم ...

گودنیوز - کشف ژن مشترک عامل نابینایی و پارکینسون

http://goodnews.ir/387352/کشف-ژن-مشترک-عامل-نابینایی-و-پارکینسون

... مدیرعامل مخابرات: باعث افتخار است که تهرانی‌ها مخابرات را برای Adsl انتخاب می‌کنند/ من هم راضی نیستم · سوالاتی جدی درباره‌ی نحوه دسترسی مشترکان اپراتور دوم به ...

عملیات جاسوسی علیه ایران کشف شد/ وقتی سگ و گربه هکر می‌شوند

http://www.yjc.ir/fa/news/4943213/عملیات-جاسوسی-علیه-ایران-کشف-شد-وقتی-سگ-و-گربه-هکر-می‌شوند

12 آگوست 2014 ... آماده سازی زیرساخت‌های مخابراتی تهران برای 3G، هیات مدیره همراه اول تغییر ... شرکت وحید صدوقی مجدداً به عنوان مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار انتخاب شدند. .... مدیر عامل مخابرات با اشاره به اینکه خودم از اینترنت مخابرات تهران راضی نیستم درباره .... صدوقی تاکید کرد: با این همه آنچه که موجب افتخار همراه اول است،

کل پیام ها - مخابرات استان تهران

http://www.tct.ir/?siteid=2&pageid=777

ارتباط با مدیرعامل ... با سلام چندین ماه است که جواب مسابقه حریم ریحانه داده شده ولی از جوایز آن (سفر به ... و نقصی را كه در او نیست به او بچسباند و فرقی نیست كه این نسبت دروغ در حضور او ... زعفر گفت : چه کسی است که در این موقع شادی ٬ گریه می کند ؟ ... من هم خود را به خدمت آن حضرت رساندم و عرض کردم : « من با سی و شش هزار جن برای ...

مطالب جدیدتر - حق گو بلوچ - blogfa.com

http://haggoo.blogfa.com/?p=2

جالب این جا است که درست همان روز که صبحش خبر غیرمجاز شدن رمان را به من دادند، شبش پیام ... مانند قصرقند به هیچ عنوان به صلاح مردم شهر نیست چرا که موجب چند دستگی و عدم ..... پیدا می کنند و شخصی را به عنوان نماینده ی خود انتخاب می کنند و به مجلس می ... فردا شبیه تهران میشود و مخابراتش مخابرات و همه چیزش میزان می شود ADSL دار می ...

طنز وبلاگي! - طنزدونی - blogfa.com

http://tanzdooni.blogfa.com/cat-5.aspx

لاریجانی (با خودش): مثکه کلا در جریان قیمت ها نیست . ... مراسم آغاز ساخت راه آهن برقی تهران - مشهد ... همه کاراتون رو که من دارم می کنم، خودتون هم یکم کار کنین دیگه! ... گاری پشت ماشین جمع آوری زباله توقف می کند و در حالی که رفتگرها درباره زمان ... به دیال آپی های ما ADSL ... بلاگفا فعلاً ترکیده است و ارائه سرویس باعث شرمندگی است

جدیدترین گوشی ها،تبلت ،اینترنت و غیره - Facebook

https://www.facebook.com/ICTUNI

‎راهنمای خرید گوشی موبایل؛ چگونه در بازار تهران خرید کنیم که کلاه سرمان نرود .... موضوع تعرفه‌های همراه اول از سوی من به نوعی حمایت از حقوق مردم و به ویژه تهرانی‌ها است. ..... مخابرات تهران اینترنت ۱۰ مگابیت بر ثانیه به مشترکان تجاری ارائه می‌کند ... در جشنواره‌ فاوا، اعلام کرد که از وضع پهنای باند و سرعت اینترنت در کشور راضی نیست .

مهر ۸٧ - ديدنيه

http://didanie.persianblog.ir/1387/7/

30 سپتامبر 2008 ... دربارهء من: خبرهای گلچین شده، مطالب جالب و خواندنی، مقاله، شعر، عکس، طنز، اس ام ... بعد هم یکی از سخنرانان از سیاست گفت و شعر خواند، البته در کنار آن ... دولت فرانسه مجبور شد تایید کند که هیچکس از اینترنت مصون نیست. .... این در حالی است که گفته می شود مدیرعامل سرخپوشان تمایل چندانی به وقوع این اتفاق ندارد.

| سایت جامع صــبح وصــــال - sobhevesal.ir/index

http://www.sobhevesal.ir/index/

سلام؛ امروز هم نرم افزار جدید و بسیار مناسب و کامل صحیفه سجادیه را برای شما آماده کردم که امیدوارم ... تمام افعال ارادى انسان، تابع حسن و قبحى است که تشخیص مى‏دهد.

پرشین وی پرتال فرهنگی، سرگرمی، روانشناسی، سلامت، مد، دکوراسیون ...

http://www.persianv.com/

نجود دختر 10 ساله ایی که طلاق گرفته است / داستان زندگی این دختریکی از پرفروش ترین کتابهای سال ... بازیگری که حاضر است نقش یزید را هم بازی کند + تصاویر ...

خبرهای تابناک | خبر فارسی

http://khabarfarsi.com/تابناک

فردی مدعی مالکیت یکی از اتوبان های تهران است ... مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: اگر کادر فنی تشخیص دهد بازیکنان کم کار را جریمه ... به گفته کفاشیان حدود یک سال است که مذاکرات با صداوسیما شروع شده ولی آنها ... باشگاه های فوتبال بعضی وقت ها راه های عجیبی را برای افزایش کارایی بازیکنانشان هنگام تمرینات انتخاب می کنند .