فرهنگ > تئاتر - بیست و یکمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با معرفی برگزیدگان و تقدیر از هنگامه مفید به کار خود پایان داد.

مراسم پایانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برگزار شد
     - تصویر 1

مراسم پایانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برگزار شد

فرهنگ > تئاتر - بیست و یکمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با معرفی برگزیدگان و تقدیر از هنگامه مفید به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم پایانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، دوشنبه شب ۲۱ مهرماه، در مجتمع فرهنگی بوعلی همدان برگزار شد. 

معرفی برگزیدگان و تقدیر از هنگامه مفید بخش‌هایی از مراسم پایانی جشنواره بود. اختتامیه جشنواره البته، ویژگی‌های دیگری هم داشت. مثلا پیام دهکردی دبیر این جشنواره و بازیگر تئاتر و سینما، وقتی به روی صحنه رفت ترجیح داد به جای سخنرانی، غزلی از مولانا بخواند و با دختر کوچکش «نوا» روی صحنه بالا و پایین بپرد.

استاندار همدان هم آرزو کرد که دولت تدبیر و امید همچنان که قول داده نشاط را به مردم برگرداند و بهبود وضعیت زندگی مردم را در برنامه‌هایش قرار دهد. او همدان را مهد فرهنگ، هنر و تاریخ دانست و گفت به همین دلیل اصرار داریم که جشنواره‌های هنری در زمینه کودک و نوجوان در این شهر برگزار شود.

او افزود: «ما 52 هزار صندلی برای مخاطبان جشنواره پیش‌بینی کردیم اما آمار مخاطبان از 100 هزار نفر هم بیشتر شد. بنابراین اگر اصرار داریم جشنواره فیلم کودک دوباره به همدان برگردد، به همین دلیل است.»

مهندس نیکبخت همچنین گفت که چشم مردم همدان دنبال جشنواره فیلم کودک و نوجوان است و انتظار داریم که وزیر ارشاد به این خواست مردم همدان پاسخ دهند.

حسین طاهری مدیر اداره کل هنرهای نمایشی هم با تشکر از تلا‌ش‌های پیام دهکردی گفت: «به عنوان مدیر شهادت می‌دهم که آقای دهکردی بر من منت گذاشت و دبیری جشنواره را پذیرفت. تصور نمی‌کردم کسی برای عشقش چنین زحمت بکشد و امیدوارم دوستان قدر زحمات او را بدانند.»

سپس نوبت به بزرگداشت هنگامه مفید، شاعر، نمایشنامه‌نویس، صداپیشه و بازیگر تئاتر رسید اما پیش از آن که او روی صحنه بیاید فیلمی کوتاه درباره این هنرمند پخش شد که می‌گفت: «بچه‌ها! شما عزیزترین و گرانقدرترین هدایا برای ما بزرگترها هستید. امیدوارم کودکان همه جای دنیا آرامش و آسایش داشته باشند و همه جا صلح و سلامتی برقرار باشد و روزهای بسیار بهتری را برای همه آرزو می‌کنم.»

بعد از پخش این تصاویر، حاضران در سالن یکصدا ترانه معروف «خوشحال و شاد و خندانم/ قدر دنیا رو می‌دانم...» که سروده هنگامه مفید است به صدای بلند خواند که همین کار باعث متاثر شدن هنگامه مفید شد.

زمانی که او به روی صحنه رفت خطاب به همه گفت: «بچه‌های عزیز من همه جای کشور ما قشنگ و زیباست و حق دارد بچه‌های خوبی مانند شما را پرورش دهد، بنابراین همدان، تهران و جاهای دیگر فرقی با هم ندارند.»

او همچنین به مدیران حاضر در سالن هم گفت که ما از شما سپاسگزاریم، شما هم از ما ممنونید چون همه ما برای بچه‌های‌مان زحمت می‌کشیم.

58244

مراسم پایانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برگزار شد - خبرآنلاین

http://www.khabaronline.ir/detail/380421/culture/theater

14 ا کتبر 2014 ... به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم پایانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، دوشنبه شب ۲۱ مهرماه، در مجتمع فرهنگی بوعلی همدان برگزار شد.

اختتامیه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با حضور وزیر ارشاد برگزار ...

http://children.theater.ir/fa/news.php?id=55

مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با حضور وزیر فرهنگ و ... در دبیرخانه هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان برگزار شد.

پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین - " هنگامه مفید" در خاطره ها ماندگار شد ...

http://qudsonline.ir/detail/News/240706

14 ا کتبر 2014 ... مراسم اختتامیه بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان استان همدان ... این مراسم در حالی برگزار شد که سالن مجتمع بوعلی سینا همدان مملو از گرمای ... همدان برنامه‌ریزی می‌کند تا مرکز برگزاری همایش‌های ملی و جهانی کودک و نوجوان در ... عبادی در پایان سخنانش با رنج و محنت کودکان غزه ابراز همدردی کرد و گفت: ...

سایت خبری تئاتر - تئاتر کودک و نوجوان

http://teater.ir/?tag=تئاتر کودک و نوجوان

«ترین»های جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان. اختصاصی سایت خبری ... اختتامیه جشنواره تئاتر کودک با معرفی برترین‌ها برگزار شد. اختصاصی سایت خبری ... بحرطویل‌خوانی برای هنگامه مفید در مراسم بزرگداشتش. اختصاصی سایت ...

پایان کار بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در ...

http://www.dana.ir/News/153465.html

14 ا کتبر 2014 ... مراسم اختتامیه بیست و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان ... و نوجوان و جشنواره تئاتر در همدان در حال برگزاری بوده و یا اجرا خواهد شد.

" هنگامه مفید" در خاطره ها ماندگار شد/ معرفی برگزیدگان جشنواره تئاتر ...

http://www.aftabir.com/news/article/view/2014/10/14/539667

14 ا کتبر 2014 ... مراسم اختتامیه بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ... همدان برنامه‌ریزی می‌کند تا مرکز برگزاری همایش‌های ملی و جهانی کودک و نوجوان در ... عبادی در پایان سخنانش با رنج و محنت کودکان غزه ابراز همدردی کرد و گفت: ...

آیا دولت به درخواست همدانی‌ها پاسخ مثبت می‌دهد؟! - ایلنا

http://www.ilna.ir/news/news.cfm?id=213401

14 ا کتبر 2014 ... مراسم اختتامیه بیست و یکمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان. ... مدیرکل هنرهای نمایشی: انتظار داریم شیوه برگزاری جشنواره همدان برای همه الگو باشد. ... بیست و یکم تئاتر کودک و نوجوان بود که با استقبال حاضران در سالن مواجه شد. .... مجری آیین پایانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان چندین بار نسبت به نورپردازی ...

پايان کار بيست و يکمين جشنواره بين‌المللي تئاتر کودک و نوجوان در ...

http://nafee.ir/news/10125/پايان-کار-بيست-و-يکمين-جشنواره-بين‌المللي-تئاتر-کودک-و-نوجوان-در-همدان

14 ا کتبر 2014 ... مراسم اختتاميه بيست و يکمين دوره جشنواره بين‌المللي تئاتر کودک و نوجوان ... و نوجوان و جشنواره تئاتر در همدان در حال برگزاري بوده و يا اجرا خواهد شد.

ساعت 24 - جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان به کار خود پایان داد

http://www.saat24.com/fa/doc/news/29224/جشنواره-تئاتر-کودک-نوجوان-همدان-کار-خود-پایان

14 ا کتبر 2014 ... ساعت 24-اختتامیه بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، ... و هنرمندان برتر در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری بوعلی همدان برگزار شد. ... در مراسم اختتامیه که با حضور حسین طاهری مدیر مرکز هنرهای نمایشی، نیکخواه ...

حضور معاون هنری ارشاد در اختتامیه جشنواره تئاتر کودک - تئاتر نت

http://theatrnet.com/News/15814/حضور-معاون-هنری-ارشاد-در--اختتامیه-جشنواره-تئاتر-کودک

13 ا کتبر 2014 ... از دیگر برنامه های آئین اختتامیه برگزاری مراسم بزرگداشت است که در ... بیست و یکمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است.

آئین اختتامیه جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان آغاز شد

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/527274

13 ا کتبر 2014 ... آئین اختتامیه جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان آغاز شد ... مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر کودک فردا برگزار می‌شود ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱ ...

بزرگداشت هنگامه مفید در اختتامیه جشنواره کودک و نوجوان - خبرگزاری آنا

http://ana.ir/Home/Single/110017

12 ا کتبر 2014 ... اجراهای آخرین روز جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان ... کهن» با تدریس دکتر عطاالله کوپال به ترتیب از ساعت 9 تا 15 و 9 تا 12 برگزار خواهد شد.

ایسنا - بزرگداشتی برای هنگامه مفید در همدان

http://isna.ir/fa/news/93072111717/بزرگداشتی-برای-هنگامه-مفید-در-همدان

13 ا کتبر 2014 ... در این مراسم اعضای انجمن تئاتر کودک و نوجوان که مجله شفاهی «توکا» را ... 21 مهرماه همزمان با آیین پایانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

اختتامیه بیست و یکمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزار شد

http://www.pana.ir/Pages/News-270208-اختتامیه_بیست_یکمین_جشنواره_تاتر_کودک_نوجوان_همدان_برگزار_.aspx

15 ا کتبر 2014 ... خبرگزاری پانا: مراسم اختتامیه بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان همزمان با عید غدیر در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری ...

سوت قطار جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان به صدا درآمد ...

http://www.mehrnews.com/news/2385189/سوت-قطار-جشنواره-بین-المللی-تئاتر-کودک-و-نوجوان-در-همدان-به-صدا

8 ا کتبر 2014 ... همدان-خبرگزاری مهر: بیست و یکمین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در بین ... المللی تئاتر کودک و نوجوان است که مراسم افتتاح این جشنواره شامگاه سه شنبه در سالن ورزشی ابن سینا همدان در میان استقبال پرشور کودکان و نوجوانان همدانی برگزار شد. ... توسط گروه کودکان آغاز شد، در وسط سالن قطاری بود که پس از پایان ...

با معرفي آثار برگزيده بيست و يكمين جشنواره بين‌المللي تئاتر كودك ...

http://www.jomhourieslami.com/1393/13930724/13930724_17_jomhori_islami_shahrestan_0037.html

16 ا کتبر 2014 ... بيست و يكمين جشنواره بين‌المللي تئاتر كودك و نوجوان در استان همدان به كار خود پايان داد ... بيست و يكمين جشنواره بين‌المللي تئاتر كودك و نوجوان با معرفي آثار برگزيده در همدان به كار خود پايان داد. در مراسم اختتاميه اين جشنواره كه با حضور جمعي از مسئولين و هنرمندان در سالن ابن سيناي همدان برگزار شد، مديركل ف