اوساسونا و وایادولید به دسته دوم سقوط کردند

اوساسونا و وایادولید به دسته دوم سقوط کردند - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، هفته سی و هشتم و پایانی رقابتهای فوتبال باشگاه‌های اسپانیا با برگزاری پنج دیدار همزمان پی گرفته شد که در یکی از این بازی‌ها تیم اوساسونا در زمین خود با حساب بر یک از سد رئال بتیس گذشت اما در نهایت به دسته دوم سقوط کرد. این تیم با وجود پیروزی برابر قعرنشین مسابقات 39 امتیازی شد و در رده هجدهم جدول رده‌بندی قرار گرفت تا به دسته دوم سقوط کند. تیم بتیس نیز از قبل به یک دسته پایین‌تر سقوط کرده بود.

تیم وایادولید هم در زمین خود با یک گل برابر گرانادا شکست خورد و کسب 36 امتیاز و ایستادن در رده نوزدهم جدول رده‌بندی به دسته دوم سقوط کرد. این تیم امیدوار بود با شکست حریف خود تحت شرایطی خاص در لالیگا ماندنی شود که با شکست خانگی برابر گرانادا تمام امیدهایش را از دست داد.

در دیگر بازی‌های همزمان نتایج زیر به دست آمد:

* رئال سوسیداد یک - ویارئال 2

* آلمریا صفر - بیلبائو صفر

* رایو وایکانو یک - ختافه 2

 

هفته پایانی لالیگا اسپانیا اوساسونا و وایادولید هم سقوط کردند - فارس

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930225000869

18 مه 2014 ... تیم‌های فوتبال اوساسونا و رئال وایادولید هم به لیگ دسته دوم اسپانیا سقوط کردند.

سقوط تیم سابق نکونام و شجاعی به لیگ دسته دوم - خبرآنلاین

http://khabaronline.ir/detail/355769/sport/world-soccer

18 مه 2014 ... در پایان هفته سی و هشتم رقابت های لالیگا تیم های اوساسونا،وایادولید و رئال بتیس به دسته پایین تر سقوط کردند.

سقوط اوساسونا، وایادولید و بتیس به دسته دوم - همشهری آنلاین

http://www.hamshahrionline.ir/details/259890

19 مه 2014 ... سقوط اوساسونا، وایادولید و بتیس به دسته دوم ... با انجام بازی‌های هفته سی و هشتم پرونده رقابت‌های لیگ فوتبال دسته برتر ... اوساسونا 2 رئال بتیس 1 .... روی داد که بسیاری از ناظران را به وضعیت این کشور و توانایی‌هایش امیدوار کرد.

سقوط اوساسونا و وایادولید/ سه ویا و ویارئال اروپایی شدند - ایرنا

http://www.irna.ir/fa/News/81168554/فوتبال_و_فوتسال/سقوط_اوساسونا_و_وایادولید__سه_ویا_و_ویارئال_اروپایی_شدند

19 مه 2014 ... سقوط اوساسونا و وایادولید/ سه ویا و ویارئال اروپایی شدند ... 5 دیدار به پایان رسید که اوساسونا با وجود برتری مقابل رئال بتیس سقوط کرد. وایادولید و رئال بتیس نیز دیگر تیم های سقوط کننده به لیگ دسته دوم اسپانیا لقب گرفتند.

اشک و لبخند در ایستگاه آخر لالیگا +جدول - مشرق نیوز ...

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/310805/اشک-و-لبخند-در-ایستگاه-آخر-لالیگا-جدول

در این میان تیمهای سقوط کرده به دسته دوم فوتبال باشگاهی اسپانیا عبارت بودند از ... اشک و افسردگی در میان هواداران وایادولید به چشم می خورد اما دوستداران اوساسونا و ... تفریحی و اگر بشود با عینک آسیایی آن را هضم کرد، کاهش ضریب امید به زندگی!

مثلث پيچيده قهرماني در لاليگا

http://mardomsalari.com/template1/News.aspx?NID=189929

6 مه 2014 ... با توجه به رقابت الچه، گرانادا، ختافه، آلمريا، اوساسونا و وايادوليد براي بقا در لاليگا، ... خواهند داشت؛ کما اينکه در هفته اي که گذشت ختافه با متوقف کردن بارسلونا اين تيم را ... در لاليگا سه تيم پايين جدول به دسته دوم سقوط مي‌کنند.

از سقوط به دسته دوم تا مجروح شدن 68 هوادار - صفحه نخست

http://www.khabarsport.com/detail/20594/soccer/spain

20 مه 2014 ... در جریان بازی اوساسونا مقابل رئال بتیس که با برد یک-2 اوساسونا در ورزشگاه ... با وجود این برد، اوساسونا به دسته پایین‌تر رقابت‌های لالیگا سقوط کرد و اتفاق ... 18 به وقت اسپانیا شروع شده بود (رایو وایکانو- ختافه، رئال وایادولید- ...

ساعت 24 - جواد نکونام برای اوساسونا گلزنی کرد

http://www.saat24.com/fa/doc/news/29808/جواد-نکونام-اوساسونا-گلزنی

19 ا کتبر 2014 ... ساعت 24-تیم فوتبال اوساسونا در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های اسپانیا با ... دسته دوم اسپانیا قرار گرفت و تنریف نیز با هفت امتیاز به رتبه بیستم سقوط کرد . هم اکنون گریونا با ۲۰، وایادولید با ۱۸ و اسپورتینگ خیخون با ۱۶ ...