تورین در فاصله یک روز تا فینال لیگ اروپا - افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه!

تورین در فاصله یک روز تا فینال لیگ اروپا -  افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه! - تصویر 1

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ایتالیا، فضای شهر تورین تماما تحت تاثیر دیدار فینال لیگ اروپا قرار گرفته است به طوری که پوستر این دیدار در سراسر شهر، ایستگاه‌های قطار و فرودگاه نصب شده است. حتی در فرودگاه مالپنسا شهر میلان نیز که یکی از بزرگترین فرودگاه‌های ایتالیا محسوب می‌شود نیز این تبلیغات دیده می‌شود.

این دیدار در حالی چهارشنبه شب در ورزشگاه اختصاصی یوونتوس در شهر تورین برگزار می‌شود که این تیم ایتالیایی در نیمه نهایی رقابت‌ها در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مغلوب بنفیکا پرتغال شد و از رسیدن به فینالی که میزبان آن است بازماند.

تورین در فاصله یک روز تا فینال لیگ اروپا -  افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه! - تصویر 2
\
پوستر دیدار فینال لیگ اروپا در فرودگاه مالپنسا شهر میلان، این پوستر را در تمام شهرهای ایتالیا مشاهده می شود

هنوز آثاری از پوسترهای قهرمانی یوونتوس در سطح شهر دیده می‌شود اما مردم تورین بدون شک از اینکه تیم‌شان نتوانست به فینال لیگ اروپا راه پیدا کند بسیار ناراحت هستند.

پیش‌بینی می‌شود بیش از 41 هزار تماشاگر برای تماشای دیدار فینال لیگ اروپا در ورزشگاه حضور داشته باشند. با توجه به اینکه دو تیم غیر ایتالیایی (سویا و بنفیکا) در فینال حضور دارند بیشتر تماشاگران طرفداران اسپانیایی سویا و پرتغالی بنفیکا هستند.

تورین در فاصله یک روز تا فینال لیگ اروپا -  افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه! - تصویر 3

نمایی از یوونتوس آره نا که آماده می شود فردا شب میزبان فینال لیگ اروپا باشد
 

از چند روز قبل از برگزاری این دیدار تمامی پروازها به شهر تورین افزایش قیمت داشت و قیمت اجاره یک اتاق در هتل‌های معمولی تقریبا دو برابر شده است. هتل‌های 2 ستاره که چندان امکانات خوبی هم ندارد و مجهز نیستند در شب قبل از دیدار فینال اتاق‌های خود را با رقم هتل‌های لوکس 5 ستاره در روزهای معمولی اجاره می‌دهند.

نکته دیگر قابل توجه در تورین در آستانه دیدار لیگ اروپا این است که تقریبا 99 درصد مردم اعم از افراد جوان و مسن توانایی انگلیسی صحبت کردن حتی در سطح کاملا ابتدایی را ندارد و این برای شهری که پیش از این میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2006 را این به عنوان یک رویداد بسیار مهم تجربه کرده عجیب به نظر می‌رسد.

تورین در فاصله یک روز تا فینال لیگ اروپا -  افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه! - تصویر 4

نمایی از شهر تورین با که در پشت آن کوه های آلپ قرار دارد و ساختمان مشهور Mole Antonelliana در آن مشخص است

تورین دفتر مرکزی روزنامه مشهور ایتالیایی La Stampa و روزنامه ورزشی Tutto Sport  است و یکی از 4 شهر بزرگ ایتالیا محسوب می‌شود. جمعیت این شهر با حومه آن بیش از 2 میلیون نفر است و از نمای ساختمان ها کاملا می توان به تاریخی بودن این شهر پی برد.

تورین در فاصله یک روز تا فینال لیگ اروپا/ افزایش قیمت‌ها و ناراحتی ...

http://www.mehrnews.com/news/2290796/تورین-در-فاصله-یک-روز-تا-فینال-لیگ-اروپا-افزایش-قیمت-ها-و-ناراحتی

4 روز پیش ... در فاصله یک روز مانده به دیدار فینال لیگ اروپا که بین دو تیم سویا و بنفیکا ... یک روز تا فینال لیگ اروپا/ افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه!

گزارش تصویری اختصاصی مهر از دیدار فینال لیگ اروپا - خبرگزاری مهر

http://www.mehrnews.com/news/2291843/گزارش-تصویری-اختصاصی-مهر-از-دیدار-فینال-لیگ-اروپا

4 روز پیش ... هواداران اسپانیایی و پرتغالی خود را به تورین رسانده بودند تا تیم مورد علاقه خود ... یک روز تا فینال لیگ اروپا/ افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه!

گزارش تصویری اختصاصی مهر از ورزشگاه یوونتوس در آستانه فینال ...

http://www.mehrnews.com/news/2290946/گزارش-تصویری-اختصاصی-مهر-از-ورزشگاه-یوونتوس-در-آستانه-فینال-لیگ

13 مه 2014 ... در حالی که کمتر از یک روز تا برگزاری دیدار فینال لیگ فوتبال اروپا باقی مانده ... به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به تورین ایتالیا، ورزشگاه تازه تاسیس ... در فاصله یک روز تا فینال لیگ اروپا/ افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه!

از ابتدای فصل رویای حضور در فینال را داشتیم - مهر

http://www.mehrnews.com/news/2290973/سویا-می-تواند-بنفیکا-را-ببرد-از-ابتدای-فصل-رویای-حضور-در-فینال

14 مه 2014 ... به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به تورین، سویا در حالی چهارشنبه شب در دیدار ... یک روز تا فینال لیگ اروپا/ افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه!

اتحادیه فوتبال اروپا بینظیر است - مهر

http://www.mehrnews.com/detail/News/2290969

14 مه 2014 ... در حالی که یک روز تا دیدار فینال لیگ اروپا باقی مانده است یوفا در کنفرانسی بازیکنان دو تیم را معرفی کرد. ... به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به تورین، مسئولین یوفا که برخورد بسیار ... به فینال رسید/ 40 دقیقه مفید بازی کردیم · تورین در فاصله یک روز تا فینال لیگ اروپا/ افزایش قیمت‌ها و ناراحتی به خاطر یووه!

Football.ir - اخبار فوتبال : «جام جهانی ۲۰۱۴»

http://football.ir/news/list/tag/world-cup-2014-111.html

یواخیم لوو: تا ۳ روز پس از فینال جام جهانی گیج بودم .... ابتدایی لیگ بازی نمی‌کرد و حالا شرایطش چگونه است، عنوان کرد: من به خاطر پرسپولیس و نیمکت‌نشینی در این ...

گنزالو هیگواین - فقط پرسپولیس و رئال مادرید

http://perspolismadrid.persianblog.ir/tag/گنزالو_هیگواین

6 جولای 2014 ... رئال مادرید در ماه آینده باید دیدار فینال سوپر کاپ اروپا را در برابر سویا در ... هیگوآین: به علت نیمکت نشینی ازرئال مادرید جدا شدم/ناراحتی اوزه بیو .... و مدیر برنامه‌های این بازیکن روز پنجشنبه با سران یووه دیدار کرده است. ... مهاجم رئال در راه تورین ... ایگواین همچنین آماده بود تا به لیگ برتر برود اما هیچ یک

مهر 1393 - فوتبال خبر

http://fifa-ri.blogfa.com/1393/07

22 ا کتبر 2014 ... فوتبال خبر - آخرین اخبار ایران و جهان از سایر بازیکنان و لیگ ها ... خوش شانس هستم که تا به حال روی فرم هستم اما بیش از همیشه برای ... انرژی من فقط در یک راستا گذاشته می شود: اینکه تیم و باشگاهم ... و گل پیروزی‌بخش این تیم در فینال لیگ قهرمانان سال 2002 را به ثمر رساند، ... کنته می تواند تیم را قهرمان اروپا کند.