- آرسن ونگر - با آرسنال سه ساله تمدید کرد

 - آرسن ونگر -  با آرسنال سه ساله تمدید کرد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، چنانچه آرسن ونگر به مدت سه سال دیگر در این تیم به حضور خود ادامه دهد تعداد سال‌های حضور این مربی فرانسوی در آرسنال از 20 سال خواهد گذشت.

گاردین ضمن اعلام این خبر، به دو نکته مهم دیگر هم اشاره کرده است: اول اینکه این مربی فرانسوی سالیانه 12/7 میلیون دلار دستمزد خواهد گرفت و دوم اینکه برای نقل و انتقالات تابستانی، 168 میلیون دلار بودجه دریافت خواهد کرد.

قرارداد قبلی ونگر تا پایان ماه آینده با آرسنال به پایان می‌رسید.

 

 

آرسن ونگر با آرسنال تمدید کرد - صفحه نخست

http://www.khabarsport.com/detail/21618/soccer/England

30 مه 2014 ... آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، قراردادش را با این باشگاه تا سال 2017 تمدید کرد. ... با مدیران این باشگاه برای امضای یک قرارداد سه ساله به توافق رسید.

ونگر تاييد کرد،تمديد قرار داد ژيرو با آرسنال | ورزش 3

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1176265&title=ونگر_تاييد_کرد،تمديد_قرار_داد_ژيرو_با_آرسنال

30 سپتامبر 2014 ... به گزارش "ورزش سهآرسن ونگر امروز تایید کرد که باشگاه آرسنال با ... قرارداد ژیرو تا سال 2018 تمدید خواهد شد و حقوق این بازیکن نیز از هفته ای 77 ...

تئو والکات | ورزش 3

http://www.varzesh3.com/cat.do?tagid=667&tagname=تئو والکات

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال تاييد کرد که تئو والکات آماده ي بازگشت به ميادين ... ستاره جوان آرسنال، قراردادش را با اين باشگاه تا سه سال و نيم ديگر تمديد کرد که در ...

آرسنال کلاب - مطالب ابر آرسن ونگر

http://arsenal-club.ir/post/tag/آرسن ونگر

آرسن ونگر. آرسنال با پیروزی برابر ساندرلند به دومین برد خارج از خانه طی سه روز ...... که 22 اکتبر 65 ساله می شود، در ماه می قراردادش را برای سه سال دیگر تمدید کرد.

آرسنال تیم را برای قهرمانی می بندد/ بودجه 100 میلیون پوندی برای ونگر

http://khabaronline.ir/detail/356041/sport/world-soccer

20 مه 2014 ... ونگر قرارداد تازه سه ساله ای را به امضا خواهد رساند که بابت هر سال آن هشت ... به نظرم تیم ما در تمام این سالها کیفیت بالایی داشته و با اینکه برای قهرمانی ها ... سرانجام آرسن ونگر قراردادش را تمدید کرد/ پروفسور تا 2017 در آرسنال ماندنی ...

زندگینامه: آرسن ونگر (1949-) - همشهری آنلاین

http://www.hamshahrionline.ir/details/81009

14 مه 2009 ... آرسنال در مجموع با هدایت آرسن ونگر، چهار مرتبه قهرمانی در جام اتحادیه و سه بار ... خواهد آورد و ادعا کرد که با ونگر بر سر قراردادی چهارساله به توافق رسیده است. ونگر در سپتامبر سال 2007 قراردادش با آرسنال را تا سال 2011 تمدید کرد.

Football.ir - ونگر: آرسنال‌ با کمبود اعتماد به نفس مواجه است

http://football.ir/news/world/1393/08/vengar-arsenal-1204563.html

5 روز پیش ... آرسن ونگر‌ سرمربی آرسنال گفت: بازیکنان با کمبود اعتماد به نفس مواجه ... ونگر پس از ۱۰ سال گفت پیتزا پرت کردن کار فابرگاس نبوده و یکی دیگر از بازیکنان آرسنال این کار را انجام داد. ... یوونتوس قرارداد پوگبا را تا ۲۰۱۹ تمدید کرد ... بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: چون دو سال بیشتر در لیگ ایران ...

گازیدیس: خروج ونگر، آرسنال را به چالش خواهد کشید | طرفداری

http://www.tarafdari.com/خبر/212195/گازیدیس-خروج-ونگر،-آرسنال-را-به-چالش-خواهد-کشید

14 ا کتبر 2014 ... سی، ونگر، که 22 اکتبر 65 ساله می شود، در ماه می قراردادش را برای سه سال دیگر تمدید کرد. ... عنوان یک باشگاه با آن روبه رو خواهیم شد، گذار از آرسن به مربی جدید خواهد بود. ... هایبری به ورزشگاه جدید التأسیس امارات نقل مکان کرد و گازیدیس معتقد است ... را - مانند جک ویلشر و آرون رمزی - به طور طولانی مدت تمدید می کنیم.".