کسب ۵سهمیه دیگر دوومیدانی‌ ایران در آسیا

پنج دووميداني‌کار ايران در مسابقات جام فجر ورودي رقابت‌هاي داخل سالن آسيا را کسب کردند.در دومين و آخرين روز مسابقات دووميداني جام فجر که حکم انتخابي تيم‌ملي را هم دارد عصر امروز حسين کيهاني در ...پنج دوومیدانی‌کار ایران در مسابقات جام فجر ورودی رقابت‌های داخل سالن آسیا را کسب کردند.در دومین و آخرین روز مسابقات دوومیدانی جام فجر که حکم انتخابی تیم‌ملی را هم دارد عصر امروز حسین کیهانی در ماده ۱۵۰۰ متر با رکورد ۳ دقیقه ۴۹ ثانیه ۶۵ صدم ثانیه به عنوان نخست دست یافت و سهمیه حضور در مسابقات داخل سالن آسیا را کسب کرد.

به گزارش فارس، در ماده ۴۰۰ متر مهدی زمانی با رکورد ۴۷ ثانیه و ۶۲ صدم ثانیه به مقام قهرمانی رسید و سهمیه مسابقات آسیایی را کسب کرد.

میلاد سیار در ماده ۶۰ متر مانع با قرار گرفتن در جایگاه دوم و رکورد ۷ ثانیه و ۸۸ صدم ثانیه توانست سهمیه داخل سالن آسیا را کسب کند.

در ماده ۱۰ گانه نیز هادی سپهرزاد و عبدالجلیل توماج با امتیازهای ۵ هزار و ۳۵۶ و ۵ هزار و ۳۱۰ اول و دوم شدند و توانستند سهمیه مسابقات آسیایی را کسب کنند.

پیش از این رضا قاسمی و مریم طوسی در ماده ۶۰ متر مردان و بانوان و سپیده توکلی در ماده ۷ گانه سهمیه مسابقات داخل سالن آسیا در چین را کسب کرده بودند.

مسابقات داخل سالن آسیا ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه برگزار می‌شود.

08