اطلاعاتی درموردخودروهای خارجی

شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

استعفای کارلوس گون از نیسان

مدیرعامل شرکت خودروسازی نیسان اعلام کرد که ظرف 2.5 سال آینده از سمت خود استعفا خواهد کرد. کارلوس گون اعلام کرد که تا پایان برنامه پنج ساله اقتصادی نیسان در این شرکت نخواهد ماند. او تاکید کرده که حداکثر تا نیمه نخست اجرای این برنامه در نیسان باقی خواهد ماند.

آزرا 2012 به بازار آمد

جديدترين مدل هيوندا آزرا 2012 است كه در نمايشگاه خودروي لس آنجلس رونمايي شد. اين مدل جديد ظاهر بسيار جذاب تري در مقايسه با هيوندا آزرا 2011 دارد .

از پنجشنبه اين هفته؛ نمايشگاه خودروي ژنو 2012 برپا ميشود

نمايشگاه خودروي ژنو 2012 رسما از دو روز ديگر برپا ميشود. نمايشگاه خودروي ژنو 2012 امسال از 8 تا 18 مارس در سوئيس ميزبان شركتهاي خودروسازي جهان است. امسال هشتاد و دومين دوره نمايشگاه خودروي ژنو برپا ميشود.

آخرین نتایج مسابقات فورمولا وان 2011

«مجله ماشین»- جشن حضور دویستمین مسابقه باتن با پيروزي همراه شد

احتمال تولید شاسی بلند جدید ام جی

طبق اعلام مجله انگلیسی autoexpress احتمال دارد به زودی رودستر جدیدی از ام جی با شاسی متفاوت از خودروهای اسپرت امروزی وارد بازار شود.

احتمال تولید خودروی جدید توسط ولوو

ولوو تصمیم دارد نسخه هاچ بک جدیدی از خودروی v40 را با نام احتمالی v40 polestar تولید نماید.

احتمال آتش سوزی خودروهای پورشه

مشتریان شرکتی مثل پورشه هم که پول زیادی را برای خرید خودروی کوچک پرداخت می کنند از فراخوان رهایی نیافتند. این شرکت آلمانی تولید کننده خودروهای اسپرت از فراخوان 270 دستگاه سدان پانامرا توربو و توربو اس و شاسی بلند کاین توربو مدل 2011 و 2012 به دلیل مشکل توربو شارژ آن ها خبر داد.

اتومبیل های بدون راننده در خیابان های ژاپن (+عکس)

براساس بحثها و گفتگوهای صورت گرفته میان خودروسازان ژاپنی، آزادراه های این کشور ظرف 10 سال آینده شاهد حضور خودروهای بدون راننده رباتی خواهند بود. ظرف ده سال آینده، در اوایل دهه 2020، در ژاپن عرصه برای حرکت خودروهای رباتی باز می شود که راننده ندارند.

ابتکار ولوو در طراحی یک کیسه هوای جدید

شرکت ولوو در طراحی مدل v40 خود از کیسه هوای جدیدی استفاده کرده است . اولین کیسه هوای مخصوص عابرین پیاده همراه با ولوو v40 در نمایشگاه خودروی ژنو به نمایش درآمد .

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه