شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

طراحی شگفت انگیز روی مژه

طراحی شگفت انگیز روی مژه

عوارض استفاده از مواد آرایشی و فرمژه‌ها

فر کردن مژه ها تا حالا برای شما اتفاق افتاده است که دچار ریزش مژه شده باشید و از این ریزش احساس نگرانی کرده و ترسیده باشید؟ مژه‌ها زمانی که ریزش می‌کنند، دیر رشد می‌کنند.

چگونه مژه هایی بلند و خوش حالت داشته باشیم؟

- بصورت روزانه و زیاد از ریمل استفاده نکنید. - بعد از استفاده از ریمل با یک برس خشک ریمل مژه های خود را از هم جدا نمائید.

حفاظت از پوست، مو، ناخن و مژه‌ها

سرم آنتي شوت ايوروشه از اين سرم مي‌توان براي مبارزه با انواع ريزش مو استفاده کرد. در تهيه اين محصول از ترکيبات ضروري و مهمي که براي رشد، محافظت و سلامت موها مورد نيازند، استفاده شده است. ويتامين‌هاي گروه B، ويتامين PP، عصاره لوبياي سفيد، عصاره Swertia، املاح معدني نظير کلسيم و پتاسيم و زينک از جمله اين ترکيبات‌اند.

طریقه صحیح فر کردن مژه ها

فرمژه یکی از ابزار آرایشی است که ممکن است زیاد به آن توجه نکنید ولی اگر درست استفاده شود، می تواند تاثیر چشمگیری در ظاهرشما ایجاد کند.

آموزش گام به گام آرایشگر هالیوودی برای آرایش مژه ها

یکی از ارکان مهم آرایش چشم آرایش مژه هاست که باید به صورتی باشد که حالت مصنوعی و بهم چسبیده نداشته باشد و به زیبایی فرم چشمها نیز کمک میکند

آموزش چسباندن مژه مصنوعی و بایدها و نبایدهای آن

استفاده از مژه مصنوعی باید تنها محدود به موقعیت های خاص شود. همچنین بسیار مهم است که از نوع مرغوب آن استفاده شده و به صورت صحیح بچسبانید

رنگ کردن مژه ها

با تونرهای پاک کننده چشم ضد حساسیت چشمها را کاملا از هرگونه آرایش و چربی تمیز میکنید و با گوش پاک کن دورادور چشمها و زیر مژه های پایینی و محلی که نمیخواهید رنگ کنید را با وازلین بپوشانید. مراقب باشید داخل چشم هیچگونه موادی وارد نشود.

موها و مژه های مصنوعی از كجا می آيند؟

شاید دوست داشته باشید بدانید که این مژه مصنوعی که روی چشمانتان است و یا موهایی که در لابه لای موهای خودتان چسبانده اید، بهداشتی هستند یا نه؟ ...

همه چیز در مورد جراحی کاشت مژه

کاشت مژه و شرایط انجام آن بدون تردید داشتن مژه های پُر پشت در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد. مژه های پُر پشت بر زیبایی چشم ها افزوده و در کنار سایر عناصر صورت مانند ابروها، خط موی پیشانی، گونه، بینی، لب ها و چانه، تصویر منحصر به فردی به چهره ی انسان می بخشند. از طرفی فقدان مژه در ظاهر شخص تأثیر منفی می گذارد. شایان ذکر است که از نظر آناتومی نقش مژه ها در انسان و حیوانات حفاظت از چشم ها در برابر گرد و خاک است.

با این روش تا شب عید مژه هایتان را چند برابر کنید

یکی از جدیدترین ترفندها در افزایش زیبایی چشمها، اکستنشن مژه است.با استفاده از این مژههای نیمه دائم میتوان مژهها را پرتر و بلندتر نشان داد.البته بسیاری از افراد اکستنشن را با کاشت مژه اشتباه میگیرند در صورتی که این دو با هم کاملا متفاوت هستند.اگر میخواهید با داشتن مژههایی پرپشت و بلند با ظاهری طبیعی به گیرایی چشمانتان بیفزایید، توصیه میشود قبل از گرفتن وقت از آرایشگاه نگاهی به این مطلب بیندازید.

تا شب عيد مژه هايتان را دوبرابر کنید

یکی از جدید‌ترین ترفندها در افزایش زیبایی چشم‌ها، اکستنشن مژه است. با استفاده از این مژه‌های نیمه دائم می‌توان مژه‌ها را پرتر و بلند‌تر نشان داد. البته بسیاری از افراد اکستنشن را با کاشت مژه اشتباه می‌گیرند در صورتی که این دو با هم کاملا متفاوت هستند. اگر می‌خواهید با داشتن مژه‌هایی پرپشت و بلند با ظاهری طبیعی به گیرایی چشمانتان بیفزایید، توصیه می‌شود قبل از گرفتن وقت از آرایشگاه نگاهی به این مطلب بیندازید.

به دلایل زیر هرگز از مژه مصنوعی استفاده نکنید!!

هر انسانی زیبایی را دوست دارد، زیرا میل به زیبایی در فطرت هر انسانی وجود دارد. معمولا خانم ها از ترفند های بیشتری برای زیباتر شدن استفاده می کنند. یکی از این ترفند ها، استفاده از مژه مصنوعی می باشد که آن را روی لبه پلک چشم می چسبانند.

اگر مژه های زیبا دوست دارید

مژه در تمام طول عمر رشد می‌كند و همیشه طول آن به اندازه همیشگی می‌رسد نه بلندتر و نه كوتاه‌تر ولی اگر بخواهیم می‌توانیم با استفاده از محصولات دارویی و بهداشتی ویژه، مژه را بلندتر كنیم. وقتی یك دانه مژه می‌افتد هفته‌ها یا حتی‌ ماه‌‌ها ممكن است طول می‌كشد تا مژه دیگری رشد كند و جای آن را بگیرد.

اکستنشن مژه ها چطور عمل میکند؟

اکستنشن مژه ها یکی از روش هایی است که برای داشتن مژه های بلند و پر پشت از آن استفاده میشود اگر شما می خواهید از این روش استفاده کنید در اینجا اطلاعاتی جالب در این زمینه وجود دارد.

چرا مژه ها می ریزند؟

بسیاری از خانم‌ها هنگام مراجعه به مطب‌های پوست و مو از ریزش مژه‌ها و کم ‌پشت شدن آنها شاکی هستند. فرم مژه‌ها و میزان پرپشتی و طول آنها موضوعی است که به‌طور ژنتیکی تعیین می‌شود، ولی اگر شما قبلا مژه‌ای پرپشت یا بلند داشته اید و حالا دچار ریزش مژه شده اید

حیات و اهمیت مژه در انسان/داشتن مژه های بهتر!!

آیا دوست دارید مژه های بلند تر و ضخیم تری داشته باشید؟ به غیر از استفاده از «ریمل» راه های دیگری هم برای این کار وجود دارد. برای اینکه وضعیت پرپشتی مژه هایتان مانند زمان کودکیتان گردد، اولین قدم آن است که با آنها نامهربانی نکنیم. در این مقاله عادت های بد و خوب در رابطه با مژه ها، راه های داشتن مژه های بهتر و این که اصلاً چرا انسان دارای مژه است، مورد بررسی قرار می گیرد.

داشتن مژه های بهتر

مدتی است تبلیغات وسیعی در مورد انواع قطره‌ها و داروهایی می‌شود که می‌توانند

دلایل ریزش مژه

ریزش مژه علل متفاوتی دارد از جمله کم‌کاری غده تیروئید، اختلالات هورمونی، بیماری‌های سیستم ایمنی بدن، مشکلات تغذیه‌ای به ویژه کمبود شدید پروتئین، حساسیت و واکنش های آلرژیک به مواد شوینده و آرایشی.

عوارض جبران ناپذیر مژه مصنوعی

هر انسانی زیبایی را دوست دارد، زیرا میل به زیبایی در فطرت هر انسانی وجود دارد. معمولا خانم ها از ترفند های بیشتری برای زیباتر شدن استفاده می کنند. یکی از این ترفند ها، استفاده از مژه مصنوعی می باشد که آن را روی لبه پلک چشم می چسبانند. اگرچه استفاده گهگاهی از مژه مصنوعی صدمه زیادی به چشم ها وارد نمی کند

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه