شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

اشتباهات آراستگی که شما را پیرتر نشان خواهد داد!!

هیچ زنی دوست نداره که بهش بگن پیرتر از سن واقعیش به نظر میاد. اما بهتره یه کم از نزدیک به خودتون نگاه کنین، آیا اشتباهی مرتکب شدین که باعث شده مسن تر از سن خودتون به نظر بیاین؟ احتمالش هست که برخی از انتخاب هاتون علت این مسئله باشن.

بدون آرایش کردن زیبا و با اعتماد به نفس به نظر برسید

هر کسی موقعیت آرایش کردن یا استفاده ی بیش ازحد لوازم آرایشی را ندارد بنابراین ما روشهایی را به شما متذکر میشویم که بدون آرایش فوق االعاده زیبا به نظر برسید. تعداد زیادی از افراد بدون آرایش احساس اعتماد به نفس نمیکنند. روشهای زیر سریع و ساده هستند.

چهره بدون آرایش مد است!

چهره بدون آرایش شگفت انگیزه اما آیا نداشتن آرایش باعث میشه که بیش از حد ساده به نظر بیاین؟ اخم نکنین چون شما تنها نیستین!

روش های ساده پاک کردن آرایش

با استفاده از این پاک کننده های آرایشی دوستدار پوست که در آشپزخونتون پیدا میشن میتونین صورتتون رو از کثیفی و چربی دور نگه دارین.

نکات زیبایی که هر دختری باید بداند

آیا بودجه خریدتون محدوده؟ نمیتونین دائما به آرایشگاه سر بزنین؟ خب ما چند نکته بهتون میگیم که بدون توجه به اینکه کجا هستین یا این ماه چقد بودجتون محدوده بتونین عالی به نظر بیاین…

۸ اشتباه زیبایی که باید از آنها دوری کرد! (بخش دوم)

در بخش قبلی راجع به چهار اشتباه متدوالی که خانوما معمولا انجام میدن صحبت کردیم، در ادامه به بقیه اشتباهاتی که میتونن منجر به آسیب به زیباییتون بشن اشاره میکنیم:

۸ اشتباه زیبایی که باید از آنها دوری کرد! (بخش اول)

بیشتر زنان در معرض اشتباهات اساسی مربوط به آراستگیشون هستن. بعضی ها موهاشون رو هر روز میشورن یا بیش از حد نرم کننده استفاده میکنن تا موهاشون رو نرم تر کنن. برخی دیگه موهاشون رو نمیشورن و فقط از برس استفاده میکنین یا بیش از حد ابروهاشون رو برمیدارن.

چگونه به خودتان برسید؟!

همه به یه کمی وقت برای خودشون نیاز دارن. بخصوص زنان به این زمان نیاز دارن تا بعد از یه روز پرکار به خودشون برسن. همونطوری که یه ضرب المثل قدیمی میگه، مردا از طلوع تا غروب خورشید کار میکنن اما کار یه زن هیچوقت تموم نمیشه.

از نمک به عنوان محصول زیبایی استفاده کنید

نمک ماده غذایی با کاربردهای بسیاره که دارای برخی عناصر زیباییم هست. ما براتون چند تا روش معرفی میکنیم تا از نمک برای زیبایی استفاده کنین.

با روشهای طبیعی زیبا بشین

همه ما سعی میکنیم زیبا به نظر بیایم، اما گاهی این سعی و تلاش منجر به مصنوعی شدن زیباییامون میشه. این مقاله نه تنها ایده آلای یه زیبایی طبیعی رو شرح میده بلکه سلامتی ذهن و بدنتون رو هم ارتقا میده.

یک خط چشم کامل و بی عیب بکشین

خط چشم های دنباله دار خیلی جذاب و گیران. اگه شما هم دوست دارین همچین ظاهری داشته باشین از مراحل زیر کمک بگیرین.

بایدها و نبایدهای داشتن دندانهای سفید

حفظ سفیدی دندونا ساده تر از اونیه که به نظر میرسه. مراقبت صحیح از دندوناتون فقط از جنبه سلامتیش مهم نیست بلکه باید سفید و براق نگهشون دارین. چند راه ساده وجود داره که میتونه بهتون لبخند زیبایی بده.

نکته های زیبایی برای مردان

وقتی مردا صبحا از خواب بلند میشن مثل جنگجوها هستن! اونا فقط ۲۰ دقیقه برای خارج شدن وقت میذارن، و معمولا عادات نظافتی سریعی دارن که بر زیبایی و سلامتیشون تاثیر گذاره.

ترفندهای آرایشی سریع برای خانومهایی که عجله دارن

این راهنمایی میتونه برای صبحهایی که عجله دارید زودتر به سرکار برید کاربردی باشه تا همه کارهاتون را باهم انجام بدید.

راههایی برای داشتن لبهای براق برای مدت طولانی تر

لبهای براق ظاهری زیباتر دارند اما خیلی زود و براحتی پاک میشند. به خواندن ادامه بدید تا بدونید چگونه ماندگارش کنید.

چگونه بهترین اندام و ظاهر را داشته باشید

آیا میخواهین که یه اندام زیبا داشته باشین؟ آیا میخواهین که ظاهرتون شما رو محبوب کنه؟ درست اومدین.

اسرار زیبایی طبیعی برای زنان

برای به ارمغان آوردن بهترین زیبایی صورتتون باید از چندین ترفند زیبایی کمک بگیرید و با تمرین کردن از اونها پیروی کنید.

چقدر بین زدن لاک و پوشش لاک صبر کنیم

مهم‌ترین چیزی که زمان مانیکور کردن خودتان باید به یاد داشته باشید این است که بین پوشش‌های لاک به خودتان زمان لازم را بدهید.

۵ راه ساده برای مات کردن لب ها

لبهای مات ظاهر خیره کننده ای به شما میبخشه، با یکباراستفاده از رژ لب مات بهشون علاقمند میشید و دیگران نیز اونو دوست خواهند داشت.

تحقیقاتی در مورد جذابیت خانم ها با آرایش غلیظ و ملایم!

تحقیقات تایید کرده اند که مردان، خانم ها را با آرایش کمتر بیشتر دوست دارند ! در صورتی که اکثرا اینطور فکر نمی کنند در واقع همه ما در اشتباه بودیم.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه