شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

برس های آرایشی خودمان را چگونه تمیز کنیم؟

10 برند برتر رژ لب قرمز در دنیای آرایشی

پرهیزهای لوازم آرایشی در نوجوانان

لوازم آرایش مان را چطور تمیز کنیم؟

بهترین محصولات زیبایی پوست و مو در پاییز

براق کننده لب گیاهی را خودتان درست کنید

استفاده از فرمژه های گرمایی و فشاری

۱۵ رنگ ازمناسب ترین رژ لب ها برای پوست های روشن

مواد آرایشی نامرغوب آکنه می‌ آورد!

سیدحسین اعتمادزاده درباره علت به وجود آمدن «آکنه» یا «جوش جوانی» اظهار کرد: این ضایعه که حاصل بلوغ فرد است با فعال شدن هورمونهای جنسی همچنین شرایط فرد و با توجه وضعیت ایمنی بدن به وجود می‌آید.وی اضافه کرد: سلول‌های چربی،انسداد و عدم پاکسازی منافذ پوست یا وضعیت تخریبی که در پوست ایجاد می‌شود در بروز آکنه موثر است.

مشکلات مهم ناشی از مواد آرایشی برای پوست

به طور معمول مواد آرایشی صورت باید غیر حساسیت زا، ضد آكنه و ضد كومدو(جوش سر سیاه) باشد كه محصول را كمتر حساسیت زا كند.استفاده از مواد آرایشی و محصولات مراقبتی پوست بخشی از عادات روزانه ی بیشتر مردم است

چرا تعویض لوازم ارایش مهم است؟

به جرات میتوان گفت خیلی از خانم‌ها به این مساله توجه نمی‌کنند اما لوازم آرایش تاریخ انقضا دارند. کاملا دقیق و واضح نیست که چه مدت قبل از تعویض می‌توانید لوازم آرایشتان را نگه دارید، اما برای دلایل بهداشتی هر وسیله‌ای در کیف لوازم آرایشتان باید پس از مدتیتعویض شود.

تاریخ انقضای مواد آرایش را فراموش نکنید

نگهدارنده های موجود در مواد آرایشی با گذشت زمان از بین می روند و موجب رشد میکروب در آنها و فسادشان می شوند. پس موقع استفاده از مواد آرایشی، حتما به تاریخ انقضای آنها توجه کنید.

آشنایی با خطرات مواد آرایشی برای زیباتر شدن

وقتیکه از محصولات آرایشی استفاده می کنید، احتمالا" با لیست بلند بالایی از مواد تشکیل دهنده روبرو هستید. اما آیا این مواد تشکیل دهنده بی ضرر هستند؟آیا با خطرات به كارگيري مواد شيميايي روي مو،مژه، پوست و ناخن که تندرستي شما راتهديد ميكنند آشنایی دارید؟ در اینجا ما نگاه علمی به این سوال خواهیم داشت و راههای دیگری برای افرادی که میخواهند مصرف مواد شیمیایی را کاهش دهند پیشنهاد می کنیم.

از مواد مضر آرایشی دوری کنید

پزشكان انگلیسی در یك مطالعه جدید هشدار دادند كه مصرف مواد آرایشی بویژه در حجم زیاد، سلامت مصرف كنندگان را به طور جدی به خطر می‌اندازد.

چگونه با رژهای کمرنگ ظاهری زیبا داشته باشیم؟

سوال: آیا میتوانم رژ لب کمرنگ بزنم و رنگ پریده به نظر نیایم؟( بدون اینکه رنگ پریده و بی روح به نظر بیایم)

اینطور رژگونه بزنید تا گونه ها برجسته تر دیده شوند!!

چه صورتهای استخوانی و لاغر و چه صورتهای گرد و تختی که برجستگی گونه ندارند و صاف و یکدستند این روش می تواند در نشان دادن گونه ای زیبا به آنها کمک کند…

رژگونه متناسب با چهره ی شما

رژگونه یکی از لوازم آرایشی است که اگر متناسب با چهره و ترکیب رنگ بقیه ی آرایش شما، انتخاب شود ،می تواند جلوه و زیبایی شما را چندین برابر کند. دراین مقاله ، در این خصوص شما را راهنمایی خواهد کرد .

باورهایی در مورد مو که اشتباه هستند

شاید پیش از این می دانستید که شستن روزانه موهایتان می تواند آنها را خیلی خشک کرده و به موهای شما آسیب برساند. به همین دلیل متخصصان توصیه کرده اند که تنها دو تا سه بار در هفته موهای خود را با شامپو یا صابون بشویید.

آشنایی با میوه هایی که برای پوستمان خوب است

با گذشت زمان، در اثر آلودگی های محیطی، نور آفتاب و استرس پوست به مرور شادابی و روشنی خود را از دست می دهد و پر از لک وچروک می شود. میوه ها و سبزی ها که در هر فصل انواع مختلفی از آنها یافت می شود، ضدلک ها و ضدچروک های طبیعی اند که خداوند خلق کرده است...

آشنایی با موم انداختن یا وکس صورت

موم انداختن یا وکس صورت یکی از روشهای از بین بردن موهای زائد با استفاده از ماده ای به نام موم یا waxاست.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه