بابی براون یکی از مشهورترین‌ها در زمینه آرایش و محصولات آرایشی است. او سالانه میلیون‌ها دلار در سراسر دنیا فروش دارد. نام محصولات او جزء برندهای اصلی و معتبر لوازم آرایشی است.

بابی براون یکی از مشهورترین‌ها در زمینه آرایش و محصولات آرایشی است. او سالانه میلیون‌ها دلار در سراسر دنیا فروش دارد. نام محصولات او جزء برندهای اصلی و معتبر لوازم آرایشی است.

از جمله مشتریان بسیار معروف او مریل استریپ، کاترین زتا جونز و سیدنی کلافورد هستند. علاوه بر اینها او نویسنده سه کتاب پرفروش در زمینه زیبایی و آرایشگری است که در آموزش آرایشگری معروف‌اند تا جایی که مجله نیویورک تایمز از او به عنوان معروف‌ترین فروشنده لوازم آرایشی و مشاور زیبایی نام می‌برد. از این پس می‌خواهیم سلسله آموزش‌های او را در زمینه زیبایی و آرایشگری برای استفاده شما چاپ كنیم. ‌آموزش‌هایی که بر سادگی و زیبایی بیشتر تاكید دارند.

  کار را از کجا شروع کنید به راحتی می‌توان با یک موچین، سایه، برس ابرو و ژل ابرو صورت را کاملا تغییر داد. یک آرایشگر حرفه‌ای به خوبی می‌تواند در پیدا کردن بهترین مدل به شما کمک کند و بعد از آنکه ابروها مدل گرفت دیگر آرایش و زیبا جلوه دادن آنها برعهده خودتان است. ابروهای کمی هستند که به تنهایی و بدون سایه، مداد و... بدون عیب و زیبا جلوه کنند. اول از همه با یک برس یا شانه ابرو باید تار موهای ابرو را مرتب کرد و حالت داد. با حالت دادن ابرو با سایه و مداد و... می‌توان زیبایی این قاب چشم‌ها را چندین برابر کرد.  

چگونه به ابروها حالت دهید برای شروع برداشتن ابروها باید یک خط فرضی را از پره بیرونی بینی به سمت گوشه داخلی چشم تصور کنید و آن را تا ابروها ادامه دهید.   1. رنگی را که با رنگ ابرو و موها هماهنگ باشد را انتخاب کنید.   2. برای اینکه بتوانید به ابروها حالتی طبیعی بدهید، توصیه می‌کنیم از ریمل ابرویی استفاده کنید که به موهای ابرو حالت طبیعی دهد.   3. برای اینکه ابروها بیشتر خود را نشان دهند بهتر است از سایه ابروی پودری استفاده کنید. برای این كار از گوشه داخلی ابروها شروع کنید و مطمئن شوید که تمام جاهای خالی را پرکرده‌اید.   4. برس را به سمت قسمت داخلی ابروها نزدیک کنید و حالت هلالی آنها را شکل دهید. بعد برس را برگردانید و به سمت پایین حرکت کنید.   5. مطمئن شوید که قد ابرو را به اندازه کافی شکل داده و به خوبی تمام ابرو را پر کرده‌اید.

  اگر ابرو ندارید ممکن است ابروهایتان را به دلایل متعددی از دست داده ‌باشید مثلا به دلیل بیش از اندازه با موچین کندن یا پیری یا حتی شیمی‌درمانی یا... اما نگران نباشید، می‌توانید همانند ابروهای طبیعی جای آن را بکشید. اول از همه یک مداد همرنگ ابرو‌های طبیعی‌تان را انتخاب کنید و خیلی ملایم جای ابروهای قبلی را با همان حالت بکشید. بعد از مداد باید به سراغ سایه ابرو بروید و با یک برس ابرو روی قسمت‌های کشیده‌ شده را پر کنید. حواستان باشد که باید تمام سطح ابرو به طور یکنواخت رنگ داشته باشد.  

اگر ابرو تنک شد‌ه است اگر ابروهایتان تنک شده یعنی به طور نقطه نقطه بخش‌هایی از آن خالی شده‌است باید به طریقی این جاهای خالی را بپوشانید، البته باید حواستان باشد که حالت ابرو مصنوعی نشود، بهترین کار این است که با مداد ابرو یا با سایه ابرو روی قسمت‌های خالی ضربات آهسته بزنید. اگر احساس کردید که هیچ کدام از این روش‌ها به تنهایی جواب نمی‌دهد، می‌‌توانید از هر دو روش همراه هم استفاده کنید.  

فاصله زیاد بین ابروها وقتی فاصله بین ابروها خیلی زیاد باشد حالت چشم‌ها تغییر می‌کند، كه نه چشم‌ها می‌توانند خود را نشان دهند و نه ابروها. به همین دلیل توصیه می‌کنیم گوشه داخلی ابروها را با سایه ابرو اصلاح کرده و به آنها حالت دهید. باید ابروها به طریقی پر شوند تا یک خط مستقیم در گوشه داخلی خودنمایی کند.  

کسانی که ابروهای کمی دارند خانم‌های زیادی هستند که از همان اول ابروهای چندان پری ندارند. برای اینکه ابروهای كم‌پشت، حالت خود را به خوبی نشان دهند باید داخل آنها پر شود. البته نه به طریقی که ابروها حالتی مصنوعی پیدا کنند. اگر شما هم جزو این دسته هستید باید آنقدر با مهارت این کار را انجام دهید که هیچ کس به جز خودتان متوجه این پرشدگی ابرو نشود.   1. از گوشه داخلی ابروها شروع کنید. این قسمت معمولا بیشتر از جاهای دیگر ابرو خالی بودن خود را نشان می‌دهد، حواستان باشد که نباید این قسمت را خیلی پررنگ کنید، زیرا مصنوعی می‌شود.   2. سایه ابرویی انتخاب کنید که با رنگ ابروهایتان هماهنگی داشته یعنی نه پررنگ‌تر و نه کم‌رنگ‌تر باشد. همچنین توصیه می‌کنیم سایه پودری انتخاب کنید، زیرا حالت ابرو را طبیعی‌تر نشان می‌دهد. حالا با سایه و برس داخل ابرو را بکشید و پر کنید.   3. با همان برس ضربات خیلی آهسته‌ای به ابروها وارد کنید تا سایه و رنگ کاملا پخش شود و حالتی طبیعی بگیرد. البته برای این کار از نوک انگشتتان هم می‌توانید استفاده کنید.   4. کشیدن هلالی ابرو خیلی مهم است، زیرا نقشی مهم در شکل دادن ابرو دارد. شما باید از گوشه داخلی به سمت بالا، یعنی هلالی پیش بروید و بعد برس را برگردانید و به سمت پایین حرکت کنید.   5. در نهایت باید قد ابرو را تنظیم کنید، بعضی‌ها ابروی بلند دوست دارند و بعضی ابروی کوتاه ، باتوجه به سلیقه و حالت چشم‌های خود بهترین اندازه را انتخاب کنید.   6. و در نهایت نوبت شانه کردن موهای ابروست. با یک برس ریمل تمیز، تمام موهای ابرو را به سمت بالا شانه کنید تا هم سایه زیر ابرو حالتی یکنواخت پیدا کند و هم موهای نامرتب ابروها حالت بهتری بگیرد و مدل ابرو، خود را بهتر نشان دهد.  

چطور ابرو بردارید؟ موچین بهتر از هر وسیله دیگری می‌تواند به ابروها مدل دهد و اما مشکلی هم وجود دارد. یعنی قسمت‌هایی از ابرو که به طور مرتب با موچین کنده شوند کم‌کم رشدشان متوقف می‌شود؛ به همین دلیل باید حواستان را جمع کنید که قسمت‌های اصلی ابرو را مدام با موچین برندارید.اگر می‌خواهید هنگام کندن ابروها درد کمتری احساس کنید بعد از حمام موچین به دست شوید زیرا کمتر از هر زمان‌ دیگر احساس درد خواهید کرد.   1. از زیر هلال ابرو کار تمیز کردن را شروع کنید. هر چندتا مویی را که کندید دست نگه دارید و در آینه کار خود را کنترل کنید و سپس دوباره دست به کار شوید.   2. خیلی آرام، موها را با موچین بکنید تا میزان اشتباه‌تان کمتر شود و همین‌طور به داخل ادامه دهید تا به پهن‌ترین بخش ابرو برسید.   راه‌هایی برای آرایش بهتر ابروها  

پرکردن ابرو به علل مختلفی ممكن است قسمت‌هایی از ابرو خوب رشد نکند مثلا بعضی‌ها از اول ابروهای کاملا قرینه‌ای ندارند و یکی از ابروهایشان نسبت به دیگری کمی تنك‌تر است یا اینکه مثلا دم ابرو را برای مدت‌های طولانی با موچین برداشته‌اید و حالا دیگر ابروهای این قسمت رشد نمی‌کنند. برای پرکردن این قسمت‌ها هم می‌توانید از مداد به تنهایی یا مداد و پودرسایه به همراه هم استفاده کنید. البته با استفاده از یک مداد ابرو که کاملا با رنگ ابرو هماهنگی داشته‌باشد. قسمت ابتدای ابرو، دقیقا بالای گوشه داخلی چشم، باید پر باشد. می‌توانید این قسمت را با مداد ابرو و با خطوط نازك مومانند پر كنید.  

یکنواخت کردن ابرو با یك برس زبر كه در پودر رنگ ابرو فروكرده‌اید كارتان را ادامه دهید. به این ترتیب رنگ مداد ابرویتان بیشتر می‌شود. هرقدر به كمان ابرویتان نزدیك‌تر می‌شوید خطوط را نازكتر كنید. پس از آرایش ابرو، با یك برس ریمل، كمی ژل ابرو یا موس ثابت‌كننده كه بیرنگ است به ابرو بزنید. ابرو كمی براق و موهای ابرو در جای خود نگاه داشته می‌شود. توجه داشته باشید كه از ژل كم استفاده كنید، زیرا استفاده بیشتر باعث چسبندگی و آلودگی می‌شود.  

آیا ابرو طبیعی است؟ در نهایت بار دیگر به ابروهایتان در آینه نگاه کنید تا مطمئن شوید حالت و رنگی طبیعی دارند. توصیه می‌‌شود که با یک برس دوباره ابروها را شانه کنید تا رنگ‌های اضافه از بین برود.

  فوت کوزه‌گری که باید بدانید ابروها را همیشه در همان جهتی که هستند بردارید یعنی به سمت بالا و مایل. هرگز با موچین موها را به سمت پایین نکشید تا از ریشه در بیاورید زیرا این خود در نامنظم شدن تارهای ابرو بسیار موثر خواهد بود. همچنین هنگام برداشتن از انتهای یک ابرو همان ابرویی که دست راحت‌تر است شروع کرده وبا موچین پایین خط تمایز و در همان جهت رشد مو ، موهای اضافه را بردارید، همین طور بالای ابرو را.  

چه موچینی بهتر است؟ برای برداشتن موهای اضافه از موچین‌های سر كج استفاده كنید. ابروانتان را برای پر نشان دادن به سمت بالا و برای نازك نشان دادن به سمت چپ و راست برس بكشید. برای اینكه ابرویتان حالتش را حفظ كند از ژل ابرو استفاده كنید. بهترین موچین‌ها، موچین‌های نوك كجی هستند كه قسمت انتهایی زبری دارند و گرفتن مو با آنها آسان‌تر است. برای كنترل بهتر از موچین‌هایی كه حالت قیچی دارند استفاده كنید. هر 2 یا 3 سال، وقتی نوك موچین شل شد، باید موچین خود را تعویض كنید. همیشه موچین خود را تمیز نگه دارید. این كار را به كمك یك گوش پاك‌كن آغشته به ماده ضد عفونی یا الكل انجام دهید. همواره شب هنگام ابرویتان را بردارید تا قبل از شروع آرایش صبحگاهی آثارسرخی از اطراف ابرو محو شده باشد. اگر ابروهایتان به راحتی حالت نمی‌گیرد و بلند و نافرم می‌ایستد باید آنها را با یک قیچی کوچک مخصوص ابرو کوتاه کنید تا بهتر حالت بگیرند.  

ابروها را تیغ نزنید از تیغ زدن ابرو با هر بار برداشتن آن خودداری کنید زیرا علاوه بر زود در آمدن ابروها، تارهای موی ابرو را کلفت‌تر کرده، باعث شکستگی موهای ابرو در زیر پوست شده و موهای زیر پوستی ابرو را زیاد می‌کند. همچنین موها در خلاف جهت ابروها بیرون خواهد آمد و به مرور جهت ابروها کاملا به سمت پایین عوض خواهد شد. در این شرایط شما فرم اولیه ابروهایتان را که به شکل زیبایی به سمت بالا شانه می‌شد از دست خواهید داد.

  هر حالت ابرو چه ویژگی‌هایی دارد؟

  ابروهای نامرتب(ژولیده) ابروهای پر خیلی خوش‌حالت هستند اما ابروهای ژولیده باعث می‌شوند كه چشم‌های شما ریزتر به نظر بیاید. (ابتدای خط ابرو باید موازی باسوراخ بینی باشد).

  ابروهای خیلی كم‌پشت اگر چه ابروهای خیلی باریك در نگاه اول زیبا هستند ولی چهره را خشن نشان می‌دهند. برای اجتناب از رشد نامنظم ابروها، آنها را یكی یكی بردارید.

  ابروهای كمانی با استفاده از روش كمانی كردن، ابروی بی‌حالت شما حالت‌دار می‌شود. فرم صورت هر طور باشد نوك كمان ابرو باید درست بالای گوشه بیرونی عنبیه چشم باشد.  

چه رنگ مداد ابرو برای شما مناسب است؟ همیشه رنگ مداد ابرویتان را هماهنگ با رنگ موها و پوست‌تان انتخاب کنید. معمولا برای روز رنگ طبیعی و برای عصر از رنگ‌های تندتر استفاده کنید. اگر رنگ موهایتان را اغراق‌‌آمیز تغییر بدهید، باید متناسب با آن رنگ ابرویتان را کمرنگ یا پررنگ کنید. تنوع رنگ ابروی پودری بیشتر از مداد ابروست. قبل از هر بار استفاده، نوک مداد ابرویتان را تیز کنید. اگر از رنگ پودری استفاده می‌کنید، بعد از هر دو یا سه بار استفاده برس آن را بشویید و با باد خشک کنید. اگر پودر زیادی روی برس باشد رنگ را بیش از حد پخش می‌کند.

اعدام دومین قاتل سریالی زنان (عکس) - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_14.html

تشخیص رنگ پوست برای یک آرایش زیبا · کشف راز جادوی ارایشگران معروف و مشهور · برای برنزه کردن این نکات را فراموش نکنید · با مشکلات در زیبایی چکار کنیم.

رابطه عاشقانه شاعر مشهور با دو خواهر (عکس) - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_27494.html

سامی یوسف خواننده معروف در آرزوی اجرای کنسرت در ایران ..... یک آرایش زیبا · کشف راز جادوی ارایشگران معروف و مشهور · برای برنزه کردن این نکات را فراموش نکنید.

عکس های باحال و سوتی وار 92 - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_25783.html

این دختر مجری مشهور در فیلم غیر اخلاقی (+عکس) ..... تشخیص رنگ پوست برای یک آرایش زیبا · کشف راز جادوی ارایشگران معروف و مشهور · برای برنزه کردن این نکات ...

ایرینا شایک معشوقه زیبا و جنجالی کریستین رونالدو (عکس) - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_8585.html

داستان زندگی افراد معروف که از فقر به ثروت رسیدن + عکس ... تشخیص رنگ پوست برای یک آرایش زیبا · کشف راز جادوی ارایشگران معروف و مشهور · برای برنزه کردن ...

رازهای آرایشی - زیبایی

http://makeup24.ir/category/رازهای-آرایشی-1012

آخرین مطالب و نوشته ها در موضوع رازهای آرایشی. ... موهایی سالم و زیبا با دانستن این رازها · کشف راز جادوی ارایشگران معروف و مشهور · کشف 10 راز زیبایی خانگی · رازهایی  ...

خبرهای مهم - ناز وب

http://www.nazweb.ir/news_cats_9.html

رشوه دادن فوتبالیست معروف به پلیس بعد از درگیری + عکس · ترشی ایرانی با طعم هروئین + عکس · کشف گور دسته جمعی ایرانیان دفن شده توسط داعش + جزئیات.

راههایی برای نجات از سحر و جادو ! -آکا - دعا و شرایط دعا کردن

http://dianat.akairan.com/din-andisheh/doa1/201311981234.html

جادو کردن رفع جادو طلسم,رفع طلسم,دعای دفع طلسم و جادو,سوره فلق,خواص سوره فلق, خنثی کردن سحر, سحر و ... کشف تفاوت بین جنین دختر و پسر! ... معروف ترین بازیگران ایرانی که بالای 35سال دارند و ازدواج نکرده اند .... جلوگیری از تولد فرزند بعدی،‌ راز گریه شبانه نوزادان! ... بازی آنلاین دخترانه آرایشگری درست کردن مو و صورت در خانه ...

خواص سنگ ها - {{ کشکول راز }}

http://kashkuleraz.persianblog.ir/tag/خواص_سنگ_ها

تولد 90/7/16 هیئت ورزشی منــاظره کشف الیقین ..... بهترین رنگ در یاقوت سرخ قرمز خالص با سایه های آبی رنگ می باشد، که معروف به .... شرف الشمس نامیده می شود در کتاب «جنه الوافیه» مشهور به «مصباح کفعمی» آمده است ..... و باروری و دانایی و امید و برکات ، طلسم خوشبتی و قدرت جاودانگی ، هماهنگ کننده .... آرایشگر دختر فرعون و آسیه(۱)

مطالب خواندنی و جالب - ناز وب

http://www.nazweb.ir/news_cats_3.html

ماجرای دست زدن والیبالیست مشهور ایران به زن کره ای + عکس · علت ضرب و شتم زن ... علت رانندگی بسیار عجیب بعضی از خانم ها کشف شد · دختران شایسته ... راز فضولات انسانی روی خانه این زن !! +عکس ... کونگ نینگ زن هنرمند معروف با یک اسب ازدواج کرد + تصاویر ... چهره های زیبا و جادویی این زنان (تصویری) ... آرایشگری هنری زادور.

دختری که با تصویرش شما را جادو می کند - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_17844.html

با تکنیک های آرایشگران حرفه ای زیباتر شوید · آثار مخرب اسپری و ژل‌های ... دختری که با تصویرش شما را جادو می کند ... راز سرنوشت هیتلر کشف شد ... این نوزاد مشهورترین نوزاد اسپانیا شد (عکس) ... معروف ترین زنان ایرانی که کشف حجاب کردند+ عکس.

بهداشت و زیبایی و فشن - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_cats_13.html

خرج سرسام آور این خانم مشهور برای زیبایش (عکس) · دختری که خانواده سلطنتی پادشاه اردن ... عکس هایی دیدنی از معروف ترین آثار تاریخی دنیا · معلم بی شرم و عکس های ...

10 راز موفقیت در کسب و کار جدید - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_12542.html

صدور حکم جلب برای بازیگر معروف + عکس .... 10 راز موفقیت در کسب و کار جدید ... شما می بایست چشم اندازهای بزرگ را برای خود متصور باشید، این که فردی مشهور و .... معروف ترین زنان ایرانی که کشف حجاب کردند+عکس .... جادوی خیار برای پوست !

این ستاره ها چگونه ثروتمند و مشهور شدند؟! +عکس - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/public/archives/218812.php

13 سپتامبر 2014 ... راز محبوبیت ستاره ها ، راز شهرت ستاره ها ، راز ثروت ستاره ها ، شهاب حسینی چگونه ... 7 ویژگی جادویی برای رفع بوی بد دهان! .... شاید کمتر کسی بداند که خولیو، پسر پزشک معروف، دکتر ایگلسیاس، ... پرستار، استعداد او را کشف می‌کند که می‌تواند خواننده خوبی هم شود. ..... هنر بسیار جالب این دختر آرایشگر را ببینید!

راز قتل های هولناک زنجیره‌ای زنان از زبان مرد شیطان صفت در غرب کشور ...

http://www.niksalehi.com/soc/archives/217032.php

3 آگوست 2014 ... راز ، قتل ، ازدواج ، شیطانی ، حوادث ، پلیس ، انتظامی ، سرهنگ ، کردستان ، حادثه ... 7 ویژگی جادویی برای رفع بوی بد دهان! .... مربوط است شروع به جمع آوری مدارک و مستندات خود جهت کشف راز این قتل کردند. .... ضارب طلبه آمر به معروف لرستانی به جرم خود اعتراف کرد+عکس ... کناره‌گیری بازیگر مشهور از کارش +عکس ...

اخبار : جدیدترین خبرها و رویداد های مهم خبری در ایران و سراسر جهان

http://www.niksalehi.com/newspaper/view/2010_12.php

در پي اين سخنان ، ‌متكي كه به وزير صبور معروف بود - و اي بسا رحيمي نيز انتظار نداشت سخنانش با واكنش او .... كشف باند جعل اسناد در طبقه فوقانی یک بانك در مشیریه تهران ... تصویری دیدنی که به عکس سال مشهور شد! ..... راز زمستان+ تصاویر زیبای میکروسکوپی از کریستال برف .... عکس دیده نشده از هاشمی رفسنجانی در آرایشگاه ...

فوت و فن های عطر زدن را بیاموزید - بیتوته

http://www.beytoote.com/attire/service-attire/learn3-scent-trick.html

اگر اینترنتی عطری انتخاب می کنید، فقط به دلیل معروف بودن یا تبلیغاتی که نشان می دهد مثلا کدام هنرپیشه یا شخصیت معروف از آن استفاده می کند، عطر .... موهای فر,بیگودی جادویی ..... تونل پر رمز و راز "مرد موش کوری" (+عکس) · گرانترین و ارزانترین جا برای خرید خانه · انتشار تصویر عجیب ستاره مشهور فوتبال در لباس زنانه / عکس.