روغن زیتون روغن زیتون را به آرامی در تمام قسمت های خشک بدن ماساژ دهید تا پوسته ها را پاک کرده و به پوستی درخشان و نرم دست یابید

روغن زیتونروغن زیتون را به آرامی در تمام قسمت های خشک بدن ماساژ دهید تا پوسته ها را پاک کرده و به پوستی درخشان و نرم دست یابید.

 همچنین می توانید از روغن زیتون به عنوان نرم کننده مو استفاده کنید. کمی از روغن زیتون را به مدت 15 دقیقه قبل از شامپو روی مو باقی بگذارید.

2. خیار  خیاری را به تکه های کوچک خرد کنید. آنها را با چند قطره لیمو مخلوط کنید. این مخلوط را در سراسر صورت بگذارید و از احساس آرام بخش آن لذت ببرید. گذاشتن تکه های دایره شکل خیار به دور چشم می تواند کمک کند تا از شر سیاهی دور چشم و خستگی آنها رهایی یابید.

3. روغن درخت چای و خمیردندان  اگر بر روی صورت لکی مشاهده کردید به گزارش پرشین وی کمی روغن درخت چای بر روی لک بزنید و آن را قبل از خواب با کمی خمیر دندان بپوشانید. صبح روز آن را بعد بشویید و خواهید دید که آن لک کمرنگ تر از شب قبل شده است.

 4. میوه های لایه بردارآب تازه گوجه فرنگی ، آناناس و لیمو را گرفته و به طور مستقیم با استفاده از پنبه به روی صورت بزنید.این فرآیند به طور طبیعی پوست را لایه برداری کرده و پوست درخشان نرمی را از خود به جا می گذارد.

 5. آواکادو  اگر چهره براق و درخشانی را می خواهید ، پس آواکادو را برداشته و به دو نیم تقسیم کنید.بعد از خارج کردن هسته وسط آن ، قسمت گوشتی آن را روی سطح پوست مالش داده و با آب سرد آبکشی نمایید و به درخشنگی که سطح صورت شما ایجاد شده است توجه کنید.

6. ماسک صورت با تخم مرغ و پودر ویتامینC  مخلوطی با استفاده از پودر ویتامینC و تخم مرغ زده شده درست کرده و روی صورت بگذارید. به گزارش پرشین وی بعد به مدت 5 دقیقه این ماسک را روی صورت نگه داشته و سپس با آب بشویید. با وجود زمان اندک پوستی شفاف و نرم خواهید داشت.

7. لیموآب چند لیمو را گرفته و آن را روی پوست بزنید تا روشن تر شود. مالش دادن آب لیمو بر روی زانوها و آرنج دست ، آن ها را تا حد بالایی نرم تر می کند.

8. ماسک مو  ماسک مویی را با استفاده از زرده تخم مرغ و روغن زیتون درست کنید. به طور هماهنگ در کل مو بزنید، مدتی روی مو بماند و سپس با آب بشویید. پروتئین تخم مرغ ، استحکام مو را بیشتر کرده و روغن زیتون، مو را نرم کرده و باعث ابریشمی شدن موها می شود.

9. عسل برای پوست حساساگر پوست حساسی دارید، پس سه یا چهار قاشق غذاخوری عسل را برداشته و در سراسر صورت مالش دهید و آن را به مدت 10 دقیقه روی پوست باقی بگذارید. این کار باعث آرامش و همین طور مرطوب شدن پوست می شود. علاوه براین باکتری هایی که موجب لک می شود را از بین خواهد برد.

10. زردچوبهبرای دستیابی فوری به درخشش پوست، یک قاشق چایخوری عسل ، دو قاشق چایخوری از پودر زردچوبه خوب را با آب ولرم مخلوط کرده و از آن خمیر ضخیم درست کنید. این خمیر را به مدت 15 الی 20 دقیقه روی پوست نگه دارید وسپس با آب بشویید. 

10 (1979) - IMDb

http://www.imdb.com/title/tt0078721/

Directed by Blake Edwards. With Dudley Moore, Bo Derek, Julie Andrews, Robert Webber. A Hollywood lyricist goes through a mid-life crisis and becomes ...

WBNS-10TV Columbus, Ohio | Columbus News, Weather & Sports

http://www.10tv.com/

... focused on raising his family. But the crisis in Liberia called him back into action. Doppler 10 Radar. Currently. 42°. Partly Cloudy. 10 AM. 40°. Cloudy. 1 PM.

10 (film) - Wikipedia, the free encyclopedia

http://en.wikipedia.org/wiki/10_(film)

10 (styled as "10") is a 1979 romantic comedy film directed, produced and written by Blake Edwards, and starring Dudley Moore, Julie Andrews, Robert Webber, ...

10 (number) - Wikipedia, the free encyclopedia

http://en.wikipedia.org/wiki/10_(number)

10 is an even natural number following 9 and preceding 11. Ten is the base of the decimal numeral system, by far the most common system of denoting numbers ...

10News - San Diego, California, News, Weather, Sports

http://www.10news.com/

San Diego. News, weather, sports, traffic reports, and community projects. [ABC]

Ben 10: Omniverse Games | Play Free Online ... - Cartoon Network

http://www.cartoonnetwork.com/games/ben10/index.html

Ben 10 Omniverse GAMES. Alien Device. LIKES 3,637. TOTAL PLAYS 2. Play Now. Superstar Soccer. LIKES 19,685. TOTAL PLAYS 1,571,499. Play Now ...

Ben 10 | Free Online Games | Cartoon Network

http://www.cartoonnetwork.com/tv_shows/ben10/games/

It's hero time! Play free online games featuring your favorite alien superheroes! Cartoon Network is the best place for Ben 10 games .

WHEC.com: Rochester, NY news, weather, breaking, investigative ...

http://www.whec.com/

Protests at a natural gas storage facility in a depleted Finger Lakes salt mine on Wednesday led to the arrests of 10 people, including a leader of the anti-fracking  ...