شما می توانید با استفاده از پالت Stroke نقطه چین های جالبی ایجاد نمایید. ابتدا به مسیر Window>Stroke بروید تا پالت Stroke باز شود، سپس یک خط رسم کرده و آن را انتخاب کنید و پس از آن مقادیری که در تصویر نشان داده شده است را برای dash و gap اعمال کنید. بهتر است از مقادیر مختلف استفاده کنید تا نتایج و افکت های متنوعی بدست آورید. برای ساختن یک نقطه چین مربع شکل باید مقادیر dash و weight با هم برابر باشد.

    نکته شماره 1 برنامه ایلوستریتور: خط چین و نقطه چین در ایلوستریتور
     - تصویر 1


و اما در مورد نقطه چین های گرد: ترفندی که باید در این مورد بکار ببرید این است: Round Cap را انتخاب نموده و مقدار dash را روی 0 pt تنظیم کنید و مقدار gap را دو برابر مقدار stroke weight در نظر بگیرید. با انجام این کار یک نقطه چین گرد زیبا خواهید داشت.

    نکته شماره 1 برنامه ایلوستریتور: خط چین و نقطه چین در ایلوستریتور
     - تصویر 2


نکته:
می دانید که برای گسترده تر کردن نقطه چین ها، رفتن به مسیر Object>Expand کمکی نمی کند. برای انجام این کار به مسیر Object>Flatten Transparency بروید تا نتیجه کار گسترده شود. حالا می توانید هر یک از نقاط را با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنید.اگر شما با نرم افزار Adobe Illustrator آشنایی ندارید می توانید به بخش آموزش ایلوستریتور رفته و در قسمت آموزش مقدماتی، به آموزش ایلوستریتور در 30 روز مراجعه فرمایید. که در این آموزش های 30 روزه گام به گام با این نرم افزار آشنا می شوید.

- آموزش Illustrator در 30 روز


محصولات مرتبط:
- مجموعه نرم افزاری ایلوستریتور - Illustrator به همراه آموزش فارسی و تصاویر وکتور

آموزش ایلوستریتور - همکاران کارا آموزش

http://www.karamoozesh.com/index.php/kara-training/learn-article/graphic/31-illustrator

نکته شماره 4 نرم افزار ایلوستریتور: میان برهای استثنایی و مفید متن. ادامه مطلب ... نکته شماره 1 برنامه ایلوستریتور: خط چین و نقطه چین در ایلوستریتور. خط چین و ...

khtt.net - Typeface or font, the problem is this!

http://www.khtt.net/page/1541/en

نقطه هایی که جابجا شده اند و حروفی که بالا یا پایین رفته اند، کلماتی که روی سر و کول ... این نکته را هم داشته باشید که در ایران نمی توان یک فونت یا تایپ فیس را در ... ها را ، در برنامه ای مثل ادوب (ی) ایلوستریتور استفاده کنید، اگر تنظیمات آن را روی ..... می توان همانند چین بر روی دو خط کار کرد، خطی برای کارهای فنی و دستگاهی و خطی  ...

مجموعه طرحهای گرافیکی صالح هدهدی

http://salehweb.blogfa.com/

1- ابتدا در برنامه ایلوستریتور یک سند جدید باز کرده و با ابزار Pen یک شکل شبیه ... 8 - حالا آرم، 2 دکمه و چین به لباس با استفاده از ابزار قلم اضافه کنید. ... به آنها اشاره شده است و در اين شماره قصد داريم با گام‌هاي مختلف افزايش كيفيت تصوير ... مي‌شود، با واحد پيكسل بر اينچ(ppi) و نقطه بر اينچ(dpi) و خط بر اينچ(lpi) بيان مي‌شود.

شماره دهم، زمستان 1389 - ایده

http://www.ideaschool.ir/Attach/Bulletins/Bulletin10.pdf

مکاتبه فرمایید. info@ideaschool.ir گرفته و یا با پست الکترونیکی. 1. 2. 3. 4. 5 . 6. 7. 8 .... همچنین عضو شورای برنامه ریزی هشتمین ونهمین دو ساالنه کاریکاتورتهران بوده و در بیش از ... کاریکاتور تهران/ مقام دوم فستیوال بین المللی گوانگ ژی چین را نام برد. ... می توانند با جستجو در این سایت تکنیک های فوق العاده Adobe Illustrator.

::// اموزش فتوشاپ \\:: - صفحه 3 - آشیانه

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?31737-اموزش-فتوشاپ/page3

Adobe Illustrator CS5 Classroom in a Book ... و ویرایش المان های گرافیکی هستید، نرم افزار Illustrator همان چیزی است که نیاز داری. ..... نكته 1 : چگونه يك قسمت از يك سند را كه از چند لايه تشكيل شده كپي كنيم : ..... و حالا اونو از نقطه 1 به نقطه 2 عمودی بکشید . ... ممکن است ویدئو هایی در رابطه با ایجاد خط چین دیده باشید.

Rasm Graphic | تایپ فیس یا فونت ؛ مساله اینست!

http://www.rasm.ir/default.asp?Aid=1085

11 مارس 2007 ... این نکته را هم داشته باشید که در ایران نمی‌توان یک فونت یا تایپ فیس را ... کسی حق ندارد از آن استفاده کند ، چون در واقع لهجه ایشان به شمار می‌آید! ... البته در صورت استفاده از ادوب (ی) ایلوستریتور یا هر برنامه برداری .... می‌توان همانند چین بر روی دو خط کار کرد ، خطی برای کارهای فنی و ... #1; ارسال شده توسط: Maryam.

دسته‌بندی بارکد ، خط نماد یا رمزینه - فناوریهای شناسایی و ردیابی

http://traceability.blogsky.com/category/cat-4

14 مارس 2014 ... شما با داشتن یک موبایل هوشمند یا حتی غیر هوشمند و ریختن نرم افزار .... وب، باز کردن یک برنامه، یا حتی شماره‌ گرفتن مورد استفاده قرار گیرند. ..... امروزه با پیشرفت روزافزون اقتصاد چین و افزایش سرمایه‌گذاری در ..... و برنامه های دیگر مانند Illustrator, InDesign, و Photoshop با استفاده از کلیپ بورد ویندوز می باشد.

یاقوت آرت :: ایجاد ماهی قرمز با جزئیات دقیق در Adobe Illustrator

http://yaghout.blog.ir/1393/01/19/gold-fish-illustrator

8 آوريل 2014 ... مشخصات آموزش: زمان حدودی: 3 ساعت درجه سختی: متوسط نرم افزار های ... در Adobe Illustrator ایجاد کرده ام و آن ها را در File > و canvas قرار داده ام. ... با ابزار Ellipse یک دایره ترسیم کنید و سپس با ابزار Direct Selection کمی به نقطه سمت چپ بیاورید. ..... خمیده خط زیر خط زدن توضیح چپ نویس وسط چین راست نویس لینک متن ...