تک کاندیدا بودن برایم سخت بود - نگاهم به هر اسلحه یکسان است

تک کاندیدا بودن برایم سخت بود -  نگاهم به هر اسلحه یکسان است - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، فضل‌الله باقرزاده که در مجمع انتخاباتی امروز دوشنبه فدراسیون شمشیربازی با کسب 30 رای برای 4 سال دیگر ریاست این فدراسیون را بر عهده گرفت، اظهار داشت: اینکه من تک کاندیدای مجمع امروز بودم برای خودم هم سخت بود اما در این زمینه نباید مرا مورد مواخذه قرار دهید چون کاندیدا شدن دیگر افراد دست من نبود.

وی تصریح کرد: البته فکرش را می‌کردم که مجمع شمشیربازی کاندیدایی نداشته باشد زیرا این رشته، رشته‌ای سخت است و شاید هر کسی نتواند آن را به خوبی مدیریت کند.

رئیس فدراسیون شمشیربازی با بیان اینکه در ماه‌های پایانی سال گذشته و در دیدار با مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برنامه‌های این فدراسیون را تا المپیک لندن ارایه کرده، یادآور شد: زمانی که چند سال پیش رئیس شمشیربازی بودم و بعد از آن باز برکنار شدم تیم‌هایی مانند پیکان، استقلال، پرسپولیس، گاز و ذوب‌آهن حضور فعالی در لیگ داشتند اما زمانی که من را از ریاست برداشتند، اوضاع لیگ به هم ریخت.

وی ادامه داد: 4 سال پیش که دوباره وارد شمشیربازی شدم، تلاشم بر بازگرداندن دوباره انسجام به مسابقات باشگاهی بود. الان کار به جایی رسیده که بازیکنی مانند عابدینی و یعقوبیان 10 میلیون قرارداد باشگاهی می‌بندند اما برنامه من برای 4 سال آینده پویاتر کردن لیگ باشگاهی است. با افشارزاده و رحیمی، مدیران استقلال و پرسپولیس هم صحبت کردم تا در این رشته تیم‏داری کنند.

باقرزاده در مورد اعلام‌های اخیر فدراسیون شمشیربازی که تنها در اسلحه سابر انجام می‌شود، افزود: موضوع فرق گذاری بین اسلحه‌ها نیست و اینکه به ورزشکاران سابر شیشلیک می‌دهیم و به دو اسلحه دیگر چلوکباب. طبیعی است اگر چند فرزند داشته باشید و یکی از آنها در پزشکی و دیگری در رشته پایین‌تر قبول شود باید برای فرزندی که وارد پزشکی شده به لحاظ موقعیتش هزینه بیشتری کنید.

وی با بیان اینکه اعزام ورزشکاران این رشته در هر سه اسلحه به بازی‌های آسیایی قطعی است، اضافه کرد: زمانی فدراسیون شمشیربازی برای ورزشکاران اسلحه اپه هزینه زیادی می‌کرد چون استعدادهای زیادی در این اسلحه بودند که نتیجه آن هم مدال آوری در بازی‌های آسیایی دوحه شد. الان این شرایط برای اسلحه سابر ایجاد شده است و امیدواریم روزی هم شاهد بروز استعداد در اسلحه فلوره باشیم.

رئیس فدراسیون شمشیربازی همچنین گفت: از طرفی حضور قدرتمند نمایندگان رژیم اشغالگر قدس در دو اسلحه اپه و فلوره برای ما به نوعی مشکل است چون ورزشکاران ما در خیلی از رویدادها به نمایندگان این کشور برخورد می‌کنند اما در سابر چنین مشکلی را نداریم.

جزیره ی کاغذی

http://mydreamswithyou.mihanblog.com/

کودکی من هر چند از این شیطنت ها چند تایی در خود داشت ولی هر روزش با حسرت خیلی چیز ها سپری شد. شاید به همین دلیل است که وقتی کودک شادی را در خیابان می بینم به او خیره می شوم و ... پس نترس و با من همراه شو تا قصه یک روز از زندگییم را برایت تعریف کنم. .... نماینده ی کاندیداها فقط من بودم و خانمی دیگر که نماینده ی آقای جلیلی بود.

گاهنامه جامعه شناسی

http://behrangsadighi.persianblog.ir/

2 روز پیش ... استراتژی گفتمانی در خصوص هر دو هم یکسان بود: دو قلمرو دین و علم ..... کمی وراندازش کرد، از آلبوم بیرون اش آورد، همینطور که نگاهش به عکس بود دور .... کم نیستند پژوهش هایی که می توان تک تک نتایج انبوه شان را مبنای برنامه ای اجتماعی قرار داد. .... به همین علت است که به نظرم کتاب های بسیاری هستند که سخت می توان ...

اندیشه پویا - تحلیل

http://pdabirimehr.blogfa.com/category/5

از جمله فیلم های به زعم من،"روح آزار" فیلم خاکستری" The Grey است که تلاقی است میان ... بیاید از خودمان بپرسیم حتی اگر اسلحه هم داشته باشیم، چقدر می توانیم در مقابل چنگ و دندان آنها مقاومت کنیم؟ ... نگاهم به پرده ی سینما بود و هر لحظه بیشتر وحشت می کردم. ... اسامی کاندیداهای اصلح و متخصص نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

ایران | Omid Habibinia's Blog

https://omidhabibinia.wordpress.com/tag/ایران/

25 فوریه 2013 ... به عنوان یک منتقد فیلم ایرانی اگر بخواهم حس ایرانی بودن و انتظار زیادی ... اما مشکل اینجاست که کنار گذاشتن این دو کمی سخت است، به نظر می ... ضد امپریالیستی بر کشور حاکم بود همگی برخوردی یکسان نسبت به .... اما در دهه پایانی قرن بیستم، روایت تک ساحتی قدرت در عرصه ارتباطات به چالش کشیده شد هر چ

پـا بـرهنـه روی دیـوار دلـم - از اجتماع من

http://paberahneh1994.blogfa.com/category/7

بهترین راه برای دادن این پول ، بخشیدن مستقیمش به کسانی است که نیازمندند . ... من موافق قوی شدن و مخالف سخت خسته کردن بیش از حد روح هستم . .... به مدل های ابروی یکسان ومتوسل نشدنمان به هر روشی برای تبدیل خودمان به ملاکهای روز . .... بود و مردی که هنوز یاد نگرفته بود حرمت حریم شخصی تن زن را با کلماتش ، با نگاهش آلوده نکند .

جویجان (جگون)

http://www.jooyjan.blogfa.com/

یه مرد جوان و یه خانم جوان که تقریبا 8 سال بود ازدواج کرده بودن طرفین این پرونده بودن. ... گهگاهی نگاهم به اون پسربچه کوچولو - که یه قوطی آب معدنی کوچیک توی دستش بود ... من و قاضی برایش دست تکان دادیم در حالی که هر دو ناراحت بودیم و سخت تر اینکه او ..... عراق، در حال خرید اسلحه و جمع آوری نیرو برای حملات تروریستی بیشتر است!

حضور خلوت انس: صد کتاب سال

http://maroufi.malakut.org/archives/2008/02/post_340.shtml

6 فوریه 2008 ... سمفونی مردگان به عنوان یکی از صد رمان برجسته سال 2007 بریتانیا .... به هر دوست کتابخوانی هم که پیشنهادش کردم در لذت من شریک شد. ..... و اين براي من كه عاشق كتاب هستم قابل لمس بود كنجكاوي نگاهم را سرگردان .... منش و روش همه كه يكسان نيست. ... چرا كه خوب دريافته بود آن‌ها فقط صفحه اول بودن برايشان مهم است.

معيار جبهه پايداري، عمل به تکليف است - نشريه پرتوي سخن

http://www.partosokhan.ir/page.asp?Number=618&Category=375

29 فوریه 2012 ... سلاح هسته اي قدرت آفرين نيست، ملت بزرگ ايران اقتدار متکي به سلاح هسته .... خيلي خيلي مهربان و دوست داشتني بود و جاي پدرم را برايم داشت، او را در بستر ... خدا محوري و حق مداري، بي نام و نشان بودن گمنامي، احساس وظيفه و انجام تکليف، همت و ... هر جبهه‌اي که متبرک به اين صفات باشد، جبهه پايداري انقلاب اسلامي است.

نیمه'سوخته - مطالب مربوط به مجموعه داستان «خويش خانه»

http://nimeyesokhte.blogfa.com/cat-1.aspx

12 مارس 2011 ... نویسنده در داستان‌های گروه دوم بر فردیت شخصیت‌ها و دیدگاه‌های تک به تکِ آن‌ها ..... اولش این حرف هم مثل بقیه حرف ها بود برایم یک حرف معمولی بود اما همان شب یکباره این .... نمی تونم خوشحال ام را از کاندیدا شدن خویش خانه در جایزه گلشیری پنهان کنم. .... زبان هر سه داستان اول یکدست و روان است و تا اندازه ای یکنواخت و همین ...

"داد"گاه انقلاب اسلامی

http://taarmanshahr.ir/

روی سخن با ادبیات و منش بی تربیتانه ای است که این به اصطلاح آقای عضو شورا پیش ... و تربیتش نازل است و مقصر اصلی را کسانی می دانم که او را برای کاندیداتوری در ... نشسته بود، جلسات شورا را با لات خانه به اشتباه گرفته بود و به پرتاب قنددان ... اما در عین حال یک دندان درد ساده را دغدغه سینمای ایران بداند و برایش فیلم هم بسازد.

ایپک

http://epak.blogfa.com/

10 ا کتبر 2013 ... چرا که او را محصور می‌کرد و البته خود زودتر از هر کس دیگری به این ... آن روزها، بر می‌گردد به پرونده‌ای که برای گلزار شهدای تبریز و نقد یکسان سازی قبور شهدا پرداخت. ... اما آنچه از آن روزها برایم مهم و آموختنی است، این است که سپهری، بیش از منِ ..... این موضوع به قدری برایم جالب بود که از مع

هيچستان

http://www.hich-s-tan.blogfa.com/

نه تو را خاطر قربت نه مرا طاقت غربت / دل سپردم به صبوری که جز این چاره ندارم ... جايي که وقتي از دختر مي پرسن مي خواي با اين آقا زندگي کني مي گه: نمي دونم هر چي بابام بگه. ... آن پس از 61 سال همچنان به گل نشسته اند اما برای تامین امنیت جهان کاندیدا می شوند! .... و چه سخت است. .... براي تك تكشان " دلم برايت تنگ مي شود " خرج مي كني .

یادداشت‌های یک اسب یارعلی پورمقدم (داستان رستم و

http://behdad.org/blog/mces/dasher/training_Persian_IR.txt

۱۱ پس از یک هفته تاختنِ جانفرسا به مقصد پایتخت که خودمان را از تک و تا ... در جواب تنها لب‌های گیو بود که جنبید بی آن که چیزی گفته باشد و نگاهش را به زمین دوخت. ... شاه برآشفته‌تر این بار از سپهسالار طوس خواست تا هر دو را به یک درخت بیاویزد. ... گفت: ‌افسوس که به جای دو گوش شنوا فقط یک زبان دراز برایت باقی مانده است.

مسیر - سینما

http://www.masir.blogfa.com/tag/سینما

هانیه توسلی در نقش «شیوا»، یک زن فداکار هر روزش را در مسیر زندان، خانه قصاص کنندگان و ... اما مهمتر از محوری بودن کودک نگاهی است که به کودک وجود دارد. ... دیروز زندگی برایش اهمیت نداشت اما از وقتی امیرعلی(شیرخانلو) را دیده نمی خواهد بمیرد.» ... عقب افتاده است؛ او برای علت، این توضیح را آورده بود که «در سینمایی که برای نمایش یک ...

زندگی - وقت‌کُشی

http://www.isa.blogfa.com/cat-2.aspx

1 آوريل 2013 ... شاید روزگار سخت، سختش کرده بود. من هر چه از زندگی یک زن روستایی یادم است با حضور اوست؛ پختن نان در تنور، دوشیدن ... روزگار مارال ننه این اواخر به آفتاب‌نشینی‌های عصرگاهی رسیده بود. ... بی آنکه نگاهم کند بقیه پول را گذاشت روی میز و با کف دستش زد روی اسکناس‌های ..... منُ بزن که خسته‌ام، از زنده بودن تو قفس.

متولد ماه مهر :: علي مزروعي :: www.mazrooei.ir: August 2006 Archives

http://mazrooei.ir/2006/08/

30 آگوست 2006 ... است گویا هم اینان فراموش کرده اند که قطعنامه 598 همین شورا بود که به جنگ هشت ساله ... من از آنهایی هستم که انرژی هسته ای را به هر قیمتی حق مسلم نمی دانم ... که آقای علی مزروعی بیان نموده که ذوالقدر دیگر صلاحیت نظامی بودن را ندارد ایشان از ..... که به هنگام عبور از یک جنگل چنان غرق تماشای ججمعددرختان شده اند که تک تک ...