افشارزاده و قلعه‌نویی از کمپ استقلال بازدید کردند

افشارزاده و قلعه‌نویی از کمپ استقلال بازدید کردند - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال به همراه منصور پورحیدری یکی از اعضای هیات مدیره و امیر قلعه نویی سرمربی استقلال بازدیدی از کمپ داشتند و بهرام افشارزاده پس از بازدید از مجموعه کمپ استقلال اظهار رضایت خود را اعلام کرد و در جمع نونهالانی که مشغول تمرین بودند، چند دقیقه ای برای آنان صحبت کرد.

افشارزاده در صحبت هایش عنوان کرد: خوشحالم از اینکه امروز در جمع شما حضور پیدا کردم و از سرمربی استقلال هم تشکر می کنم که با من همراه شد تا وظیفه سنگینی را که در مقابل هواداران داریم با یکدیگر انجام دهیم.

وی در ادامه افزود: شما نونهالان آینده ساز این باشگاه هستید، اگرچه سال هاست در رده‌های پایه تیم بزرگی همانند استقلال نتوانسته است آنطور که باید و شاید پیشرفت چشم‌گیری داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: باید این حقیقت را پذیرا شویم که اولویت اول ما جذب بازیکن برای فصل جدید است و مطمئن باشید بعد از حل کردن مسائل بزرگسالان برنامه ای بسیار مدون برای تیم های پایه داریم تا در آینده استقلال بتواند از تیم های پایه‌اش برای بزرگسالان یار بگیرد.

همچنین امیر قلعه نویی نیز از حضور نونهالان برای آینده سازی تیم استقلال تشکر و خاطرنشان کرد: خوشحالم از اینکه در کنار شما نونهالان هستم. شما که آینده ساز این باشگاه هستید و من امیدوارم که قدر این موقعیت را دانسته و به پدر و مادر خود که برای شما زحمت می کشند، احترام بگذارید. باورهای دینی خود را هرگز فراموش نکنید، همیشه نماز را برپا دارید و تلاش کنید در کنار ورزش، فردی تحصیلکرده و مفید برای جامعه خود باشید.

پس از صحبت های قلعه نویی نونهالان عکسی به یادگار در کنار مدیرعامل و سرمربی گرفتند.

پایگاه خبری آبی پوشان استقلال

http://asas2012.blogfa.com/1393/02

21 مه 2014 ... قدردانی افشارزاده از قلعه نویی برای پذیرش سرمربیگری استقلال ... قلعه نویی در کمپ حضور یافتند و از قسمت های مختلف آن بازدید کردند.

بهرام افشارزاده

http://www.khabaronline.ir/tags/4852/بهرام-افشارزاده

افشارزاده در اردوی ارمنستان تمرین کرد / تمجید قلعه‌نویی از آمادگی بدنی مدیرعامل استقلال ... مدیرعامل استقلال می‌گوید کمپ این باشگاه تا یک ماه آینده تکمیل می‌شود. .... با آژانس مراحل خوبی را می‌گذراند/ امیدوارم روحانی هم از تاسیسات هسته‌ای بازدید کند  ...

همداني بايد از کيان استقلال دفاع مي‌کرد | ورزش 3

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1181050&title=همداني_بايد_از_کيان_استقلال_دفاع_مي‌کرد

کد خبر: 1181050 زمان ارسال: 1393/08/03 10:20 تعداد بازدید: 8,410 ... احترامی به خبرنگاران نیست، عنوان کرد: شما رسانه ها خوب هستید اما امیر قلعه نویی ... افشارزاده در ارتباط با اینکه شایعه شده استقلال دچار مالی شده گفت: این خبر ها را کی می سازد؟ ... محل تمرین استقلال از زمین شماره دو آزادی به کمپ مرحوم حجازی گفت: با توجه به ترمیم ...

آصفی: هیأت مدیره استقلال هماهنگ نیست - صفحه نخست

http://www.khabarsport.com/detail/20632/football/premiere-league

20 مه 2014 ... هیأت مدیره و مدیرعامل جدید استقلال در حالی انتخاب شدند که طی روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون حضور حمیدرضا آصفی در هیأت ... البته باید به وزارت ورزش کمک کرد تا در وظیفه خطیری که دارد، موفق باشد. ... نامجومطلق: قلعه‌نویی برای انتخاب دستیارانش رفاقت را کنار بگذارد · افشارزاده از کمپ استقلال بازدید می‌کند ...

گزارش تمرین امروز صبح استقلال - صفحه نخست

http://www.khabarsport.com/detail/27527/football/premiere-league

9 آگوست 2014 ... امیر قلعه‌نویی امروز زودتر از همه به محل تمرین استقلال آمد و از کمپ مرحوم ناصر حجازی بازدید کرد.

ایسنا - تيم استقلال

http://isna.ir/fa/tag/953b1d5d72e77316/تيم استقلال

بازدید مدیران سازمان بازرسی کل کشور از باشگاه استقلال ... قلعه‌نویی: از مبلغ قراردادهایمان کم می‌کنیم/ برای خنثی کردن استقلال خوزستان برنامه داریم. سرمربی تیم ... افشارزاده: صاحب‌پناه و توفیقی هیچ قولی به آندو نداده‌اند/ بازیکنی را به زور نگه نمی‌داریم ... ماجدی: در ایران کمپ تمرینی با امکانات لازم باشد، تیمی به ترکیه نمی رود.

استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا

http://mohammadsajjadi91.mihanblog.com/

سوشا گفته بود پس تکلیف سیدمهدی چیست و به او گفتند آقای قلعه‌نویی به این نتیجه رسیده ... البته روز گذشته باشگاه استقلال بیانیه ای را صادر کرد و از شروطی که رحمتی برای استقلال گذاشته بود پرده برداشت. ... *به خاطر حضور افشارزاده در تمرین استقلال بنر بزرگی برای وی در کمپ استقلال نصب ..... بازدید این ماه : 2605 نفر.

اگر می‌دانستم استقلال این‌قدر بدهکار است - خبرگزاری نسیم

http://nasimonline.ir/detail/News/909085/140

23 جولای 2014 ... از مدیریت بهرام افشارزاده در باشگاه استقلال حدود دو ماه می‌گذرد. او در این مدت تمام تلاشش را برای بستن تیم موردنظر امیر قلعه‌نویی و موفقیت در بازار نقل و ... ضمن اینکه سقف اعتبارات را مشخص کردند، در حالیکه سال‌های گذشته سقفی وجود نداشت. با وجود ... به علاوه برای بازسازی کمپ استقلال کمک زیادی را دریافت کردیم.

::.. هواداران متعصب استقلال ::..

http://omranss.blogfa.com/

در دقیقه 76 ضربه سر میلاد غریبی را فروزان دروازه‌بان استقلال مهار کرد. .... *امیر قلعه‌نویی و بهرام افشارزاده که با هم در رختکن حضور داشتند با یکدیگر بالا آمده و مورد  ...

انتصاب‌های جدید در باشگاه استقلال - روزنامه دنیای اقتصاد

http://www.donya-e-eqtesad.com/news/812253/

پیشخوان روزنامه دنیای اقتصاد ۱۳۹۳/۰۴/۱۰ ۱۰:۴۷:۳۹ بازدید: 770 بار کد خبر: DEN- 812253. بهرام افشارزاده در چارت معاونت و سرپرستی باشگاه استقلال احکامی را صادر کرد. ... طی حکمی محمدحسن خاوری‌نژاد را به سمت سرپرستی کمپ این باشگاه منصوب کرد. ... لرزه 3.6 ریشتری کهنوج را تکان داد · درخواست قلعه‌نویی برای تعویق زمان دربی ...

بحث برکناری قلعه نویی هیچ وقت در هیات مدیره مطرح نشد - تازه ها آنلاین

http://tazehaonline.com/fa/detail.aspx?id=9788

23 ا کتبر 2014 ... تعداد بازدید ها » 506 ... مدیریت کلان باشگاه استقلال با این شکست ها کارشناسانه برخورد کرد و شرایط را به گونه ای ... آقای توفیقی در حوزه تخصصی خودشان و آقای افشارزاده هم همینطور. .... ما در کمپ خوابگاه خوبی برای شهرستانی ها زدیم.

تازه ها آنلاین-رضا صادق پور

http://tazehaonline.com/fa/detail.aspx?id=9789

3 روز پیش ... تعداد بازدید ها » 485. صادق پور: بحث برکناری قلعه نویی هیچ وقت در هیات مدیره مطرح نشد/ کفاشیان باید در ... مدیریت کلان باشگاه استقلال با این شکست ها کارشناسانه برخورد کرد و شرایط را به گونه ... آقای توفیقی در حوزه تخصصی خودشان و آقای افشارزاده هم همینطور. .... ما در کمپ خوابگاه خوبی برای شهرستانی ها زدیم.

فست نیوز - فوری خبر | افق | اختلاف افشارزاده و فتح اله زاده بر سر مدارک!

http://fastnews.ir/news/4037020

16 ا کتبر 2014 ... در ابتدای کار افشارزاده در باشگاه استقلال شاهد روابط خوب او با علی فتح اله زاده بودیم که ظاهرا این رابطه ادامه ندارد. ... کمپ تروریستی یا خانه سالمندان؟ ... تیم ملی امید کنار گذاشته می‌شود · قلعه‌نویی در کمپ مرحوم حجازی فیلم تماشا کرد · سیاسی ... هاشمی رفسنجانی از فاز ۲ بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد بازدید کرد ...

حضور دردسرساز قلعه نویی در یک عروسی و درگیری‌های لفظی با خودی‌ها!

http://roozno.com/fa/news/101585/حضور-دردسرساز-قلعه-نویی-در-یک-عروسی-و-درگیری‌های-لفظی-با-خودی‌ها

3 روز پیش ... بازدید از صفحه اول ... این درحالی رخ داد که بهرام افشارزاده در اردوی استقلال نبود و البته از تصمیم ... افشارزاده البته مدیر باتجربه ای است و بعید بود که اجازه بدهد تمرین را به روی مردم باز کنند اما خبرنگاران را به کمپ حجازی راه ندهند!

خسرو حیدری باز هم غایب بود/ تنیس فوتبال برای بازیکنان اصلی - مهر

http://www.mehrnews.com/detail/News/2358291

26 آگوست 2014 ... تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی امروز پی گرفته شد که بار دیگر ... دکتر نوروزی که از سفر آمریکا برگشته بود با افشارزاده و قلعه‌نویی خوش و بش کرد و به معاینه صادقی پرداخت. ... از تمرین امروز حدود 70 تماشاگر استقبال کردند که به تشویق قلعه‌نویی ... 2. چمن کمپ استقلال هفته آینده برای تمرین آماده می‌شود.

4 - بزرگترین پایگاه هواداران باشگاه استقلال - سایت باشگاه استقلال ...

http://www.esteghlalia.com/?start=60

بدون حضور خبرنگاران/ تمرینات استقلال تا اطلاع ثانوی در کمپ مرحوم حجازی ... به گزارش خبرنگار کاپ، با نظر امیر قلعه نویی سرمربی استقلال تمرینات این تیم تا اطلاع ثانوی در کمپ ... بهرام افشارزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه چرا .... باشگاه استقلال طی یادداشتی از مهمان نوازی مردم مشهد تشکر کرد.