شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

تبلیغات خلاقانه و جذاب در محیط های عمومی

در کشور ما،‌ به انواع دلایل علمی، فنی، اقتصادی، اجرایی و حقوقی، سهم قابل توجهی از تبلیغات محیطی، به تبلیغ روی بیلبورد‌ها اختصاص یافته است.

دانلود پوسترهای تبلیغاتی خلاق - Advertising Creative 114

عکس: تبلیغات اتوبوسی

اتوبوس به دلیل قرار گرفتن در معرض میلیون ها چشم جایگاه مناسبی برای تبلیغات است. جایی که نبوغ گرافیست ها باید نگاه ها را شکار و برند مورد نظر را به نوعی وارد ذهن بینندگان کند. در ادامه نمونه هایی از این نوع تبلیغات محیطی را مشاهده می کنید.

شیوه‌های کم‌هزینه برای تبلیغات

مادامی که مردم به ما ایمان نیاورند، حرفمان باد هواست. اگر آنها آنچه از ما می‌شنوند را نفهمند، به ما ایمان نخواهند آورد و به حرفمان نیز گوش نمی‌دهند.

چرا بیشتر تبلیغات، شکست می‌خورند؟

بیشتر تبلیغات تنها با این رویکرد نوشته می‌شوند که به هیچ دسته یا گروهی توهین نکنند. این قضه پیشینه‌ای بسیار قدیمی دارد و شاید در رویکرد نوین به تبلیغات بهتر باشد به گونه‌ای متفاوت به این مقوله نگاه شود.

بسته‌بندی خلاقانه آدامس تریدنت +عکس

آدامس تریدنت محصول Trident Xtra Care را با بسته‌بندی خلاقانه و جدیدی معرفی کرد.

معروف‌ترین کارت ویزیت های دنیا

مستقل از اینکه در چه مرحله‌ای از مسیر شغلی باشیم، یکی از مواردی که فصل مشترک ما با مدیر و کارمند و کارشناس بوده و هست، کارت ویزیت است.

عکس: تبلیغات از نوع آسانسوری!

آسانسور محل مناسبی برای ارائه تبلیغات است. زیرا تبلیغات آنها در صورتیکه خلاقیت کافی داشته باشد حتماً دیده میشود و خوب به یاد می ماند.

پوسترهای جذاب كوكاكولا، پر از جزئيات پيچيده

دو ديزاينر پاريسي به نام هاي سرجيو آلونسو و سباستيان پياسنتيني اخيرا چنديد پوستر جذاب و گيرا را براي كمپين "Open Happiness" كوكاكولا طراحي كرده اند.

رفتار چهره ها و تاثیر بر محبوبیت برندها

بسیاری از برندها در تبلیغات خود از چهره ها استفاده می کنند؛ منظور از چهره، افراد مشهور، محبوب و موفق در حوزه های گوناگون همچون رشته های ورزشی، هنری و ... است؛ به عبارت دیگر استفاده از افراد معروف به شیوه ای از تبلیغات بدل شده است.

آگهي‌هایی از دنيای پس از مرگ!

راه‌اندازي يك كمپين توسط آژانس تبليغاتي Publicis هلند به نام "من در حال حاضر مرده‌ام" براي مشتري خود يعني بنياد بيماري اي ال اس هلند، سطح آگاهي افراد را تا مرز 90% بالا برده و كمك‌هاي مردمي را دو برابر كرده است.

آخرین بازی نایک در تبلیغات فوتبالی!

نایک در زبان یونانی، همان الهه پیروزی است و این نام به طور حتم برازنده‌ی این برند جهانی است. نایک در تازه‌ترین شاهکار تبلیغاتی خود به نام" آخرین بازی "که به مناسبت آغاز جام جهانی 2014 منتشر شده، ضیافتی انیمیشنی را با حضور ستارگان دنیای فوتبال نظیر نیمار، ابراهیموویچ، رونالدو ترتیب داده است.

تبليغات كوكاكولا به مناسبت ماه رمضان +ویدئو

رمضان امسال، كوكاكولا در آگهي تبليغاتي ويديويي خود به نام "ماه رمضان فرارسيد (تحول قلب ها)" ترس يك عكاس جوان از مخالفت با آرزوي پدر و مادرش و روياي مهندس شدن او در آينده را نشان مي‌دهد اما اين تمام ماجرا نيست.

دندان هاي سوارز در تبلیغ آديداس! +عکس

آگهي تبليغاتي جديد آديداس در ساحل كوپاكابانا در ريو دو ژانيرو در برزيل در روز پنج شنبه مهاجم تيم ملي فوتبال اوروگوئه، لوييس سوارز را با دهاني باز و دندان هايي خشمگين نشان مي دهد.

تبلیغ خلاقانه نیسان برای جام جهانی +ویدئو

در ایالات متحده، مسابقات ورزشی یک فرصت استثنایی برای صنعت محسوب می‌شود تا محصولات خود را به نحو مطلوبی تبلیغ نمایند.

هزینه های سرسام‌آور تبلیغات برندها

کمپین های تبلیغاتی بخش قابل توجهی از هزینه های شرکت های بزرگ را به خود اختصاص می دهند.

قدرتمندترین کلمات در تبلیغات و فروش

گروه روانشناسی دانشکاه ییل کلمات متعددی را در زبان انگلیسی بررسی نموده و به این نتیجه رسید که ده کلمه دارای بیشترین قدرت و تاثیرگذاری بخصوص در تبلیغات و فروش هستند.

تبلیغات خلاق شرکت‌های برتر

«تبلیغات خلاق» در شرکت‌های برتر جهانی در جست‌و‌جوی زیرپوستی‌ترین لایه‌های انسانی است. با دیدن این تبلیغات، به شگفت‌ خواهید آمد و به این ترتیب، برندها در اعماق و ژرفای مغز شما حضوری فعال پیدا خواهند کرد.

تبلیغ یک تکنولوژی نوآورانه در مرسدس‌بنز +ویدیو

سيستم كمكي ديد در شب مرسدس بنز يك تكنولوژي مادون قرمز براي كسب ديدي روشن‌تر در شب به شمار مي‌رود.

نوآورترین شرکت‌ها در عرصه تبلیغات

تبلیغات، طبق آنچه ویلیام برن باخ، اسطوره تبلیغات می‌گوید، در اصل ابزاری برای اقناع است. اقناع بیش از آنکه ابزاری علمی باشد، یک هنر است. لذا تبلیغات، ابزاری برای ترویج است.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه